2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

doktora göre kilo alımı çok iyi kussun diyor :1shok: ee iyide çamaşır yıka ütüle bıktım dedim kusmasa başka şekilde nasılsa kirleticek dedi :)) şurup verdi ama pek etkisi olmadı bakalım şişe bitene kadar devam edeyim bari..

kançiçeğim sağol canım, koslayı deniyim bende..

Valla canım anlaşmadık ama, egeler o kadar çok oldu kii:roflol:
Nazlıcanın Ege, Linayın Ege Kaan, benim Egehanlülülülülülü

tesaduf diye buna derim ben iste:))water bu arada masallah kiz oglun da cok yakisikli ne guzel cimkmis resimde..
ay yerim ben onu:)))

aminn allahım hepsini nazarlardan saklasın..ocak bebişlerimizin çoğu tombiş tombiş yanaklı hele barçlinin ki tam ısırmalık yanak olmuş :)) artık kıyafetlerde olmuyor yavaş yavaş kaldırıyorum ben artık..geçen hafta birkaç bişey aldım eve geldim denedim bide ne göreyim zar zor sığdı benim sıpa :bbo: hemen iade edip bi büyüğüne aldım..

valla masallah benim kiz da oyle bady lerin kollari kisa geliyor biz de alisverise ciksak iyi olacak....cok hizli büyüyorlar,,,
ay bir de mirinldanmaya basladi benimki sanki anne demeye calisiyor cok tatli yaaaa:))

şapkasıda pek yakışmış tombişin :) çenesinden birazcık yermisin annesi benim için tam ısırmalık sarkmış çenesi..ayy ne vahşiyim yaa çocukları sıkıştırmadan sevmessem zevk vermiyor bana :jeyyar:

Maşallah hepsine yaaa. gerçekten tüm ocak bebekleri çok tatlı.Helede artık ufak ufak çıkarttıkları sesler çok güzel.Bizimki artık iyice beni tanımaya başladı, kimin kucağında olursa olsun, beni gördüğünde gülmeye başlıyor, gözünü benden alamıyor. Tabii babası çıldıracak ben şam babası mıyım, niye bana böyle bakmıyor diye-tatlicadiarzu-
İzmire gittiğimde paşama yazlık şortlar, gömlekler tişörtle alacağım.Kışlık almak istemiyorum artık, bundan sonra buralarda onları giyemez. En fazla 15-20 gün daha. Daha sonra kısa kollulara geçeriz inşallah.

senin oglun derrrrrrrrrrrrmisimmmm:lepi:
Canım benimm, sağolll.

şapkasıda pek yakışmış tombişin :) çenesinden birazcık yermisin annesi benim için tam ısırmalık sarkmış çenesi..ayy ne vahşiyim yaa çocukları sıkıştırmadan sevmessem zevk vermiyor bana :jeyyar:

hayatım ben ısıramıyorum, kıyamıyorum ama , sıkıpta seviyorum.Kucağımda sıkıyorum, manyak oğluşumda bana gülmeye başlıyor.(mazoist mi olacak ne)
Annem çıldırıyor, ne yapıyorsun çocuğa öyle diyelülülülülülü
İzmirde teyzeleri , dayısı ne yapacaklar bakalım.4 gözle bekliyorlar, gelsin diye.

merhaba kizlar benim yine bir sorunum var. bizim ufakligin genzi yaklasik 3 haftadir tikali hirliyo yavrum--- normalmi sizlerinde varmi boyle sorunu yoksa doktora gortureyim hemen?????? zaten sutumde azaldi ne yapcagimi bilemiyorummmm :çok üzgünüm:

canım benimkininde tıkalıydı.hemen bir serum fizyolojik giffer al.bir tüp 24 saat içinde kullanılabiliyor.kalanını atıp yeni tüpe başlıyorsun.gün içinde istediğin sıklıkta kullanılabilir hiç zararı yok tuzlu su sonuçta.

benimkide battaniye delisi hemen kafasına geçiriyor:)))

kızlar bu arada oğlum geçen hafta ameliyat olucaktı ama babası istemedi 3 aylık olsun en azından diyor muhtemelen 10 güne kadar ameliyat olucak çok heyecanlıyım biyandan korkuyorum biyandan seviniyorum..

