2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

burcu nasılsın canım,ewet buluşamıl dedik,meralde cuma öğleden sonra olabılır demiş banada uygun,enel eycik hera burcu sizede uygunmu

iiim cnm sen nasılsın...berrak nasıl üzüyo mu senii..:ecrin_bebek:

nerde buluşucaz peki ben otobüsle zor gelirim o tarafa benim cadıyla

iiim cnm sen nasılsın...berrak nasıl üzüyo mu senii..:ecrin_bebek:

nerde buluşucaz peki ben otobüsle zor gelirim o tarafa benim cadıyla

bende iim canım,üzermi hiç annesini berrak üzmüo,
alsancakta olur dedik ama tam yer belli deil,dolmuşla gelebirsin çabuk gelıo onlar

menemenden alsancağa direk otobüs yok kskden vapurla geçmem lazım buda bebişle çok zor mahvolr yollarda ben gelemem kızlar çok isterdim sizlerle görüşmeyi ama çok zor

Aman yarabbim bizim kız coştu... Uyumuyorda, karnı tok emmiyorda...

Barcli kız senin elvinin gıdığı sivilce oluyor mu maşallah tombik ya gıdık katlanıyor bizimkinin hep sivilce oldu yanlarıda kıpkırmızı kat yerleri, ne sürsem şaırdım sabunlu bez ile silip durulayıp kuruladım ama kat kat durunca hava almıyor

canım geçmiş olsun sildikten sonra hanatem krem sür bunu bir kaç kez tekrarla bişeyi kalmaz canım.bizdede olmuştu babamız onu tavsiye etti iki güne geçti.

waterfull cum canım çok saol bizim kızın saçları doğduğundan beri böyle sadece banyoda suyu döktüğümde iniyo sonra tekrar dikiliyo.Ama hoşuma gidiyo böle kalmasında şuan bi sorun yok he bide dökülüyo alttan yenisi çıkıyo.bizim abimizinkide doğduğunda böyleydi sonradan düzeldi.kızımın saçıyla dalga geçiyo abisi bende albümden bebeklik resimlerine bak oğlum sana çekmiş diyorum:roflol:

blooms cum çok çok geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşsin bebeişin.

burcu nasılsın canım,ewet buluşamıl dedik,meralde cuma öğleden sonra olabılır demiş banada uygun,enel eycik hera burcu sizede uygunmu

ezracım ben tek başıma gelemiyorum eşim o gün evde değilmiş:KK43:((peki cuma öğlen kaç gibi

balıklama konuya girdim slm bile vermeden kızlar,pardon nasılsınız bakalım valla anca evin işini bitirdim yemeklerimi yaptım sofrayı hazırladım kızımı uyuttum ve yazılanları okuyup yazmaya başladım yoruldum yine.tek kafamı dağıttığım olay bu k.k.
valla sizde olmasanız bütün gün evde naparm bilmiyom iiki varsınız kızlar.:enbuyukkk:ve oğlumla kızım:roflol::teytey:

gerçekten yaaaa iyiki k.k. var....
bende eşim eve gelir gelmez açıyorum bilgisayarı... okudukça stres atıyorum rahatlıyorum.. çünkü aynı problemler aynı sıkıntılar yaşadığımız her şey aynıı... buda çok eğlenceli oluyo...

keşke kayseridende olsaydı birkaç arkadaş görüşmek daha da güzel olurdu....

neyse oğlum bugün hiç uyumadı sabah 9da kalktık akşam 6ya kadar durmadıda uuyumadıda sürekli meme ağzındaydı.. çok yordu benii çooookkk..

kızlar dalin yumuşatıcıyı kullanıyorum ama pek bi işe yaramıyo sanırım,yani sanki kızımın kıyafetleri havluları sert gibi geliyo bana kullanananız varsa memnunmu acaba.

