2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iyi geceler arkadaşlar.benimde çok kötü karnım ağrıyor.geçmek bilmedi akşam üzerinden bu yana.acaba kötü bişeymi diye korkmaya başladım.

Kızlarrrr merhaba
Bugün bebeğimi gördüm çok güzeldi anlatamam size . Sürekli zıplıyor hopluyor ters dönüyor neler neler yapıyor bir bilseniz.
Cinsiyetini öğrenemedik ama
İkili test için kan alındı ama sonuçları yarın akşam çıkacak, ense kalınlığını ise dr ölçüyor gayet iyi normal değerlerde dedi.
Bebeğimin boyuda 9 cm olmuş.
Çok güzeldi kızlar darısı başınıza inşallah.

Ekinsu gözün aydın hayatım, darısı diğer ikili test yaptıracakların başına, İyi haberleriniz kendim almış gibi seviniyorum.Çok çok mutlu oldum. :sm_cool:

Kızlarrrr merhaba
Bugün bebeğimi gördüm çok güzeldi anlatamam size . Sürekli zıplıyor hopluyor ters dönüyor neler neler yapıyor bir bilseniz.
İkili test için kan alındı ama sonuçları yarın akşam çıkacak, ense kalınlığını ise dr ölçüyor gayet iyi normal değerlerde dedi.

hadi gözünaydin canim...
Allah tamamina erdirsin insallah...
ben de persembe gunu ikili test yaptiracagim,ense kalinligi falan olculecek..
cok heycanliyim insallah ben de senin gibi sevincle donerim...

hadi gözünaydin canim...
Allah tamamina erdirsin insallah...
ben de persembe gunu ikili test yaptiracagim,ense kalinligi falan olculecek..
cok heycanliyim insallah ben de senin gibi sevincle donerim...

inşallah canım sende sevinirsin, güzel haberlerle dönersin.
Çok güzel bir duygu bebeğini orada oynaşırken görmek hemen alıp öpüp koklayasın geliyor valla.
Ben dr a gitmeden 1 saat önce tatlı yedim, dr un yanında ki hemşire demişti. Sonra muayene sonrası da hemşire bana gördünmü bak tatlılar işe yaramış dedi. Meğerse tatlı yiyince hareketleri artıyormuş.

Ekinsu gözün aydın hayatım, darısı diğer ikili test yaptıracakların başına, İyi haberleriniz kendim almış gibi seviniyorum.Çok çok mutlu oldum. :sm_cool:

çok teşekkür ederim canım darısı başına, bizde sizin haberlerinizle mutlu oluruz inşallah.

Ay kızlar benim dişimle başım dertte, çok ağrıyor. Doktorumda 12. haftadan önce bir şey yapma dedi, Bekliyorum.:sm_confused:

handecim aynı dertten yakınıyoruz dr.um banada 12.ci haftadan önce hiçbirşey yaptıramazsın dedi sadece minoset ilaç verdi dayanamayınca onu içiyorum o kesiyor benim 1 haftam kaldı ondan sonra kanal tedavisi yaptıracağım sanada geçmiş olsun canım ben bugfün çeşmeye gidiyorum eylüle kadar yokum hepinize güzel hamilelikler geçirmenizi diliyorum gelince görüşürüz.:teytey::teytey::teytey:

ekinsu gözünaydın canım bende pazartesi yaptıracağım inşallah güzel haberler alırım test yaptıracak olan herkezinde güzel haberlerini bekliyoruz.bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin allahım (amin)

Kızlarrrr merhaba

:dance::dance:ayyy çok sevindim ya çok güzel bir duygu darısı bizim başımıza inşallah...:dance::teytey::teytey:

handecim dişin için çok üzüldüm
bende çarşamba gideceğim inşallah hayırlı haberlerle dönerim tatlıyı hatırlatmanız iyi oldu bende tatlı yer öyle giderim herkeze sağlıklı günler

Evet yaaa kızlar,ben sıcaktan öye çok etkilenmem,sıcağı çok severim. Ama şimdilerde sıcaktan bunalıyorum,allahtan denizkenarında yaşıyoruz.Akşam üstü 15-20 dk.lık bir deniz sefası geceyi de rahat geçirmemi sağladı.
Ama bu şansı olmayanlar için ayaklarını soğuk suyun içinde bekletmekte rahatlık sağlıyormuş.

merhaba kizlarrr konumuzla ilgisi yok ama dün burda yani viyanada milli macimiz vardi kazandik ve cok mutlu oldum burda ilk defa pencereden türk bayragini salladim arabalarin üstlerindede türk bayragimiz vardi bu mutlulugumu paylasmak istedim :)))

hepiniz iyisiniz insallah.

merhaba kizlarrr konumuzla ilgisi yok ama dün burda yani viyanada milli macimiz vardi kazandik ve cok mutlu oldum burda ilk defa pencereden türk bayragini salladim arabalarin üstlerindede türk bayragimiz vardi bu mutlulugumu paylasmak istedim :)))

hepiniz iyisiniz insallah.

slm canim bizde dun ciktik hep arabalarla cok guzeldi. carsamba gunude bizim burda mac hadi bakalim bu sefer kadromuz azaldi umitsizim yani...yinede aliriz insallah

merhaba arkadaşlar.bekleyemedim haftayı başka bir doktora gittim iyikide gitmişim apse drenajı diye bişeyle halletti şimdilik doğuma kadar böyle idare edelim dedi çok riskli görünmüyormuş gerek olursa doğumdan sonra rekrar bi bakarız dedi.inanın çok rahatladım.
smrisk çok sevindim senin adına iyiki başka bir doktora gitmişsin.
nazlıcan ikili testin iyi geçmiş hayırlısı olsun darısı bizlerin başına.bende 12 temmuzda gideceğim ikili test için.

herkese meraba:)
ekinsu çok sevindim ii haberlere,darısı başımıza..
tatlı olayını bilmiodum ben,yiyeceğim ama:))başka bilgiler var mı 2'li test için bana hiç bişi söylemedi sekreter.açlık-tokluk,idrara sıkışıklık herhangi bişi var mı???
teşekkürler:))

X