2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

enelcim, bizler konağa yakınız ama, esra karşıyakadan gelecek.Tek arabayla gelinebilecek yer olarak baktık.Alsancak en uygunu geldi.

anladım canım.tamam kesin mi saat kaçta sevinç pastanesinin önünde dimi?birde telefonlarımızı özelden atalım birbirimize.

enel kızınla isimlerimiz aynı olacakmış neredeyse :) ben aylin o ayliz :) anlamı nedir aylizin ? adıyla yaşasın fıstık..

bu serum fizyolojikler açılınca hemen bitirmek mi gerekiyor bende birkaç gün kullanıyordum artık kullanmayım ozaman..

ayliz in anlamı ay parıltısı demek canım.aylinde çok güzel bir isim severim.

eczaneler ilacı satarken bir tüpü birkaç gün kullanabilirsiniz diyor ama ben doktorumuza bunuda söyledim.3 kuruş ilaç için riske atmaya deymez dedi.burun ve solunum yolları önemli beyinle alakalı direk dedi.birde ben serum fizyolojiin yanında sinomarin diye bir marka daha kullanıyorum onunda üstünde tek kullanımlık doz yazıyor buda 24 saat içinde 1 tüp kullanılacak bunu doktoru verdi ikisini bir kullanın diye.

İyi geceler.Sizinkiler uyudumu kızlar burda böle kaynatıyosunuz:teytey:Benimki biilk gerçekleştirdi gündüz 3 saat uyudu ve şimdi gözleri faltaşı gibi açık:1shok:Benim ise kapanmak üzere ve de belim koptu.Bugün oğlum uyurken yemek temizlik yaptım banyomu yaptım çamaşır bulaşık yıkadım ay bi mutlu oldumsırnaşık şeyBunları başka foruma yazsam herhalde bana deli derler:roflol:Ama anladınız siz onuyerimseniben

benimki uyuyor ama arada mızıklanıyor.bende beşiği sallarken bir yandan sizlerle yazışıyorum.

çığlık atmıyorda mızıl mızıl mızıldanıyor.illaki birisini görücek yalnız kalmayı istemiyor hep onunla ilgilenilsin kucakta dolaşsın istiyor..bizimkiler tam tekne kazıtısı olacaklar galiba kaydirigubbakcemile3

bana bak sulanma sakın o benim damadım bikere:eek:klava:
boş bırakmaya gelmiyonuz haa hemen kapıveriyonuz:roflol:
kızlar kızım uyandı yineeee yaa saat 2den 7 ye kadar oturuyor mahvediyor beni sıpa her gün böyle hiç şaşmıyor ne yaptıysam alışamadı gece oturuyor gündüz yatıyor şimdide basbas bağırıyor Allah sabır versin bana
kanki ayağını denk al sulanma damadıma o bizim:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

kiz sen ne zaman besik kerttin öyle..cok hizlisin masallahkaydirigubbakcemile
benim kizimin elini sallasa ellisi derrrrrrrrrmisim.:roflol:
seninki de ayni benimki gibi aksamci desene kanki,benimki de sabah 5 e kadar uyuymuyor sonra d agunduz uyuyor alismadi sipa:eek:klava:

çığlık atmıyorda mızıl mızıl mızıldanıyor.illaki birisini görücek yalnız kalmayı istemiyor hep onunla ilgilenilsin kucakta dolaşsın istiyor..bizimkiler tam tekne kazıtısı olacaklar galiba kaydirigubbakcemile3

linaycim benimki de ayni illaki yaninda biri olacak.
basiyor cigligi...eee dogar dogmaz babasi alistirdi kaydirigubbakcemilekucaklarda gezdirmeye onunla konusmaya simdi de bas edemiyoruz-tatlicadiarzu-

bana bak sulanma sakın o benim damadım bikere:eek:klava:
boş bırakmaya gelmiyonuz haa hemen kapıveriyonuz:roflol:
kızlar kızım uyandı yineeee yaa saat 2den 7 ye kadar oturuyor mahvediyor beni sıpa her gün böyle hiç şaşmıyor ne yaptıysam alışamadı gece oturuyor gündüz yatıyor şimdide basbas bağırıyor Allah sabır versin bana
kanki ayağını denk al sulanma damadıma o bizim:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Canım benimmm, damadını kimseye bırakmam kıs sen merak etme:roflol:
Allah snaa sabır versin, cadı kız.Benim oğlum akıllı uslu bak, annesi hiç olmazsa gece arkadaşlarıyla sohbet etsin diye uyuyorkaydirigubbakcemile3

