2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende daha yeni söktüm eşime sordum napıcan die ne oldu dedi dedim sana lazım değilse ben bilezik felan yapim ;:))) sana noluyo onlar kızımın dedi :))) bende kızına yatırım yapıcam zaten dedim :)))
tabiii bunlar küçük altınlar için geçerli bileziklerine dokunmak yok

oğlanı uyuttum geldim kıslar benim oğlan uykuya dalamıyor hemen çok ağlıyor sizinde öyle oluyormu uyumak için ağlıyor uyanınca ağlıyor ay bu çocuk heseye ağlıyor anam acaba benmi bişeyleri yanlış yapıyorum anlamıyorumki

Bende aslında huggiesi merak ediyorum ama nazocum dediğin gibi pişik yaparsa bez değişince diye korkuyorum primadan bacaklarını sıkması dışında memnunum aslında ama her açtığımda bezin izlerini görünce oğlumun bacaklarında üzülüyorum üstelik esnek bantlısını kullanıyorum

Alishacım ataşehire taşındım bende beklerim

ay kızlar ben bugün çok tembelim, annem sabah Bursaya döndü, artık oğlun büyüdü nerdeyse 3 aylık oldu kendiniz bakın bundan sonra dedi :)) bende tembellik yaptım oğlum uyurken hep nette dolandım yada bende uyudum :)) bir tek yatağımızı topladım o kadar babamız yolda eve geliyor evde yemek yok valla

ben molfix kullanıyodum primaya geçtim ama çok iz bırakıyo ya bantları bende açınca altını içim acıyo öle görünce....

aynene ekinsu yaaaa bende iz yapmasından başka derdim yok ama bende her açıp izi görünce .....

bana da iş yapmak çok zor geliyoo artık benim kızda uyuoo bense nette dolaşıym annm geldi yemekleri yaptı gitti ütüler var ama yapmak istemyrmm yaa ne zaman btecek bu evin işi yahu

Barcli kız senin elvinin gıdığı sivilce oluyor mu maşallah tombik ya gıdık katlanıyor bizimkinin hep sivilce oldu yanlarıda kıpkırmızı kat yerleri, ne sürsem şaırdım sabunlu bez ile silip durulayıp kuruladım ama kat kat durunca hava almıyor

Ekinsu her gece 11.30-12.30 gibi yatıyor 3 te kalkıyor sonra 6 da bi daha kalkıyor 7 ye kadar uyuyor sonrası ayağımda sallaya sallaya bi saat daha uyutur ben de biraz uyursam o kadarcık.Gündüz yarım saati aşmıyor uykusu.Bugün uyudu 1.5 saat şimdi yine uyuttum dünün acısını çıkarıyo sanırım dediğin gibi.Ama genelde benim oğlan sadece gece uyuyor.

svilce olmuyo cnm da kırmızı oluyo sadece kat yerleri pudra sür belki ii gelir

Ben de artık bi kadın bulmak istiyorum bari haftada bir gelsin evin hali duman anneme yazık ancak ütüye yemeğe yardım ediyo.Ay bi yemek yapıcam 3 saattir git gel oğlana bak on kere altını yakıp söndürdüm.Yok ben 2.yi düşünmüyorum bunu büyüttüm tam nefes aldım derken başa dönmek çok zor.Maddi manevi yıprandım.Annem bile hak verdi boşver başka doğurma diyo.Bekleyenler boşa beklemesin hiç.Bu spirali bir an evvel halletmek lazım

bizimde ense olmadığından gıdı var kırmızı çizgi oluyo ama en çokta özel bölge öle maşallah bizimkinin kuşu bi etli bi etli :))) yan tarafları sıkışıyo kırmızı oluyo pişik gibi doktora sordum oksitin die bi krem verdi

ahanda pembe bu kadar olur bende annemde ay arasını açmadan ikinci ioduk ama artık yok diorum dediğin gibi maddi manevi çöktük Allah buna ömür versin yaaa bide bu tam böle kendini kurtarmaya başlıycak 2-3 yaşında tekrar bi bebek zor yaaa bide ben bunun tadını çıkarmak sitiiyorum zaten anca ilkokula kadar süsler püslerim belki ilkoula başlayınca hem 30dan sonra doğurunca daha bi kıymetli oluyomuşun :))))
artık annemde hak veriyo doğurma dio kayınvaldeme kalsa 4 tane dio 2 kız 2 erkek hehe diorum eşimde istiyo ikinciyi ilk baş sakın bana ikinci deme eğer hemen yaparsak ben kafayı sıyırırım dedim oda hemen değil 3 sene sonra dedi şimdilik ona heee dedim ama şuan için hiç niyetim yok kaza kurbanı olmassak

ekinsu uzağız ama incityde arkım var ona gidiom oraya
ben çiftehavuzlar tıpta handan hanıma gidiorum sen?

aynen nazo benim kayınvalidemle kayınpederim de öyle hayaller kuruyo:))eşim de hamileyken 2.yi ne zaman yaparız diyordu ben de hayırlısı bakalım zaman göstercek diyordum.Şimdi bu yaşananlardan sonra konuyu açmıyo:))zaten sezeryanla doğum yaptık doktor en az 3 yıl ara verin dedi.KOlay mı canım kat kat kesildik benim dikişlerim hala acıyo ani bi hareket yapınca.dediğin gibi 30dan sonra kapanış olur belki o da:))

bende öyle düşünüyorum kızlar vede annelerimize hayran kalıyorum 2-3-4 çocuk nasıl yapmışlar hemde doğalgaz yok çamaşır makinesi yok bulaşık makinesi yok babalarımız bizim eşler gibi anlayışlı da değil, kaynana kaynata bir evde, annelerimiz çok çekmiş valla kıymetini daha da iyi anladım anne olunca

bende istemiyorum ikincyi en azından şöle bi 3 yıl geçsin...böle giderse zaten hamile kalrım gibi gelioo adet gördüm ama bir türlü gdip taktıramadım spirali korkudan taktıran var mı aranızda ihmale gelmez ama korkuyrm yaa...eşime güvenmyrm hiç ona kalsa ben istiyrm desem hiç düşünmez erkekler için var sadece çalışıyolar ayyy delliririm ben valla hamile kalırsam...offf derdimiz hiç bitmiyoo yaa

ben sağlık ocağında sezeryan olanlara sprial takılmıyomuş die duydum bu konuda bilgisi olan var mı benim drum erkek normal doğum yapmadığım içinde utanuyrm yaa

burcu nasılsın canım,ewet buluşamıl dedik,meralde cuma öğleden sonra olabılır demiş banada uygun,enel eycik hera burcu sizede uygunmu

X