2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın annişler ve bebişler:))
Akşam döktürmüşsünüz yine, ben dün akşam dayanamadım, uyudum:))))
Esracım, filizcim kolay gelsin canlarım size, misafirlere hazırlık yapacakmışsınız.
İnaysa ne güzel valla senin eşin, bizimki diğer babalar gibi.Aynı replikler.5 dk kucağında dolaştırıyor, 6. dk annesini özledi, kolum ağrıdı gibi sözlerle bana devretmeye çalışıyor.O 115 kilo,190 boy, 5 dk da kolu ağrıyor.Ben ne yapayım yaaaa.Annemle akşama kadar özelliklede 5-6 dan akşam 9-10 a kadar çıldırtıyor mız mız. Kucakta dolaş dolaş kolumuz kopuyorbenneyaptımki

uyudu bakalım sıpa kaç dakika sürecek waterfull babadan yana şanslıyız valla akşam 5 ten sonra çok nadir kucağıma alıp dolaştırıyorum ben hep bavbada buaralar hasta babamz uzak duruyor çağanında huysuzluğu utuyor kucağa alınmıyordiye ben en fazla 5 akika alabiliyorum kolumda ağrı var zorlanıyorum kıslar günde kaç defa kakA yapıyor sizinkiler dün hacı yolu bekler gibi kaka yapmasını bekledik akşam 8 e kadar

hacı yolu gibi mi :roflol: ilahi inaysa güldürdün beni. valla 4-5 kere yapıyo bizimki.

günaydın hanımlar.Bizim de sabahlarımız çok zor geçiyor.Valla uyanmasın diye elimden geleni yapıyorum sabah 7 de uyanıyo alıyorum ayağıma yatıyorum salla salla bir iki saat daha idare ediyoruz sonra gözler bir açılıyor pir açılıyor.kahvaltıyı geçtim sütümü sağamıyorum gece birikiyo sabaha kadar şişiyo göğüslerim(Açlıktan bas bas bağırıyo veriyorum bi saat sonra yine başlıyo doyuramıyorum ben bu çocuğu(Bir de bi yerine bişey batmış gibi bağırmıyo mu Allahım elim ayağıma dolanıyo iki dk da hazırlanan mama bana 10 dk gibi geliyo.Dayanımıcam artık ben de anneme mi yerleşsem napsam.Annem öğleden sonra geliyo ama iş işten geçiyo o zamana kadar.

günaydın kızlar bakıyorum keyifler gıcır !! :)
aman öyle olsun ..ankaralı annişler yaz gelsin bizde buluşalım mı?
kızlar salıdan beri kilo almıyo kerem ya moralim bozuk gazdan iştahımız iyice azaldı inaysa şimdi seni daha iyi anlıyorum napcaz ya ne güzel kilo alıyordu kuzum niye böyle durdu anlamadım

Benim kızımda az kilo alıyor... Sanırım kustuğu için.. belkide sütüm yaramıyordur... Of yaa benim kızda etli butlu olacakmı aceba...

Bizimki de hepsini biriktiripbi seferde yapıyor:))Bezden taşıcak nerdeyse.5ten sonra mı geliyo eşin evedelikafaduldenAllahım ne eşler var.Bizimki 9.30da gelse oo erkencisin diyorum.Valla bu konu da çok canımı sıkıyo oğlumla ilgilenmiyo yeterince hadi beni ihaml ediyo onun babaya ihtiyacı var sabah 6da gidip gece 11 de geliyo bazenklava:Allah aşkına buna dayanılır mı artık tak etti canıma ne biçim evlilik bu.Para kazanılır ama o para kaybedilen zamanı almaya yetmez.Bu zamanlar çok çabuk geçicek bi bakmışız büyümüş(

Son düzenleme:
merabalar:))
montesori konuş bence ,dinler annesini iice bi anlat,ben zorda kalınca nil izin verio bana:))
pembecim valla haklısın ,benim eşimde dün 1 di geldiğinde(
ben ne kakasını,çişini ne de yemesinim saymıorum ,başlayayım bare artık bi zahmet!!
waterfull valla o cüsseyle yoruluolar ya şaşıp kalıorum ben de:)

seninki de geç gelmiş yalnızsın sen de benim gibi çok zor oluyo dimi.gündüzde mi gelmiyo kimse yardıma.benim allahtan annem geliyo işe güce yardım ediyo.şimdi aldı sallıyo ben kahvaltımı ettim kendimi atıcam sokağa birazdan alışverişe gideyim bari 4 duvarın ardından çıkmayalı 15 gün olucak(