canım geçmiş olsun neyi var inşallah en kısa zamanda düzelir sağlığına kavuşur.

burcu nasılsın canım,ewet buluşamıl dedik,meralde cuma öğleden sonra olabılır demiş banada uygun,enel eycik hera burcu sizede uygunmu

canım uygundur bana son anda birşey çıkmazsa.birde çoğunluk nerde oturuyor konak daha uygun değilmi alsancak çok uzak be kızlar bebeklerle zor olacak.

kızlar carrefourda huggies 17,90 dı haftasonu aldım bende bir paket daha öncede kullandım memnun kaldım prima ile değişmeli kullanıyorum..

cuma günü hava güzel diye dışarı çıktık cumartesi de bütün gün dışardaydık sanırım üşüttük Ege Kaan 2gündür ateşleniyor burnuda tıkanıyor..inşallah öksürmez..

kızlar ben tüm bezleri kullandım neredeyse.prima iyi pahalı geliyor bana kokusuda hoşuma gitmedi.huggies beli tutuşu çok ii ama bacaklarını kesiyor o yüzden bıraktım.şimdi evy baby alıyorum hem kremli şahane kokuyor hemde tam bebişimin poposunu sarıyor.

ben bebeğimin elbiselerini sadece dalanın sabun tozu ile yıkıyorum hem yumuşak oluyor hemde güzel kokuyor.yumuşatıcılarda esanslar var astım olmasını istemem yavrumun.

benimki artık babasını da tanımaya başladı onu görünce çırpınıp gülüyor hemen babasınında pek hoşuna gidiyor tabii :)) keyfi yerindeyse uzun uzun agularla konuşuyoruz laf yetiştiriyor bana :)) babası güzel bi oyuncak almış tam bizimkilere göre artık tutma uzanma refleksi başladı..yakında tutamıcaz bunları -tatlicadiarzu-

canım sana iyi yolculuklar, güle güle gidip gelin cicilerinizi alın :))

enelcim, bizler konağa yakınız ama, esra karşıyakadan gelecek.Tek arabayla gelinebilecek yer olarak baktık.Alsancak en uygunu geldi.

enel kızınla isimlerimiz aynı olacakmış neredeyse :) ben aylin o ayliz :) anlamı nedir aylizin ? adıyla yaşasın fıstık..

bu serum fizyolojikler açılınca hemen bitirmek mi gerekiyor bende birkaç gün kullanıyordum artık kullanmayım ozaman..

benimki artık babasını da tanımaya başladı onu görünce çırpınıp gülüyor hemen babasınında pek hoşuna gidiyor tabii :)) keyfi yerindeyse uzun uzun agularla konuşuyoruz laf yetiştiriyor bana :)) babası güzel bi oyuncak almış tam bizimkilere göre artık tutma uzanma refleksi başladı..yakında tutamıcaz bunları -tatlicadiarzu-

canım sana iyi yolculuklar, güle güle gidip gelin cicilerinizi alın :))

Teşekkür ederim iyi dileklerin için canım.

ya benimki de oyle oglak burcu olduklarindan bu kadar akilli bizim bebeler..
benimki kucagima alinca hemen basliyor gulmeye,hele bir de banyo yaparsa Allaaaahhh deymeyin aysimanin keyfine:)))

Sizinde çığlık atmaya başladı mı_?
Bizimki agu, ugu diyor, onunla ilgilenmeyince bir çığlık atıyor, kulaklarımızın tüm pisiliği gidiyor sağolsun.Tabii ona bakıyoruz, tekrar agulamaya başlıyor:roflol:

tesaduf diye buna derim ben iste:))water bu arada masallah kiz oglun da cok yakisikli ne guzel cimkmis resimde..
ay yerim ben onu:)))

bana bak sulanma sakın o benim damadım bikere:eek:klava:
boş bırakmaya gelmiyonuz haa hemen kapıveriyonuz:roflol:
kızlar kızım uyandı yineeee yaa saat 2den 7 ye kadar oturuyor mahvediyor beni sıpa her gün böyle hiç şaşmıyor ne yaptıysam alışamadı gece oturuyor gündüz yatıyor şimdide basbas bağırıyor Allah sabır versin bana
kanki ayağını denk al sulanma damadıma o bizim:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

X