Merhaba , iyi akşamlar herkese,
Bizim oğlanında hem yüzü, hem de gıdığı kıpkırmızı.Hematen sürüyorum,bepanten sürüyorum.Ama bir gün geçiyor ertesi gün tekrar oluşuyor.Sağlık ocağında sordum, önemli değil bir kaç aya geçer, bebe kremlerinden sürün dediler.
Salyalarından oluyor sanırım, çok akıyor, tişörtlerinin bütün boğazları ıslak.Zaten boyun diye bişey yok çocukta.
Esra, seda pastanesinde buluşalım demiştik.Karar mı değiştirdik.Cuma öğleden sonra 1-2 olabilir.Günü kesin cuma diyorsak.

Bende akşam bağlıyorum altını yatmadan önce, sabah açıyorum.Allaha şükür pişik olmadı. Altını açtığımda bir süre havalandırıyorum her seferinde.
Ben huggiesi beğenmedim, erkek çocukların çişi öne geldiği için ön taraf çok şişyor.Kaba duruyor.Her bezi deniyorum bu arada.Evy baby, huggies, can bebe, prima hepsini denedimdelikafadulden

canım geçmiş olsun sildikten sonra hanatem krem sür bunu bir kaç kez tekrarla bişeyi kalmaz canım.bizdede olmuştu babamız onu tavsiye etti iki güne geçti.

saol canım bugün başlamıştım hamatene bakalım iyi gelir inşallah, ben dalin aldım başta ama kullanmadım sonra, sadece hacı şakirin toz sabununu kullanıyorum yumuşatıcısız yıkıyorum hiç sert olmadı giysiler memnunum

waterfull hangisini beğendin peki?

saol canım bugün başlamıştım hamatene bakalım iyi gelir inşallah, ben dalin aldım başta ama kullanmadım sonra, sadece hacı şakirin toz sabununu kullanıyorum yumuşatıcısız yıkıyorum hiç sert olmadı giysiler memnunum

waterfull hangisini beğendin peki?

Prima en güzeli, huggiesin bel kısmının da lastikli olması güzel.Ama kaba olduğundan kullanmak istemedim.Diğerleri çişini filan dışarı çıkartıyor.

bende öyle düşünüyorum kızlar vede annelerimize hayran kalıyorum 2-3-4 çocuk nasıl yapmışlar hemde doğalgaz yok çamaşır makinesi yok bulaşık makinesi yok babalarımız bizim eşler gibi anlayışlı da değil, kaynana kaynata bir evde, annelerimiz çok çekmiş valla kıymetini daha da iyi anladım anne olunca
çok doğru söylüyorsun canım helal olsun valla onlara ..canım annem benim cefakar vefakar ve sevgi dolu birde benim annem telekomda santral memuresiydi nöbetli çalışırdı kuzum benim şu 118dekilerden..nasıl büyütmüş bizi 3 çocuk dediğin gibi bişi yok adam gibi hazır bez bile...ben şimdi çocuk doğurdum ddiye yemek bile yapmıyorum annemin tabiri:)
ben molfix kullanıyodum primaya geçtim ama çok iz bırakıyo ya bantları bende açınca altını içim acıyo öle görünce....
kızlar iz bırakıo diyosunuz ya acaba küçük no lusunumu kullanıyosunuz bebenizin kilosuna göre ben nerdeyse 4e geçeceğim biraz bol kullanıyorum daha rahat oluyo prima yumuşacık valla hiçbiri bu kadar değil ve çok hafif ben çok memmnunum
ben hiç huggess kullanmadım daha dorusu primadan başka hiç kullanmadım değiştirmeyde çekinyorum başka bez dokunur pişik yapar die

kullanma zaten canım hemde seninkide erkek huggies çok şişiyo önü pipiyi sıkıştırıyo

slm kızlar ay ne cok yazmıssınız bebişler usluymus bugun benimki de him uyumadı yedi de yattı ama iki gecedir uyurken cıglık atar gibi aglıyo gidiyorum yanına uyuyo sastım kaldım...
bende huggies denemek istiyorum primadan memnunumda kızların da dedigi gibi altını actıgımda lastik izi oluyo bol baglıyorum o zamanda çişi kaçıya badisine anlamadım gitti ...
blooms gecmiş olsun canım...
seda bende dalin deterjanla yumusatıcısını kullanıyorum da bir kaç kere yumusatıcı kullanmayı unuttum baktım degişen birsey yok var mı farklı yumusatıcı kullanan?
waterfull hangisinden memnun kaldın canım ...

