2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

linay ne zaman başlıodun sen çalışmaya?

ezracım cuma günü iznim bitti aslında..ama yanan 3 haftamıda şirketten kullanacağım yani 15 nisana kadar izinliyim..sonrası içinde ücretsiz izin alacağım..bu hafta gidip konuşacağım işin yoğunluğuna göre çarşamba perşembe günleri giderim belki,yarım hafta çalışmış olurum..valla bırakıp gitmek çok zor geliyor..senin ne zaman bitiyor ?

kızlar bizde bu arada 2 gündür pes ettik,ayakta sallamaya başladık,-tatlicadiarzu-o kadar direndim huysuzluğundan deil ama artık kollarımız taşımıo,ayakta sallanarak uyuyodu,şimdi ayakta sallar sallamz 5 dkkada kapanıo gözü, ohhh be ne rahatmış yorulmadan kan ter içinde kalmadan halledioz:jeyyar:,zaten gece yatağındada sallayarak uyutuodum,

bu arada yalancı romantik varya izlıomusnuz,ebru cündübeyoğlunun,onunda yenı bebeği oldu,annesi ayakta sallıo ebru kızıo hemen alıo kızı kucağına anne hayır ben öle yetiştirmicem dio,başka bı sahnedee annesi gizlı gizlı su werıo bebeğe,yine yakalıo hayır dıo 6 ay su vermicem....tartışıp duruolar
bir an annemle kendim sandım ya,aynı öyleydık bizde en başta,ama şimdi hep annemın lafına gelıorum:eek:emzik vermicem dedim verdim,su vermicem dedim verdim,ayakta sallamıcam dedim onuda yaptım şükürrsenağlama

Evet canım ne yazık ki anneler bir çok şeyi bizden daha iyi biliyorlar.
Senin ilk bebeğin tamam da, benim 3. bebeğim sonuçta, yine annemin dediği çıkıyor:)))))

ezracım cuma günü iznim bitti aslında..ama yanan 3 haftamıda şirketten kullanacağım yani 15 nisana kadar izinliyim..sonrası içinde ücretsiz izin alacağım..bu hafta gidip konuşacağım işin yoğunluğuna göre çarşamba perşembe günleri giderim belki,yarım hafta çalışmış olurum..valla bırakıp gitmek çok zor geliyor..senin ne zaman bitiyor ?

ewet sen çaktırmadaan şirkete yanan iznını normalmış gibi kullanacktın dimi:jeyyar:
benimde 5 nisanda başlamam gerekıo,geçen hafta okula gittim müdürle konuşmaya,beni 4 gözle beklıolar,bizim bu sene baaşlayan 6 ülke ortaklı bir projemiz war,haziranda 5 ülke bizi ziyarete gelecek 1 hafta kalacak,ee ingilizce öğretmenı olarak yapacak çok iş war,ama müdürem anlayışlı rapor almak ıstıorum dedım oda hak verdı,kıyamıorum bebeğine dedi,1 ay daha heyet raporu alıcam,bu arada heyetı özel hastaneler verıomuş ben yenı öğrendim

evet canım çaktırmadan kullanmayı düşünüyorum..nasılsa kimsenin bu konuda bilgisi yok :jeyyar: ek gıdalara geçene kadar en azında kalabilsek yanlarında iyi olur..

yarın erken kalkıcam kayınvalideye kahvaltıya gideceğiz bende kaçayım kızlar iyi geceler sizlere..iyi uykular bebişlerinizle birlikte :)

oyyyy 2 oluo saat ,ben kapatayım bakalım bu gece burayı,sabah bakalım kim açacak:))))))))

ooo 2lere kadar oturulmuş, kaynatılmış.bizim bebiş 8 gibi yatıyo biz de 9buçuk:)uykusu bitiyo çocuğun hava aydınlanınca bize yetmiyo, bu gece ben de 8de yatıcam:)

günaydınnnnn...maşallah kaynatılmış yine.bizim oğlan akşam 10-11 gibi uyuyor birdahada 2 de uyursa şükrediyoruz.sabahta hava aydınlanınca ayaktayız.çiş derdi başlıyor bizimki çiş yapacaksa en az bir saat kıvranıyor kabızda değil ama yapamıyor huysuzlanmadan..
egehana bayıldım.maşallah maşallah kırbir kere..kız kaldır o resmi nazarımız değecek allah korusun...

bu akşam yine kayınvalidemlere gidicez of çok sinir oluyorum, akşam o saatlerde gazı oluyo ya bi abartıyolar o biyandan görümcem bi yandan kadınları bi yandan, hiç normal değilmiş bu ağlama doktora götürelimmiş yok kulağı iltihap olmuşmuş nasıl sinir ediyolar 75 yaşında unutmuş bebek nasıl büyüyo, ağlıycakta hasta da olucak.kolik diyorum anlamıyo aylık kontrole mi götürsem kaynanamı acaba, evlendik yapmadılar bişey bebek oldu herkes başıma kaynana kesildi hee

Günaydın kızlar hepinize iyi sabahlar , sabah sabah seda sayan programı gibi oldu :)))
Bugün açılışı alisha yapmış akşam bizimkiler iyi kaynatmışlar valla alishacım bende senin gibi oğlan yattımı bende yatıyorum akşam 10 du uyudum bende onunla

waterfull oğlanın resmi çok tatlı valla bencede nazarımız değecek , bizimkide başladı çığlıklara sizinki gibi , benide tanıyor artık başkasının kucağındayken ban bakıyor hep al beni diyor babamızın zoruna gidiyor ona bakmıyormuş diye :)

Günaydın... Bugün bebişler nasııl bakalım.. ınşaAllah hepsi bol bol uyurda annişlerde dinlenir.. Bugün biz 6:30 da kalktık 9 da geri yattık.. Bir saat uyudu sadece.. Bende sevinmiştim 2 saat uyurda bende uyurum diye... Ben yattım dalayım diyene kadar hanfendi uyandı...

Ya bu arada bizim kız konuşacağım diye kendini zorluyor.. Buseferde bütün mideyi boşaltıyor.. Babası kızım zorlama kendini kilo alamıcan diyo ama anlamıyor:)))

X