2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bana da ferrum fort verdi ama 2 saatlik açlıkla alacaksın dedi,ben ısrarla hiç 2 saat aç kalamıorum dedim ama anlamadı:))
siz nası alıosunuz??

Aç tok farketmez dedi o yüzden ben tok karna içiyorum bana sadece 2 saat önce yada sonra süt vb. tüketme dedi.

bana da ferrum fort verdi ama 2 saatlik açlıkla alacaksın dedi,ben ısrarla hiç 2 saat aç kalamıorum dedim ama anlamadı:))
siz nası alıosunuz??

canım yanlış anlamış olmayasın. demir ilaçlarını alırken 2 saat önce yada sonra süt içilmez.

haklısın canım ama herseyden tiksindim bi sigaradan tiksinemedim kusup çıkıyorum inanırmısın kustuktan sonra bile canım istiyor. çok üzülüyorum yaptığımdan dolayı klava:

heracım çok üzüldüm canım ya sakın içme bak bende bıraktım.çok ama çok canım istiyor ama içmiyorum.evlat sevgisini kızımda da tattığım için şimdi karnımdakine zarar verivek bişeyi göze alamıyorum.lütfen sende içme.bak düşük doğum ağırlıklı olursa ya da allerji astım gibi bi hastalığı olursa çok üzülürsün.nolur kendini zorla içmemeye.bak rüyalarımda bile içiyorum ama kendimi tutuyorum içmiyorum.ha gayret sende bırak lütfen yazık bebişine.

Ayyy böyle anlatıyorsunuz ya güzeller
2li test için gidişinizde bebişlerinizin hoplayıp zıplamalarını,
nasıl sabırsızlanıyorum anlatamam.
Benim 2li test 4 Temmuz'da olacak. Zaman geçmek bilmiyor:)

Bir de kabızlık çeken arkadaşlara
kuru siyah erik
kuru incir öneriyorum.
Sabahları aç karnına içilecek ılık ballı su da iyi gelebilir ve de.

a.s Kavun karpuz yiyorum mide bulantısına iyi geliyor şu folic asiti bıraksam çok daha iyi olucak mide bulantımın sebebi o bence ama bakalım doktor ne dicek bırak diyene kadar devam şakkıdı

Folicasit 8.haftaya kadar falan yeterli diye biliyorum ben doktor bana evdeki bitene kadar kullan devam etmene gerek yok dedi

cnm aynen benimde baştan beri 3 gün önde gösteriyodu bu sefer ki gidişimde normale dönmüş ama yinede belli olmuyo günlerimiz böle olabilirmiş ilerde düzelir

aranızda sıgara içipde bırakamayan varmı ((

Ben sıkı bir sigara bağımlısıydım ama hamileliği öğrendiğim günden itibaren akşamları belki 1 yada 2 tane içiyorum, zaten sonucu öğrendiğim gün sigaranın yasaklandığı gündü işyerindede yasak olunca benim için çok iyi oldu, yani bu sigara işi tamamen psikolojik bişeymiş onu anladım, şimdiden annelik duygusu daha ağır bastı galiba

Arkadaslar aranizda benim gibi kabizlik ceken varmi??? ben cok kotuyum bazen 10 gunu buluyo ve karnim sisiyo cok sikinti yapiyo... her seyi denedim ne yapsam acaba?

Şimdi kirazın, mısırın, armutun bol zamanı onlardan bol bol tüket ve bol su iç, bende normalde çok sorun yaşardım ama çok fazla meyve özellikle kiraz tüketiyorum sanırım onun için çok rahatım

Merhaba Arkadaşlar Bende Ocak Annesi Olacağim Inşallah 9 Haftalik Oldu. Ben Her Dakika Değişen Ruh Hali Ve Mide Bulantisi Bir Yandan Sik Acikma çatlayacam Yemekten Sonra Midem Bulaniyor. Kizimda Hiç Biri Olmadi Hamileliği Hiç Hissettirmedi . Doğuma 1 Hafta Kalana Kadar çaliştim Inanmiyorum Bazen Kendime. şimdi çalişmiyorum Ama Yorgunluk Hat Safada Ev Işi Yapmiyorum Uykuda Gözüm Nasil Doğuma Gidecem Hayret Valla

Kizlar Sizlerin Enerjisi Nasil Benmi Tembelim Yoksa? öyle Kilo Aldimmi Doğum Sabah Akşam Sanki Allah Yardimcim Ola.

kızlar hepinize merhaba,uzun zamandır nete giremiodum,
dr dan ii sonuçlarını alan arkadaşlar hepinizin gözü aydın ,darısı bizim başımıza inşallah,
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,sağlıklı hamileliklerr diliorum,
kabızlık çeken arkadaşlar ,hamile kalmadan önce bende sorun yaşıodum fakat hamile kaldıktan sonra hiç sorunum kalmadı allaha şükür ,benım farkettiğim hamıle kaldıktan sonra düzenlı beslenmeye başladığım için düzene girdi,yanı bellı saatte kahvaltım atıştırmalarım akşam yemegimi yediğim zaman problem olmuo,bence bunada dikkat edin belki faydası olur,
abaküs arkadaşım ,aynı halsizlık bende en başından berı war, halada dewam edıo,elım kolum kalkmıo enerjım bitıo sankı çoğu zaman,bence sıcaklarında etkısı war

hadi bakalım hayırlısı cnm bende bekliyrm işte bakalım inş

okudum şimdi ii olmasına çok sevindim

esracım napıyosun ne zaman gideceksin dra 2li test olacakmıısın bebişin nasıl

canım iim saol ,sıcaklarda ayılıp bayılıorum,şu semıner bıtsede gıdıp gelmekten kurtulsam okula,çok kötü oluo sıcaklarda,dr bu hafta gıdecektım ama haftaya kaldı testlerımı yaptırıcam tabıkı,senın adına da sewındım ii çıkmış sonucun,diğer sonuçları aldınmı,sen nasılsın bu arada nasıl gıdıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…