2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nohcoy aynen bizimkinin de konuşacağım derken miğdesi bulanıyor.her yerimiz kusmuk, ne kendime ne oğluma kıyafet yetiştirebiliyorum.allahtan çok çıkartmıyor azar azar.

bu akşam yine kayınvalidemlere gidicez of çok sinir oluyorum, akşam o saatlerde gazı oluyo ya bi abartıyolar o biyandan görümcem bi yandan kadınları bi yandan, hiç normal değilmiş bu ağlama doktora götürelimmiş yok kulağı iltihap olmuşmuş nasıl sinir ediyolar 75 yaşında unutmuş bebek nasıl büyüyo, ağlıycakta hasta da olucak.kolik diyorum anlamıyo aylık kontrole mi götürsem kaynanamı acaba, evlendik yapmadılar bişey bebek oldu herkes başıma kaynana kesildi hee

canım eşine anlatsan daha çok ufak kızımız bu saatler onun için uygun diil ya da annenler gelsin,kızımız yatağında uyusun falan die tatlı dille:lepi:
nil de başladı çığlıklara,konser veridelikafadulden
bi de önlüğünü çıkartıp ağzına tıkıo,yeni oyunu:ecrin_bebek:

herkese merhaba umarım tüm anneler ve bebekleri iyidir kıslar ben bugün ilk defa yoğurt mayalıyorum işallah tutar bebeğimin yoğurt yiyeceği zamana kadar ustalaşmam lazım :)

esracım bi aksilik çıkmazsa bana uyar perş. cuma farketmez. yalnız eşim bırakırsa benı oğluşu getirebilirim yoksa ikimiz gelemeyiz eşyası arabası vs. öyle olursa tek gelirim artık.

ay kendimi salak gibi hissediyorum günlerdir sallıyorum kızı battaniyede ayakta zor uyutuyorum, mutfağa gittim iş yapmaya kız ağlıyodu yatağında 5dk ağlasın dedim bi geldim uyumuş, snra uyandı saklanıp izledim bakındı bakındı beni göremeyince tekrar uyudu yani ne şimdi bu dalga mı geçiyo benle

Ben pc yi açtım benimki uyandığı.. Bağırıyor o güzel cırtlak sesiyle:)

ay kendimi salak gibi hissediyorum günlerdir sallıyorum kızı battaniyede ayakta zor uyutuyorum, mutfağa gittim iş yapmaya kız ağlıyodu yatağında 5dk ağlasın dedim bi geldim uyumuş, snra uyandı saklanıp izledim bakındı bakındı beni göremeyince tekrar uyudu yani ne şimdi bu dalga mı geçiyo benle

ah canım kolay gelsin işin zor.bende hamileyken konuşup dururdum yok battaniyede sallamam,emzik vermem diye.bizimki bir çığlık atsın tüm kurallar deliniyor..

arabamız geldi biraz önce. araba almayan varsa tavsiye ederim chicco lite vay modeli.benim baya hoşuma gitti hemde fiyatı uygun...

hoşgeldin egehan yeni mi katılldın aramıza.kaç ocak doğumlu oğluşun..

slm kizlar bende oglusumu uyttum islerimi yaptim yemegimde var yani simdi keyif zamani dedim.alisha benimde oglum ayni öyle beni görünce hemen bagirmaya basliyor ama göremezse tekrar uykuya daliyor bende oyüzden sakli gizli kontrol ediyorum onu.asik,nohcay ve diger kizlar nasilsinizzzzzzz bakem.fazla girmesemde sizler benim ve oglusumun yakin arkadaslarimizsiiniz.bu aradda egehan hosgeldin sekerim nasilsin

günaydın kızlar sabah 5buçukta dikildik yine:KK43:
canım merak etme,ben 2 de yattım ama bizim kızda ilk defa 5.30 ta uyandı,sanırım dun gündüz çok aldı uykusunu,10 a kadar sabrettım uyumadı,anneme dewrettim bende 1 e kadar uyumuşum,hanfendı daha şimdi uyudu:ecrin_bebek:

