2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alishacım dualarımız seninle hayırlı doğumlar diliyorum sana,hadi bakalım hayırlısı demekki sancıları sıklaştı Allah yardımcın olsun diğer doğum yapan ve yapacak olan arkadaşlarında Allah yardımcısı olsun.kızlar bende bugün dr kontrolündeydim bebişim 3670 olmuş drmuz salı sabahtan çağırdı son bi çatı muayenesi yapıp eğer hala kanala inmediyse ve açılma yoksa ertesi gün yani çarşambaya için suni sancıya çağırcak sanırım ondan sonrası var bide eğer yani neyin ne olduğu salı günü anlaşılcak bakalım Allah benimde yardımcım olsun inşşş.kızlar sizlerde dua edin bana olurmu.buna çok ihtiyacım var bebişim kanalada henüz inmedi zaten o nedenle kendiliğinden sancı bekletmek istemiyor doktorum.:nazar:

alishacım inşallah sağlıklı bir şekide bir hıkta kurtulursun canım

Güaydın güsel anneler Hamileler....
Yorucu bir günün ardından yine bir doğum yapan olmuştur heyecanıyla forma girdim...aman sağlıkla gelsinlerde...benim oğlum acele ediyor ama sanırım bekleyeceğiz...zaten eğer gelmezse bebiş 28 ocak a gün verdi doktor....
şu sınavları bir halletsem..24 ocakta bitiyor....dualarınıza ihtiyacım var...hergün iki tane sınav var...sınavdan korkmuyorum da...okula giderken çok korkuyorum...size dün yaşadıklarımı anlatayımda insanlığın ne kadar insanlardan ne kadar uzaklaştına karar verin...dün 6 saat boyunca okulda bir aşağı bir yukarı koşturdum..hamile olduğumu unutarak...ki gerekmedikçe zaten hatırlatmanında anlamı yok...neyse hocalarım bile aman koşturma dikkat et derken inanın hiç bir arkadaşımda bana sen hamilesin önce sen işinş hallet demedi....ve ben orada işimii önce halletmeme rağmen son imza atılıyor bu işlemde...neyse işte o imza işinde kendileri kapışır giibi imzaladılar ve ben sona kalarak dona kaldım...hoca o kağıtta 20 kişinn harıcindekiler alınamayabilir derse dei.ve ben inanın çok üzüldüm...normalde olacakki ne çıngarlık yapardım ama inanın ben hamile halimden utanıp bir şey demedim allaha havale eetim...ya düşünün ya....
Neyse gelirken mertere gidicem arkadaşıma arkadaşımla...hadi metrobüle gidecedğiz ya otıbüse binelim dedik...neyse bindik dolu otobüs....kimse yer vermiyor....ve benim sınıf arkadaşlarımdan bir kız oturuyor....gamzeciğime (yanımdaki arkadaşım) aşkına söyle çantasını versin ...oda yok o kendini taşıyorsa çantasınıda taşır demiş...ya düşünün bana yer vereceğine iyiliği benim çantamı taşımakta buluyor ki ki çantamda sadece telefon ve cüzdan var...neyse yolda ilerlerken...beni görmesine rağmen yer vermeyen ama sonra heralde vicdan yapıp yer veren bir çocukla oturdum...ha oturmasam da yine giderdim....allaha şükrediyorum...şükrediyorum ve yine elhamdülilllah diyorum ki beni onlara muhtaç etmiyor ve ben bu halimle kendi işelrimi halledebiliyorum...umarım bundan sonrada olur...
Ve şuda var ben hamile halimle hiç şikayet etmedim o koşturmacadan...onlar her saat başı şikayet ettiler...ve beni üzen tamamen insanlığın nerede olduğunu unutmamız....ama hiç önemli değil....ayyyy çokkonuştum ama paylaşmak istedim
n

gunaydın hamısler ve annelerrr

alishacım kolay bı dogum dılıyorum sana ınsallah sorunsuz yavruna kavusursun

bebişcimkayra boylelerı oyle cokkı allah akıl fıkır verısn hepsıne

günaydın herkse işallah sağlıklı sıhhatli güzel bir gün geçirirsiniz arkadalşlar bebiscimkayra sıkma canını böyle dengesiz dolu memleket bende ünv öğretim görevlisiyim vizelrde hiç bir öğretim görevlisi arkadaşım banada sen otur sınavlarını biz yapalım dememişlerdi 1 kişi hariç o yüzden seni çok iyi anlıyorum ama bence böyle şeyleri boşuna takma

