2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet ekinsucum yarın 1 aylık oluyoruz ve nasıl geçti emin ol hiç anlamadım sanki birgün gibi geliyor bana..

selam ctc çatı muayenesi doğumu tetkliyor olabilir pek bi bilgim yok ama ben 38+4 haftalıkken çatı muayenesi oldum eve geldiğimde sancılarım başladı.

merhaba kızlar bizim bebiş de erkenci çıktı 16 ocakta normal doğumla 3080gr 49 cm doğdu.37+4 de çok iyi oğlumuz evimize geldik.
geçmiş sayfaları okuyamadım.doğum yapan tüm anneleri tebrik ederim..

Kutlarım aşıkçım.Analı babalı , sağlıkla büyüsün inşallah.
Bebişinle sana uzun ömürler dilerim.

maşalah aşıkcım Allah analı babalı büyütsün işallah

slm kızlar
yarın sabah 8 de hastanede olcaz inşallah allahın izniyle bende kavuşcam artık bebişime ama korkmuyorda değilim yanii :)

chadii cnm ALLAH hayırlı ve kolay bi doğum nasip eder İnşallah...

ben de sali gunu dogum yapicam insallah suni sanciyla ..sonunda gunumuz belli oldu.benim icin dua edin kizlar.korkuyorum cok.

Ben de yarın doktora gidiyorum bugün 40 haftamız doldu.Bakalım doktor ne diycek.Ay herkes doğurcak ben kalcam galiba:KK43:(

ooooo... hanımlar arka arkaya başladık yine doğumlara maşallah maşallah 41 kere maşallah Allah sağlıkla hem anneleri hem bebekleri kurtarsın inşallah. Darısı benim başıma benim ufaklıktan hala bir ses yok keyfi yerinde galiba sıramızı bekleyeceğiz artık ne yapalım

günaydınlar doğum yapnları tebrik ediyorum doğum yapacaklarıda RABBİM bir hıkta kurtasın işallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde yavrularınızı kucağınıza alırsnız işallah

Pembe panter, chadii, kançiçeğim hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah çok kolay bir doğum geçirirsiniz

iyiyiz alishacım sen nasılsın maşallah sanada bebişine de, nasıl doğumun klay oldumu, doktorun geldi mi

ya kızlar benim derdim dahada bi başka kayınvalidem sahiplenmiş bebeğimi herşeyime karışıyo emzirmeden emzirmeye kucağıma alabiliyorum oğlumu canım çok sıkılıyo ya ne yapabilirim ben

merabalar:))
kançiçeğim korkma canım o kadar güzelki anne olmak ,kokusunu içine çekmek...
chadi,pembe panter sizlere de kolaylık versin Allah ,hepinize:))bi hıkta doğurun işallah:))
bushra nie almıosun elinden,alabilir miyim de,alt değişecek de,benim kokumu tanır de,annesi benim de yani bu konuda kabalaşmadan haddini bildir.rahatlatım vereyim size nenesi de:))kokuna alışınca zaten kimsede durmaz ama onunkine de alışmıştır heralde canım sıkma kendini söyle benim öğrenmem lazım di mi de,de de ...bi sürrü de ama kavga etme:))

kızlar bu arada benim teyze de bavulunu topladı,az önce de kocişle çıktılar sanırım biletini almaya gitti biz dün acayüp kavga ettik ben haklıyım ama vicdan yaptım gene kadın 2.kez evime geldi ikisinde de kovdum.offff offffff ben sanırım çaktırmasamda kötü bi lohusalık geçiriorum:KK43:(

benim lohusalığımda çok kötü geçiyo kendimi tanıyamıyorum inanna demesine derim ama oda bana beş on katını der korkuyorum ben bu kadından ya

korkuo musun?nası yani?neden çok mu cadı??:)ama kibarca bazı uyarılarda bulunmam lazım ama yok ben yapamıorum dersen kocanı devreye sokman lazım ki bence ona olayı anlatmak,doğrusunu idrak ettirtmek ve annesiyle konuşmasını sağlamak gerçekten zor ama dene bi,kolay gelsin..
ben de çok sinirliyim ama teyzem yüzünden mama ver sütün yok dedi dedi geçen gün mastit oldum gece tek sütle idare edemeyip azcık mama verdim kahkaha attı mutluluktan,ondan beridir mememi sağıorum bazen onu da biberonla veriorum ziyan olmasın die,oh oh mama yio çocuk da büyüo dio,herşeyi bilio,10 sene önceki konuları açıo ,dır dır..en son dün patladım canımı çok acıttı ben de onunkini yakıp nası oluomuş dedim o da yarın gidio,ama bööle olmasına da üzülüorum:KK43:( gitçek die kızım kucağında beni kötülüo el kadar çocuğa,sanki kaynanam??

X