bu akşam yine kayınvalidemlere gidicez of çok sinir oluyorum, akşam o saatlerde gazı oluyo ya bi abartıyolar o biyandan görümcem bi yandan kadınları bi yandan, hiç normal değilmiş bu ağlama doktora götürelimmiş yok kulağı iltihap olmuşmuş nasıl sinir ediyolar 75 yaşında unutmuş bebek nasıl büyüyo, ağlıycakta hasta da olucak.kolik diyorum anlamıyo aylık kontrole mi götürsem kaynanamı acaba, evlendik yapmadılar bişey bebek oldu herkes başıma kaynana kesildi hee

aynı şeye bende çok sinir oluorum,bişey farkettım ewde kendimiz olduğunda çok sakın,ne zaman dışarı misafirliğie gitsek yada bırılerı gelse mızmızlanıo,sonra herkes bişey dıo,emzirsene,altını açsana,aaa çok kucağa alıştırmışınız falan filan ,bende diorum hep susacakmı bu bebek ağlayacak tabı aradakötükedihüso

esracım bi aksilik çıkmazsa bana uyar perş. cuma farketmez. yalnız eşim bırakırsa benı oğluşu getirebilirim yoksa ikimiz gelemeyiz eşyası arabası vs. öyle olursa tek gelirim artık.
hhııım ben hiç tek başına gelmeyi düşünmedim ,berrakla giderim die ama huysuzlkta yaparsa die endişe ediorum,bide bizim henuz arabamızda yok,olmazsa bende anneme bırakırımkaydirigubbakcemile2

ah canım kolay gelsin işin zor.bende hamileyken konuşup dururdum yok battaniyede sallamam,emzik vermem diye.bizimki bir çığlık atsın tüm kurallar deliniyor..

arabamız geldi biraz önce. araba almayan varsa tavsiye ederim chicco lite vay modeli.benim baya hoşuma gitti hemde fiyatı uygun...
kaça aldınız canım arabayıi,hayırlı olsun

kızım konak oldu ya kafasında,kaşlarında önceden hafif vardı zaten,çok sık yağlanıo saçları bide,sabah banyo yaptırıorum akşama yağlanıo yine,zeytinyağı ile karbonat karışımı sürün diolar,sizde de oldumu nasıl geçirdiniz???

kızım konak oldu ya kafasında,kaşlarında önceden hafif vardı zaten,çok sık yağlanıo saçları bide,sabah banyo yaptırıorum akşama yağlanıo yine,zeytinyağı ile karbonat karışımı sürün diolar,sizde de oldumu nasıl geçirdiniz???

ezracim benim oglaninda oldu banyodan sonra hani bebis icin yumucak tarklar varya onla masaj yapcakmissin gecermis bende bu aksam denicem bakalim

selam kızlar....
ezra bizim kızdada konak oldu geçer gibi oluyo terkrarlıyo ben sebamedin yağını sürüyorum 1 gün sonra yıkıyorum gece kafasında kalıyo kepegibi benimki-tatlicadiarzu-
kızımı arabasına koydum 1saat yürüdüm neiyi geldi:lepi:
esra bizim arabamız macleren çok memnunum evdede tekerleklerini siliyorum onda oturuyo çok rahat 480tl almış eşim

ezracım valla bu bebekler tüm tabularımızı yıktırıyor şekerim kaydirigubbakcemile3
bebeğin herşeyine karışanlardan nefret ediyorum kendi ailemde eşimin aileside bilirkişi gibi karışıyolar bide kucağımdan alıyolar yok kalsın diyorum kucağımda yinede alıyolar bide kucağa alıştırmışsın demiyolarmı:eek:klava:görüşmediğimizde tlf bile yetiyolar sanki akıl isteyen var:mymeka:

merhaba arkadaslar...
tabı kaan uyandıııı ya ne zaman kk acsam cocuk uyuyorsa uyanıyor sessız sessız aguluyorsa cırlamaya baslıyor kafayı yıcem hee

netten 200 aldık ezracım 24 saatte eve geldi.

özlem gittin mi?özledik ankaralı sohbetini.kaan beyimiz bizede zaman ayırsın biraz.)))

cok dert yanınca acıdı bana galıba :)))) uyudu yıne ama homurdanıyor arada uynacak cok durmaz son yarım saat :))
nasılsın asıkcımm mınıgın nasıl bu arada arabanız hayırlı olsun gule gule kullanın :))

X