2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Evet haklısın, huggiesin lastikli olduğu için güzel ama bisimki çişini yaptığında ön taraf kocaman oluyrdu:))))
Enel ve heraya msnden haber veririz.Ne cevap vereceklerini öğreniriz.Sigara içiliyordu diye heraydı sanırım, ama sigaranın kapalı alanlarda yasaklandığını unuttum demişti, o da bilmiyordu yani içilip içilmediğini.
Orada buluşuruz, sigara içiliyorsa, başka bir yere geçeriz, olmaz mı_?

olur bir sürü yer var zaten oralarda ona göre başka yere geçeriz,
ya bu arada biz hala bebek arabası almadık,kanguruyla dolaşıoruz,hiç dışarda bir yere oturmaya gitmedik inşallah sorun olmaz-tatlicadiarzu-

:roflol:İşin zor o zaman hayatım senin yaaa.Berrak hanımında egehandan kalır yeri yok çünkü ağırlıkta.kaydirigubbakcemile3MAŞALLAAAAH!!!!

Bizde almamıştık, bir arkadaş oğlunun arabasını verdi, allah razı olsun diyorum, yoksa ben pek önemli değil almasmda olur demiştim güyaa.Ben arabayla geleceğim izmire zaten, sadece egehanın eşyalarını taşımaya bir araba lazım.Kangurusui otokoltuğu, arabası, kıyafetleri.Kendime 2 parça alıp çıkacağım, ama onun eşyaları için özel araba tahsis ediliyor artıkkafamçokkarıştı

:roflol:İşin zor o zaman hayatım senin yaaa.Berrak hanımında egehandan kalır yeri yok çünkü ağırlıkta.kaydirigubbakcemile3MAŞALLAAAAH!!!!

Bizde almamıştık, bir arkadaş oğlunun arabasını verdi, allah razı olsun diyorum, yoksa ben pek önemli değil almasmda olur demiştim güyaa.Ben arabayla geleceğim izmire zaten, sadece egehanın eşyalarını taşımaya bir araba lazım.Kangurusui otokoltuğu, arabası, kıyafetleri.Kendime 2 parça alıp çıkacağım, ama onun eşyaları için özel araba tahsis ediliyor artıkkafamçokkarıştı

öle yaa,eşyaları çok ewden çıkmak bile mesele oluo,onu al bunu koy derken 1 saat oluo zaten,kollarım şimdiden kas yaptı zaten ewde taşımaktan,-tatlicadiarzu-

evet uyudu ...bir turlu uykusu duzene girmedi.simdi uyanir sabaha kadar uyumaz cunku gunduz cok uyudu..ya kizlar nasil alistiricam ben bu kiza duzenli uykuyu ...gunuduzu gece saniyor.:KK43:

kizlar birsey sorucam bebeklerin kilolarini yazilip guncellenen bir topik varmis galiba ben bulamiyorum yoksa yok mu???

İşin çok zor kançiçeğim.Gündüz pek uyutmamaya çalış.Gündüz odası aydınlık olsun, gece ise ışık yakmamaya çalış odasında.

Var ama tam yerini bende bilmiyorum, öyle bir karıştırdılar ki bu siteyi, hiç bir yeri bulamıyorum.

kızlar dalin yumuşatıcıyı kullanıyorum ama pek bi işe yaramıyo sanırım,yani sanki kızımın kıyafetleri havluları sert gibi geliyo bana kullanananız varsa memnunmu acaba.

ben de dalin yumuşatıcı kullanıyorum memnunum hiç sert olmuyor mis gibi de kokuyor..

benim derdimde bazen kakası bulaşıyor ve yıkanınca da çıkmıyor sizler ne yapıyorsunuz kızlar ?

kızlar carrefourda huggies 17,90 dı haftasonu aldım bende bir paket daha öncede kullandım memnun kaldım prima ile değişmeli kullanıyorum..

cuma günü hava güzel diye dışarı çıktık cumartesi de bütün gün dışardaydık sanırım üşüttük Ege Kaan 2gündür ateşleniyor burnuda tıkanıyor..inşallah öksürmez..

İyi geceler linaycım, benimde en büyük derdim.Kakası bulaşıyor çıkmıyor.Cosla kullanıyorum çok fazla olursa.Birde 60 derecede yıkıyorum o zaman.Yinede azda olsa bir sarılık kalıyor.Daha sadece anne sütü alıyorlar, birde farklı şeyle yemeye başlarlarsa ne yapacağız bilmiyorum.kafamçokkarıştı

kızlar carrefourda huggies 17,90 dı haftasonu aldım bende bir paket daha öncede kullandım memnun kaldım prima ile değişmeli kullanıyorum..

cuma günü hava güzel diye dışarı çıktık cumartesi de bütün gün dışardaydık sanırım üşüttük Ege Kaan 2gündür ateşleniyor burnuda tıkanıyor..inşallah öksürmez..

Geçmiş olsun canım, inşallah çabucak atlatır.

http://www.kadinlarkulubu.com/bebeg.../246683-ocak-bebeklerinin-boy-kilolari-7.html

burada kızlar bende geçen gün tesadüfen görmüştüm..

waterfull sağol canım..ek gıdalara geçince yandık ozaman :) nezamana kadar çamaşırlarını ayrı yıkıyacağız acaba..gerçi 2-3 günde bir makina dolduruyor bizimkisi..şu kusmasıda olmasa dört dörtlük olacak sıpam ama her güzelin bir kusuru olurmuş işte :))

linaycim kaka lekesi cok zor cikiyor bilirim...benim kizim da cok kusuyor o da cok cikiyor.
ben kosla nin kosla nin toz olan deterjanindan dokuyorum sonra makinaya atiyorum o zaman cikiyor tavsiye ederim...

bu arada gecmis olsun egehana..

Aynen güzelim, bizimkininde kusması ile salyası olmasa süper olacak.Her mama emişinden sonra, gaz çıkartıyoruz, arkasından sanki yediklerinin hepsini çıkartıyormuş gibi kusuyor.Ama sorun yok sanırım, çünkü kilo alması normal gidiyor şimdilik.
Bizde 2 günde bir makine onun için çalıştırıyoruzdelikafaduldenİnternetten okuduğum kadarıyla, 1 sene ayrı yıkayın diyorlar.

linaycim kaka lekesi cok zor cikiyor bilirim...benim kizim da cok kusuyor o da cok cikiyor.
ben kosla nin kosla nin toz olan deterjanindan dokuyorum sonra makinaya atiyorum o zaman cikiyor tavsiye ederim...

bu arada gecmis olsun egehana..
Egeler çok olunca karıştırdın kançiçeğim:))))
Egehan benim paşa, Ege Kaan linayın paşası:teytey:

linay yukaridaki yazdigin linketi basliga baktim masallah kiz egehana Allah nazarlardan saklasin...

X