2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar baktım dğum yapanlar çoğalmış
hepsine tebrik ederim.
Allah analı babalı büyümek nasip etsin
çok geçmişolsun
darısı henüz doğurmayanların başına
ben minik ege'mle uğraşmaktan giremiyorum.gnmün çoğu zamanı emzirmekle geçiyor küçük olduğundan çabuk yoruluyor ve bir emzirme 1 saat sürüyor
e 2 saatte bir emzirincede başka bişeye zamanım kalmıyor walla.annem sağolsun nilsu'yla ilgileniyor haftaya çarşamba o da gidecek ben ne yaıcam bilmiyorum walla.
hepinizi öpüyorum meleklerinizi de öpün benim yerime

Merhaba kızlar..Hepinizi öpüyorum..Kimseden habaerim yok geçmişi de okuyamadım..Doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum..
Cuma günü 12.15 de kızım Zeynep Bade mi genel anestezi sezeryanla dünyaya getirdim..Ballı lokma tatlısı o da tüm bebekler gibi:))Bahtları güzel,ömürleri hayırlı olsun,uzun olsun canlarımızın..Zannedersem çok panik ve endişeli bi anne olucam..Kızım hık dese ödüm kopuyor nefes alamıycak mı diye..Annelik muhteşem bir duygu.Normal doğum yapan anneleri kutluyorum .Ben sezeryandan memnun kalmadım.Zaten sütüm de ancak 4.gün falan geldi..Hala da az olduğu için mama veriyorum:KK43:(Çünkü kolostrum düzeyini aşamadık henüz..Bütün anneleri alınlarından öpüyorum..Gerçekten zor..Meme uçlarım şimdiden kanadı bile..Kremler şnlar bunlar neler neler..şimdi saıyorum artık.çünkü gözlerimden yaşlar geliyor..Çok kısa özet geçtim..Hepinize sarılıyorum..Gece uyumuyoruz pek..Şimdi ben de kestircem biraz..görüşürüz kızlar

herkese merhabalar benimde bebeğim oldu salı günü sezreyan günüm vardı ama benim bebeğim erken gelmeyi seçti ve cumartesi günü sabah sezerryanla oğlumu kavuşdum darısı doğum yapmayan arkadaşların başına

İnanna canım takma kafana hiç lohusaya söylenecek laflarmı bunlar Valla bende öle evin hizmetçisi gibiyim saç baş birbirine girmiş hiçte umurumda deil bugünler geçicek İnşallah ALLAH bize sağlık versin gerisi boş evinde sakin sakin dinle kafanı bebişinin tadını çıkar canım...

haklısın hayatım teşekkür ederim,benim vicdanımı sızlatıp gitti işte ama ben haklıyım napim??gerçekten ev boşken daha rahatım ohhh beee:))a.s.

merabalar:)
doğum yapanlar Allah bağışlasın işallah yavrularınızı:))
ben de iiyim ama uyku sorunum başladı.kızım uyurken de uyuyamıorum iice çöktüm neys öpüorum herkesi:))

kızlar bişey sorucam ya doktorlarınıza hediye aldınız mı? aldıysanız ne aldınız, biz yarın bi ziyaret edelim diyoruz kızımızla baklava yaptırıcaz, acaba kravat iğnesi, kol düğmesi gibi bişey uygun olur mu

Benim doktorum bayan, saat aldım hediye olarak ama seninkilerde güzel fikir.

Lajoconde, Gübahar ikinizi de tebrik ederim arkadaşlar allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Çok teşekkürler Ekinsu.Hepimizin yavrularını inşallah...Bahtları güzel ,ömürleri hayırlı olsun

Lajoconde, Gübahar kızlar gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütsün....

merhaba kızlar..
doğum yapmış taze anneleri kutlarım.sağlıkla büyüsün mis kokulu bebekleri
geçmişi okuyamadım,herkes iyidir umarım.
bizde iyiyiz çok şükür biraz sarılık değerimiz yüksek yarın tekrar kan alacaklar minik ellerinden.inşallah hastaneye yatacak düzeyde çıkmaz..