kızlar dalin yumuşatıcıyı kullanıyorum ama pek bi işe yaramıyo sanırım,yani sanki kızımın kıyafetleri havluları sert gibi geliyo bana kullanananız varsa memnunmu acaba.

canım hiç kullanma bence ne kadar az kimyasal o kadar iyi sadece hacı şakir toz sabun matik kullanıyorum ben ve yumuşacık oluyor zaten kıyafetleri
BLOOMS şimdiden geçmiş olsun cnm çabucak atlatırsınız inşallaha.s.

kızlar ben dün regl oldum ama hiç eskisi gibi olmadı ya bu az az hatta yok gibi bişi.. ve bugün bitti sanki bu normalmi?sizinkide böyle mi oldu ilkinde yoksa ALlah korusun üstüne görme dedikleri şey olmasın bu..yok artık diyo insan ama olur ya???

kızlar ben dün regl oldum ama hiç eskisi gibi olmadı ya bu az az hatta yok gibi bişi.. ve bugün bitti sanki bu normalmi?sizinkide böyle mi oldu ilkinde yoksa ALlah korusun üstüne görme dedikleri şey olmasın bu..yok artık diyo insan ama olur ya???

Yok yahuuuu sanmıyorum..Sen süt de veriyosun..Bu kadar çabuk olmaz Bazen uterus da pıhtı kalıyo ancak yol alıyor..Yani doğumdan kalma minik bir kanama eylemi bile olabilir..Ne ara üstüne görüceksinki Başakcım daha iki ay oldubenneyaptımki

slm kızlar ay ne cok yazmıssınız bebişler usluymus bugun benimki de him uyumadı yedi de yattı ama iki gecedir uyurken cıglık atar gibi aglıyo gidiyorum yanına uyuyo sastım kaldım...
bende huggies denemek istiyorum primadan memnunumda kızların da dedigi gibi altını actıgımda lastik izi oluyo bol baglıyorum o zamanda çişi kaçıya badisine anlamadım gitti ...
blooms gecmiş olsun canım...
seda bende dalin deterjanla yumusatıcısını kullanıyorum da bir kaç kere yumusatıcı kullanmayı unuttum baktım degişen birsey yok var mı farklı yumusatıcı kullanan?
waterfull hangisinden memnun kaldın canım ...

En iyisi prima geldi canım bana.Molfixi denemedim sadece.Prima 4 kullanıyorum ben, öyle lastik izi filan yok, çok sıkmıyorum.Çişide dışarı taşmıyor.3 numara kullanırken birkaç defa taşmıştı.4 kullanmaya başladıktan sonra öyle bir sorun yaşamadım.

Prima en güzeli, huggiesin bel kısmının da lastikli olması güzel.Ama kaba olduğundan kullanmak istemedim.Diğerleri çişini filan dışarı çıkartıyor.

ben huggiesten daha memnun kaldım primaya göre,tamam kaba gibi duruo ama belinin ve yanının lastıklı olmassından derli toplu duruyor,belide daha yuksekte kalıo,primada taşma çok oluodu,evy babbynınde aloe veralı ıslak mendılını tavsiye ederim mennun kaldım yumuşacık yapıo

canım sevinç pastanesi demiştik ama sonra sigara falan içilio dediniz ya öle kaldı,bu arada eycik,barçlı,pempe gelemio,hera ve enelde bişey yazmadı,bana 1-2 uyar canım,

X