2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ne güzel iyi düşünmen allah bütün isteyenlere sağlıklı güzel bebekler verir inşallahh için de de banaaaaaaaa

gülsucuğum merak etme arkadaşım biz seninle beraber anne olcağız ve birbirimize doğum yaptık diye mesaj atacağız biz bunun muhasebesinide yaparız anlaştıkmı tatlım.

merhaba kızlar nasıl gidiyor hamilelik.haziran sonu kontrolüm çok merak ediyorum bebişimi.sıcaklarda çok kötü.bide şükretmemiz gereken çok güzel bir zamanda hamile kaldık herşeyin bol olduğu bir mevsim.

iyidir guzelim ya fena degilyerimseniben...ben de haftaya persembe gidecegim...
her gittigimde cok heycanlaniyorum bebegimi gorecegim diye meger ne kadar da guzel bir duyguymus yaa :sm_cool:...Allah herkese yasatsin insallah...a.s

mrh arkadaşlar çok üzüntülü günlerimi atlattım hele şükür ve kendime iyi bi doktor buldum sarılığım veya hepatit b diye sende bişey yok dedi, olsa evet var derim dedi senin vucudun aşılı korkmana gerek yok dedi anlıycanız baya rahatladım bebişimin kalbide atıyordu ilkdefa duydum allah tamamına erdirsin cümlemizinki sağlıklı olur inş

Merhaba smrisk çok sevindim senin adına.Umarım bir daha böyle endişeli günler yaşamazsın.Allah hepimizin bebişlerine sağlık versin.

Smirsk gözün aydın canım, çok sevindim, Kan çiçeğim valla kontrol konusunda seninle aynı fikirdeyim,şimdi artık 30 Haziranı bekliyorum, ikili test, dört boyutlu ultrasonda göreceğim diye çok heyecanlıyım valla.:dance:

:nazar:
mrh arkadaşlar çok üzüntülü günlerimi atlattım hele şükür ve kendime iyi bi doktor buldum sarılığım veya hepatit b diye sende bişey yok dedi, olsa evet var derim dedi senin vucudun aşılı korkmana gerek yok dedi anlıycanız baya rahatladım bebişimin kalbide atıyordu ilkdefa duydum allah tamamına erdirsin cümlemizinki sağlıklı olur inş

gözün aydın cnm ii yapmışsın başka dra gitmekle çok sevindim bişi olmamasına
amin cnm hepimiz alalım kucaklarımıza bebişlerimizia.s.

kızlar elim ayağım yanıyor geceleri zor oluyor yatmak off off bide krem kullanmaya başlayan varmı aranızda merak ettim?

kızlar elim ayağım yanıyor geceleri zor oluyor yatmak off off bide krem kullanmaya başlayan varmı aranızda merak ettim?

ne kremi canım çatlak için nemlendirici mi?.ben bebeyağı kullanmaya başladım ilk zamanlarda sadece cildi nemlendirmek yeterli ilerleyen günlerde daha etkili kremler alıcam.gerçi eğer cilt tipin müsaitse ne yaparsan yap çatlak oluyo

arkadaşlar çok moralim bozuk.yaklaşık 4 sene önce kıl dönmesinden ameliyat olmuştum.2 haftadan beri ağrı vardı bi baktım şişmiş ve kızarmış.sanırım tekrarladı.doktora gitmeyede korkuyorum.ya ameliyat derse naparım ben.çok korkuyorum bebeğime zarar verirsem diye.ilaçta kullanamam tam zamanını buldu yani.ameliyat olduğum doktoru aradım oda yokmuş haftayı bekleyeceğim artık zaman nasıl geçecek bilmem.sizlerde yada yakınlarınızda olan varmı hiç hamileyken.

Geçmiş olsun hayatım, benim çevremde de yok öyle bildiğim , ama kıl dönmesi olayı bildiğim kadarıyla çok ağrılı oluyor. İnşallah bebeğine de sana da birşey olmadan atlatırsın bugünleri.

Çok sevindim yaaa, herşey doktordan doktora değişiyor, bak ne güzel açıklama yapmış, seni de rahatlatmış. Zaten hamilelik stresi var bir de doktorlar stres yaratıyor, yardımcı olacaklarına.
Bebeğinle sana mutlu bir hamilelik ve ardından güzel sağlıklı bir yaşam olur inşallah.:teytey: İnşallah hepimize de:dance:

herkese merabalar:))
smrisk çok sevindim bi problem olmadığına ,umarım bundan sonrası da problemsiz olur hepimiz için..
benim migrenim var ve son günlerde acayip ağrım oluo,baş ağrısı normalmiş kan artışından dolayı ama aranızda yoğun yaşıyan var mı,bi de tüm vücudum kuru,sizlerin de mi öle??ben bugün 11+3 oldum:))

X