Herkese merhaba.Tüm doğum yapanları tebrik ederim Allah yavrularını onlara bağışlasın.Ben hala beklemedeydim belki normal doğururum diye bu güne kadar bekledim.Bugünkü muayenede tüm hayallerim suya düştü oğlum başını öle bir geriye atmış duruyor ki normal doğması imkansız bu şekilde.Dik kafalı olcak bu oğlan belli:)))Doktorla istişare ettik ve bebeği riske atmadan yarın sezeryanla doğum yapmaya karar verdim inşallah sağlıkla kavuşurum yavruma.Herhalde kapanışı ben yapıyorum:))

merabalar:)
pembe panter hayırlı olsun canım yarın sabah görümcemde doğuma gircek:))
biran önce büyüsünlerde eski sohbetlerimize başlayalım artık di mi??hiç haber alamıoruz marsgdan falan ,umarım herkeste herşey yolundadır:))

pembe pantercim hayırlısı olsun hadi hayırlısı inşallah sağlıkla atlatırsın alırsın bebişini kucağına

kızlar merhaba
ben de 14 şubatta anne olacaktım ama miniğim dayanamadı fazla 16 ocakta dünyaya geldi. o günden beri de sarılıkkla uğraşıyoruz. bugün kan değeri 17 çıktı ve yoğun bakıma aldılar. çok moralim bozuk. konu ile ilgili bilgisi olan varmı acaba ne dersiniz yarına çıkabilir mi?

kıslar günaydın tüm doğum yapan anneleri tebrik ediyorum doğum yapacak annelerde işallah sağlıcakla bbeklerini kucağına alırlar. sağlık poblemleriyle uğraşan annelr geçmiş olsun işallah tez zamnada iyiş sonuçlar alırsınız Rabbim tüm bebkleri korusun
kıslar ocak anneleri görüşemz olduk valla bebkler toparlansında b,zde toplanalım artık yahu

günaydın hanımlar. doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. benim gibi bekleyen arkadaşlarımada Allah'tan kolaylıklar diliyorum. dün çatı muayenemi oldum 2cm açılmam varmış bebek kanala gireli epey oldu nst de sancıda çıkıyor ama bende tık yok :KK43: bu ne iş anlamadım hiç hissetmiyorum. drumla konuştum ctesi sezeryan olayım dedim ama drum bu kadar ii giderken sezeryan yapma bence dedi. bir bilen olark kendisine güveniyorum.akşam pembe sümüksü bir akıntı geldi dr muayeneden olabileceğini söylemişti zaten. gece çok az sancılandım ama sabah yine tık yok. o akıntı ise ara ara devam ediyor. bakalım beklemedeyiz.benden daha uzun süre bekleyen arkadaşlarımı birkez daha takdir ve tebrik ediyorum vallaha ii sabırlılarmış ben dayanamıyorum sinirlerim bozuldu bir an evvel oğluşumu sağlıkla kucağıma almak istiyorum. benim için dua edin olurmu?

gercekten 40 haftayi beklemek bile sabir isiyken bazi bebisler direnip 42. haftaya kadar yerlerinde sabit kaliyorlar. Ben sezaryanla dogum yaptim, bebegim donmemisti 38+3 haftaliktim. Allaha sukur bir saglik sorunu yasamadik ama sarilik tam olarak gecmedi. Ama bazen diyorumki acaba son ana kadar beklesemiydim? Normal dogumu cok istemstim. Belki 2 haftada donerdi diye aklimdan geciriyorum. Bebegin bir riski yoksa beklemek en iyisi sanirim.

kızlar merhaba
ben de 14 şubatta anne olacaktım ama miniğim dayanamadı fazla 16 ocakta dünyaya geldi. o günden beri de sarılıkkla uğraşıyoruz. bugün kan değeri 17 çıktı ve yoğun bakıma aldılar. çok moralim bozuk. konu ile ilgili bilgisi olan varmı acaba ne dersiniz yarına çıkabilir mi?

Benim pek bir bilgim yok bizim kizinda var hala sariligi. Bol bol emzir dedi doktor. Ins bir an once iyilesir bebegin. Uzulme sutun azalmasin, sariligin iyilesmesinde sut cok onemli diyorlar. Allah sifa versin

X