Ay alisha ya da mı doğuruyor.Ben hala doğurmadım:KK43:Ne zormuş böle beklemek.Her gün belki diyerek uyanıp da yine diyerek uyumak:KK43:

günaydın herkese :)
bir suredir giremiyordum sebebi tabiki bebişime kavuşmuş olmam.. okadar mutluyum okadar huzurluyum ki anlatamam.. darısı tumm arkadaşlarımın başına inşallah.. Biraz sıkıntılı oldu doğumum normal doğum istiyordum hatta doktorum en fazla 2 gun daha bekleriz demişti sezeryana alıcaktı.. Pazartesi sabah suyum geldi hastaneye gittik normal doğum için herşey normaldi sancılar geldi ama kuçuk melikemin kalp atımları duzensizleşince apar topar sezeryana alındım..Her iki doğum şeklinide yaşadım sanıyorum ama tum zahmetlere değdi.. 3360 kg. , 51 cm.. minik bir melek var kucağımda..
Hani bebek kokusu derlerya bir turlu alamadığım koku buram buram kokuyor artık.. çok ama çokk mutluyum.. Paylaşayım dedim.. herkesi öpüyorum hamişlerin tez zamanda bebeklerine kavuşmalarını,yeni annlerein sağlıklı bebekleriyle huzurlu gunler geçirmesini diliyorum.. sevgilerimle
Melikenin annesi :) b:ecrin_bebek:

Alisha inşallah sağlıkla ve kolaycacık alırsın kızını kucağına.
Tüm bekelyenler için bu dileklerim aslında.İnşallah kızlar bir hıkta doğumunuzu yaparsınız, bebişleinizi kucağınıza alırsınız.
Bebişçimkayra sıkma canını güzelim , böyleleri çok.Ne yapalım, onalrı allaha havale ediyoruz artık.İnsanlıktan nasibini alamaış kişiler.Biz kendi yavrularımıza öğretelim saygıyı hiç olmazsa.

bebişcimkayra haklısın arkadaşım benzer durumlarla bende karşılaştım koskoca adamlar oturuyor koltuklarda dibindesin göbeğin suratına değecek neredeyse umurunda değil. Allah islah etsin ne diyelim. Hanımlar bugün yine nst ye girdim kasılmalar var hemde şiddetli ama hala hissetmiyorum ağrı sancı falan. gelişme sadece perşembe günü çatı muayenesi olacağım yönünde. bu muayeneyi yaptıran pek yok galiba genelimiz sezeryan olduğundan gerekli görülmüyor. ilk başlardaki muayenelere benzeyeceğini düşünüyorum. benim sorum bu muayenenin doğumu tetikleyeceği yönünde birşeyler duymuştum veya okumuştum tam hatırlamıyorum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana cevap yazarsanız sevinirim. artık oğluşum gelsin istiyorum perşembeden sonra umutlanayımmı?

günaydın güzl anneler ve anne olacaklar güzel bir pazar günü geçirmenizi diliyorum doğum yapan varmı acaba bugün kıslar acele edin ocak çıkıyor şubata kaymayın :)))))))))

günaydın kızlar herkese iyi pazarlar, doğum haberlerinizi bekliyoruz

sizlerede günaydın hanımlar ya da tünaydın :)) iyi pazarlar herkese

alisha mı doğuma gitmiş ? inşallah hayırlısı ile doğumu yapar yavrusunu alır kucağına..

X