2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyy bu replikler çok tanıdık geldi bana,:))))benim eşimde 10 dkka dayanabılıo,niese berakta onda hep mızıldanıo,annesi özlemiş seni dıo,yok canım dıorum verıor kucağıma o arada bizim kız anında kesio sesını,sonra aaa babaya mı gitmek istıosun deyıp vermeye çalışıorum:)))))

inaysacım enigmayı duydum herkes memnun:))
ezra aynı valla bende gıcık oluorum susmasa ben de:)))

ben bu konuda şanslıyım valla kıslar kociş oğlanla çok ilgli okuldan gelince ben ona veriyorum yada hafta sonları sürekli dinleniyorum yada işlerime bakıyorum ama buaralar grip olmuş yaklaşamıyor bize yoruluyorum valla bende bir an önce iyileşsede rahatlasam ay bide bulaşır falan kuzuma diyede ödüm kopuyo

kızlar oglum cok kusuyo önce fazlasını kusuyo dedim ama yok emdiğinin hepsini kusuyo kendi üstümü ve onun üstünü degiştirmekten bıktım bizim ayın 2 sinde kontrolumuz var merak ediyorum kilosunu...

slm canım hoşgeldin:)
ben de bi yandan makarna yapıorum!!
ezra bilmem nie 2 kez çıkıo:))

walla mızmızlanmasa hiç şikayeti yok,alıo uyutuo gezdırıo,altınıda deiştirio,ama ağladığında yada huysuzlandığında sakinleştiremio,o anda hemen bana dewredıo,sanırım berrakta onun kokusuna daha alışmadı,ee bütün gün annemle benım kucağımda,

slm filiz,nbr uyuttunmu metini,bu erkek bebişler nie böe kusuo ya,
ianna ne makarnası canım bu saatte???

ezracım benim oğlanda tam tersi babası varken kimseye bakmıyor babası hep kucağında tutuyor ben kolumun ağrısından kucağa alamıyorum oda artık anlıyor babasını görünce al beni harketlerine başlıyr kolları açıyor ayaklar hareketli

monte geçmiş olsun üşütmüş olmayasın anacım ayaklarına sıcak su torbası koysaydın bir üşütmedende oluyor bu kusma

bütün gün yemek yapamadım birazdan kocam gelecek bare makarna yapayım dedim:))
keşke bizimki de babasında dursa uzun süre ama yok nil babasının kızı,uslu uslu göz süzer babasına,oynarlar,ciyaklayıncada anneyi ister:))

ya kıslar siz regl oldunuzmu ben hala olmadım bikere koçişle korunmsaız yaptık hamile falan kalmamışımdır işallah süt korur derler ama acaba test alıpmı yapsam b,de bu üç aylık iğneler varmış onları sağlık ocaklarında yapıyolarmı

ayy kızlar şimdiden sabahı düşünuom,erken kalkmam gerek 9 gibi,balıkesirden babaannem ve halam gelio,berrağı özlemişler,ew dandini durumda,sabah temizlık olacak,şimdiden strese girdim,barı 9 a kadar uyusa kızım 7 den sonra,bari uykumu almış olayım

inanna seninde yanında kimse yok dimi yardımcı olcak valla benimde hoş bence daha iyi başımız ağrımıyor karışanımız yok o yüzden baen dışardan bazen bu satlerde yemek yapıyoz bizde nasıl denk gelirse

bende regl olmadım henüz,aman sakın süt korur die yapmayın öle,dr lar garantisi yok,regl olmayınca hamile olduğunuzu anlamazsınız,4 aylık olduğunda farkedersiniz iş işten geçmiş olur dio,walla ben tırsarım,zaten 1 kere korunmadık berrak oldu,ikinciyi düşünemıom:))))
bende araştırcam iğneleri,spiralden korkuorum ben

ay ezra yabancı değiller anam ne kasıyorsun kendini sen çocuk üyütüyorsun artık snei hoşgörecekler

neyse ben kaçıyorum ksıar çağan uyudu sayılır bende dinleneyim bir kaç saat buaralar geceleri uyanık oluyor beyefendi hepinize ii geceler melekleri öpüyorum

makarna mı ayyy aserdim:)) ben rejimdeyim pazartesinden beri abur cubur yemiyorum haftada 750 gr civarı vercem bak görüyo musun canım makarma cekti ....zaten bugun kacamak yapıp dondurma yedim....
ne bilim esra cok kusuyo kilosu nasıl olcak acaba 6 da yattı 9 da kalktı emdi kustu 11 de yattı ac karna az önce uykudayken zorladım almadı memeyi derin uyuyodu...
bizimki de babasından cok aglıyo eşiminde işine geliyo şu aralar yogun bizi ihmal ediyo agladıgında bak seni istiyo diyo satıyo bana:))
inaysa sanslısın)

filiz nolcak senın bu halın,hamileyken rejimdeydin oğurdun rejim,sıkma kendını ya ye gitsin ,kusmayla kılosunun ilgisi yok sanırım,burdakı kusanların çoğunun kılosu ii çıktı,
inaysa sanda ii geceler,bende berrağı uyandırmadan altını alıp emzırebılırsem hemen yatıcam walla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…