valla kıslar kociş ünv de öğretim görevlisi derslerini çağan yüzünden tek güne aldı okula öğlen gidiyor akşam beşte dönüyor ben sadce öğleden sonra tek kalıyorum ona rağmen yinede yoruluyorum tamamen tek olanların allah yardıcısı olsun
bugünde hava çok güzel çağan efend uyanınca dolaştırcaz onu biarz kıslar sizinde aldıklarınız küçük geliyormu benim 0-3 ay arası aldıklarım artık olmuyor alışveriş zamanı gelmiş yine nisan ayında çıkıcaz alışverişe valla bazı aldıklarımızı iki yada üç kere giymiştir hala yepyeniler allahtan abimin eşide hamilede ona vercem boşuna masraf yapmamış olsunlar bari
inannacım yaz valla ben başladım kaçta emiyor diye yazmaya acaba uykusunudamı takip etsem
nohocy ,celemetny valla kıslar cocuk emmiyor kaşıkla uğraştım almadı bir sürü biberon çeşidi aldık ev biberondan geçilmiyor onlarıda almıyor mamada vermek istemiyorum bakalım bu hafta başka dr bulucam o ne diyecek ona göre sizede sölerim bynlar bu ayda böle emmezse 4 5 aylarda hiç emmezler o zaman naparız ay ne çok yazdım gene

kıalar 2. ay aşısından sonra bebişlerinizde halsizlik bi uyku hali oldumu kerem ne uyuyo ne oynuyo öyle melül melül yatıyo kuşum yarı uykulu gözlerle aşıdan mı oldu acaba içim eriyo onu böyle görmeye ya hasta gibi sanki ,artık ne eşim ne annem beni sallıyo çocuk hasta dediğimde baştan beri fazla pinpirik davrandım galiba ama ne yapıyım ya inanna valla ben kaçta emdi kaçta işedi kaçtane kaka saymaktan kafayı mı yedim acaba diyorum hatta eşim dün senin psikiyatrik tedaviye ihtiyaccın var dedi bana delikafadulden çok takıyormuşum herşeyi ama 5 gündür hiç mi kilo almaz kızlar ya biri bişi söylesin bana bu hali normalmi sizde oldumu sizde sallamamışsınız beni ,görünmüyormuyum aynı zamnda -tatlicadiarzu-

canım çağanda aşıdan sonra öyle olmuştu 4 aşıyı aynı gün olmuştu kıs ben tetnoz oldum bende bile olduki çocuklarda neden halsizlik olmasın ama kilo almaması önemli bir olay çünkü günlük 20 ile 40 gram alması lazım çarp 5 ile 100 gram civarı benim oğlan haftada 100 gram aldı ebeler ona bile çok az dediler bence sen eşine annene bakma bir dr unla görüş

kızlarr imdatttttttttt
guzellık salonuna gıttım agda yaptırdım bırde kaşlarımı aldırdım kaşlarımı almak benım için zulüm fecı acı verıyor oradakı bayanda anestol diye bişey surdu kaşlarımı almadan once oyyyy surmez olaydı bende hıc gıtmez olaydımmmm butun vucudum dısarı doktu heryerım kabardı kucuk kucuk baloncuklar cıktı kıp kırmızı oldummmm cok fena da kasınıyorrrr
hemen cocuk doktorunu arayıp anlattım sute gecermı dıye yok gecmez dedı ama ıcım rahat etmedı
boyle alerjık vucudu olan varmııı ne yapayım emzırmeyeyım dıyorumm cocugada gecerse mahvolurr ne yapsam yaa ((((((

canım bunun tek çözümü ılık suyla duş almak ilaç olarak kullanılıcak pek bişi yok eğer dayanabilirim dersen kolonya sür yanmasını alır birkaç saat rahat edersin ama sonra tekrar etmen gerek.geçmiş olsun canım

valla ben yalnızım,her iş bana bakıokaydirigubbakcemile..
eşim bi hafta erken gidip erken gelio ,bi hafta geç,valla sabah bi duş aldım o kadar işte soona işe gittisenağlama
bende dışardan geliorum ii geldi:icecream:

3 ay yeme düzenleri değişiomuş o yüzden bööle yapıolar sanırım,sağma makinan varsa sağ da at dolaba 5-6 ay dayanıomuş:icecream:
ay ne güsel evde kocanklava:çok kıskandım şimdi dermişim yok ya 2 çocuk bakmak daha zordelikafadulden

benim kocam da deli muameesi yapıo bana boşver sen güven hislerine..doktor sorunca biz cevap verioruss di mikaydirigubbakcemile5
halsizlik bizde de oldu canım merk etme:)

geçmiş olsun özlemcim,tam ohh demişken,kötü olmuş,geçer umarım hemen:))
0-3 aylar bize de küçük gelio iiki az almışım:)

kolanya ıle dus aldım desem yerı yandımmm yandımmm ama gectı kasıntısı hemen dus aldım kabarcıklar soldu kızarıklıklarda gecmeye basladı neydı bu basıma gelen ya
ılgıne cok tesekkur ederım sedaktcım a.s.

geçmiş olsun özlemcim,tam ohh demişken,kötü olmuş,geçer umarım hemen:))
0-3 aylar bize de küçük gelio iiki az almışım:)

hıc sorma canım ohlayalım derken pofladık gcıyor cok sukur cok tesekkur ederımm a.s.

bu arada kaanı emzırmedım 4 saat gecın ıstıyorum emzırmeyeyım degılmı kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…