2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bizimkide deli gibi yumruk emmeye çalışıyor ama bir türlüde denk getiremiyor yavrum sonrada sinirleniyor

Aşıkcım bizimde kakamız yeşil oluyordu ara sıra dr sürekli olmadığı sürece problem yok dedi yediklerinden kaynaklanıyor dedi, susam, fındık, fıstık, portakal, kivi, deniz ürünleri, ketçap, mayonez, hardal yeme dedi bana

kançiçeğim çok geçmiş olsun canım ya ne eziyet çekmişsin öyle , inşallah yanında bir yakının vardı değilmi yalnız başına hem bebek hem ameliyatlı olmak çok zor çünkü

anam çok yorgunum ben.herkes iyi okuduğuma göre.benim kızım ne doyuyor nede uyuyor ağzıma etti resmen.şimdi babasında ordada durmuyor.şimdi çıkıcam ona bakıcam yine.sabah kahvaltımı öğlen 2 de yedim.öldüm ben ya.ağladım tüm gün neden bu kız böyle diye.acaba kalçasımı ağrı yapıyor uyumuyor sızlanıyor.hepinizi öptüm.buluşma günü için kk ya giremezsem bana msn den haber verin.öptüm sizi.

slm enel,zor bir gün anlaşılan,allah yardımcın olsun,walla çoğu zaman bizde kahvaltıyı 1-2 arası yapıoruz,emzir alt deiştir uyutmaya çalış derken sıra gelmıoki,bu arada buluşma günü için kimse bişey yazmamış

kançiçeğim çok geçmiş olsun canım ya ne eziyet çekmişsin öyle , inşallah yanında bir yakının vardı değilmi yalnız başına hem bebek hem ameliyatlı olmak çok zor çünkü

tesekkur ederim canim evt baya bi cektim.ama malesef esimden baska kimsem yoktu yanimda,ailelerimiz turkiyedeler.kendi basimiza iadre ettik bir sekilde ama zordu gercekten de...

ya valla bende şaşkınınm bugün nil 7 :15 gibi uyandı ve şimdi uyudu o da kalkmazsa tabi tekrar,inanamıorum şaka gibi,benim gözlerim kapanıo hanfendi kahkaha atıo!!

iiz ianna,canım walla arada bir şaşıor öle saatleri,bende şaşırıorum hep kıpır kıpırlar enerjleri bitmio hiç ya

huuu??
kızlar geçenlerde biriniz araba almıştı hani koyu gri,neydi o??ben bakmıştım ,beğenmiştim..bi daha bakim artık araba almak lazım..

izmirliler kalmışız yine ,nasılsınız,buluşuoruz dimi,kimse gün hakkında bişey yazmamış???

selamlar bende geldim naslsınız kıslar inanna ben pier garde aldım bir kaç defa markete gittiğimde kullandım ondan ncede evin içinde gayette memnunum

canım walla berrak 7 de uyanıo zaten hiç şaşmadan,bazen uyuyo yarım saat sonra falan bbazende 10 a kadar cin gibi,uymadığı zaman saat 10 da anneme dewredıorum nöbeti,ben 12- 1 e kadar uyuyorum,yoksa çok zor ya,sen de tek başınasın allah yardımcın olsun

.......................................................

Son düzenleme:
inanna enigma diye geçiyor sanırsam saol canım ben baştan kangurulu taşıma koltuklu set almılştım kanguruyu kullanamdım bir türlü taşıma koltuğuda zor geliyor mecburen arabaya geçiş yaptık

saol canım hepimiz için zor valla..gerçi bi gülüşü dünyaya bedel ama işte yoruluoruz.eşim evdeyken alıo ama 5 dk sonra anneyi mi özledin sen die geri verio:)))ben de ona bak baba die geri veriorum:)))bazen hiç halim olmuo gerçekten,bu seferde düzgün ilgilenemiorum die vicdanım sızlıo(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…