Enelcim özelden değilde msnden at istersen tel.ini.Esranın teli var bende.Cuma öğleden sonra 1-2 gibi dedik.
Analdık pembecim biz onu, işin zor bu gece seninde desenedelikafadulden

Hemşehrilerim valla size hayranım nasıl çıkçaksınız bebişlerle ben daha hiç denemedim:KK43:hem havalar ısınsın hem de benim miniğim biraz daha gürbüzleşsin de yine buluşma ayarlayalım dondurma yeriz:))gece gece canım çekti şimdi bak:))

enelcim sağol bilgi için..

pempepanter ne çok iş yapmışsın bak aferin seni minnoşa :) benimki uyudu gece sıkıntımız yok bizim çok şükür..

zeynepcim cidden allah sabır güç kuvvet versin gece uykusu olmadı mı çok zor..

pembecim hosgeldin..ooohh isi bitirdin rahatladin dimi?
darisi basima ama benim kiz durmuyor ki yapayim,yemek yapmaya anca yetisiyorum bitkin bir haldeyim...
kiz gece gece cnain dondurma mi cekti bir yerin siser avucunu yala.ya da gel bende var berabe ryiyelim:))))

Bizimki de öyle, illaki yanında biri olacak, onunla konuşacak.Tam tekne kazıntısı hayatım bunlar.Ben diğerlerinde görmediğimi bunda görüyorum. Kendini şimdiden ağırdan satıyor, sonra nasıl başa çıkacağız bilmem:uhm:

kiz sen ne zaman besik kerttin öyle..cok hizlisin masallahkaydirigubbakcemile
benim kizimin elini sallasa ellisi derrrrrrrrrmisim.:roflol:
seninki de ayni benimki gibi aksamci desene kanki,benimki de sabah 5 e kadar uyuymuyor sonra d agunduz uyuyor alismadi sipa:eek:klava:
Ooooo, biz çoktaaannn yaptık güzelim, hem öle beşik kertmesi filan değil, plasenta kertmesi oldu bizimkiler:roflol::roflol:

linaycim benimki de ayni illaki yaninda biri olacak.
basiyor cigligi...eee dogar dogmaz babasi alistirdi kaydirigubbakcemilekucaklarda gezdirmeye onunla konusmaya simdi de bas edemiyoruz-tatlicadiarzu-

Bizimde anneannesi alıştırdı:)))

aha da benimki bagiriyor basladik gece nobetine,herkese iyi geceler ben kactim.

Hemşehrilerim valla size hayranım nasıl çıkçaksınız bebişlerle ben daha hiç denemedim:KK43:hem havalar ısınsın hem de benim miniğim biraz daha gürbüzleşsin de yine buluşma ayarlayalım dondurma yeriz:))gece gece canım çekti şimdi bak:))

Yapalım canım, yaz gelince ben yine gelirim izmire beraber takılırız:)))

kızlar bende çıkıyorum yarın gece inşallah görüşürüz.öptüm hepinizi.

amanınn ne çok kaynatmışınız 1 saat bıraktım -tatlicadiarzu-

canım uygundur bana son anda birşey çıkmazsa.birde çoğunluk nerde oturuyor konak daha uygun değilmi alsancak çok uzak be kızlar bebeklerle zor olacak.

ne bilimmm alsancak ortada gibi ,ben karşıyakadan gelicem,zaten herada bayraklıdan,sizlerde bucadan geleceksınız

[
Sizinde çığlık atmaya başladı mı_?
Bizimki agu, ugu diyor, onunla ilgilenmeyince bir çığlık atıyor, kulaklarımızın tüm pisiliği gidiyor sağolsun.Tabii ona bakıyoruz, tekrar agulamaya başlıyor:roflol:

canım benımkıde sesler çıkarıodu ama bugun aakşam ilk defa çığlıklar atmaya başladı,bizimde hoşumuza gidince gülüp gülüp çığlık atıo,çok hoşş ya

nasıl anlıolar ya,odada bırı warsa sesi çıkmıo,bazen aynı anda annemle dışarda oluoruz,başlıo mızıldanmaya,bırımız odaya girince susuo,biz helak olduk kucakta dolaşmaktan,

iyi geceler kançiçeğim,enel
benimki uyudu.Ay ne şımarık oldu bu oğlan lutfedip kendi uyumuyo mızıldandı gittim iki üç salladım beşiği bir de müziğini açtım gözler gitti.Madem bu kadar çabuk uyucaktın kendin uyu işte yok illa ki ben sallıcam:))

ii geceler enel ve kançiçeği,kolay gelsin size,
berrakta geç uyandı emzirdim altını deiştim,anneannesi dolaştırıo şimdi,öle gezerken uyuyo ayakta

X