2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

inşallah canım sende sevinirsin, güzel haberlerle dönersin.
Çok güzel bir duygu bebeğini orada oynaşırken görmek hemen alıp öpüp koklayasın geliyor valla.
Ben dr a gitmeden 1 saat önce tatlı yedim, dr un yanında ki hemşire demişti. Sonra muayene sonrası da hemşire bana gördünmü bak tatlılar işe yaramış dedi. Meğerse tatlı yiyince hareketleri artıyormuş.

tesekkur ederim canim...:1hug:
evet ben de zaten bebegimi ultrasonda gorunce cok heycanlaniyorum,onu öyle görmek cok güzel:sm_cool:....sanki icerde oyun oynuyor tek basina ...:roflol:insallah kucagima aldigim gunler de gelcek hayirlisiyla...a.s

persembe ikili test yaptiracagim bakalim hayirlisi insallah ben de size guzel haberler verecegim....a.s

kendinize cok iyi bakin kizlar, a.s.tabi ki yegenlerime de...:emir_bebek:.

bende yarın görücem bebişimi ense kalınlığına bakacak dr bakalım çok heyecanlıyım

sende çok ii bak cnm kendine ve yeğenime

barcli saol canim...ben de cok heycanliyim ....

bu arada burda inanilmaz bir sevinc var dun geceden beri...MILLI TAKIMIMIZ DUN HIRVATLARI YENINCE HERKES BIZ DE DAHIL SOKAGA DÖKÜLDÜK...ALMANLARA INAT ÖYLE KUTLAMALAR YAPILDI KI KAVGA CIKACAK SANDIK......CEKEMEDILER BIZI ALMANLAR TURK BAYRAGI YAKMISLAR......GICIKLAR..........INSALLAH CARSAMBA ONLARI DA YENECEGIZ

herkeze iyi pazarlar kimse yok amasenağlamasenağlamasenağlamanerelere gittiniz pazar sefasındamısınız?

herkese meraba:)
ekinsu çok sevindim ii haberlere,darısı başımıza..
tatlı olayını bilmiodum ben,yiyeceğim ama:))başka bilgiler var mı 2'li test için bana hiç bişi söylemedi sekreter.açlık-tokluk,idrara sıkışıklık herhangi bişi var mı???
teşekkürler:))

Teşekkür ederim canım. Bana tok gelmemi söylediler birde işte hemşire bir saat önce tatlı yersen iyi olur demişti o kadar.

Ekinsu sağol canım bende marak ediyordum, benim randevum 15.45 aç gel derse nasıl aç kalaxcağım diye iyi oldu bu, tatlı tavsiyesine uyayım bakalım bende işe yarayacakmı? Banada bak daha bir haftam var ben şimdiden başladım.yerimseniben

bende ocak annesı olcam allah ızın verırse cok sabırsızım arkadaslar...zaman cabuk gecsın ve hemen buyusun ıstıyorum......

aramiza yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz :)
hepimiz ins. sorunsuz bi hamilelik gecirmek ümidiyle :))

kızlar bende gittim bugün kontrole bebişimizin ense kalınlığı 1.1mm
dra gitmeden önce bende süt.kayısı ve çikolata yedim geçen gittiğimde ölece yatıyodu hareketlenecek mi bakalım die yiyim dedim bir gittik inanamadık burun kemiği,omurgası bile oluşmuş dr çok ii dedi...hemen bize el salladı 5 parmağını da açtı dr zor ölçtü ensesini 10 dk bekledik yan dönmesi içiin yüzü bize dönüktü...tekme atıyo zıplıyo kollarını açıyo ayy çok güzeldi kızlar yaaa...dr çok yaramaz olcak bizi ok uğraştırcak dedi :)))
yarında 2li test için kan veremye gidicem inş bunuda atlatırız...
aramıza yeni gelen arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun...

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar.bugün benim kontrolümde var.ikili testlerim yapılacak.ama içimde bir sıkıntı var.sizde de olmuşmuydu doktor kötü birşey söylerse diye.yoksa ben kuruntumu yapıyorum.

merhaba arkadaslar bende ocak 2009 annesiyim, dogum tarihimiz 17 ocak gorunuyor :) insallah hepimiz saglikli bebişlerimizi kucagımıza alabiliriz.
benim de ikili test tarihim 26 haziran.
grubumuzda fragmin igne kullanan arkadaslar var mı? ben su an 5000'lik igne yapiyorum ve hersey yolunda gidiyor umarim bir sorun cikmaz...
tum arkadaslar sizlere de sevgilerimi gonderiyorum
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba nmy.neden o iğneyi kullanıyorsun hergünmü kullanıyorsun.bende kan pıhtılaşması var bende clexane kullanıyorum günde 1 defa hergün.

kızlar bende gittim bugün kontrole bebişimizin ense kalınlığı 1.1mm
dra gitmeden önce bende süt.kayısı ve çikolata yedim geçen gittiğimde ölece yatıyodu hareketlenecek mi bakalım die yiyim dedim bir gittik inanamadık burun kemiği,omurgası bile oluşmuş dr çok ii dedi...hemen bize el salladı 5 parmağını da açtı dr zor ölçtü ensesini 10 dk bekledik yan dönmesi içiin yüzü bize dönüktü...tekme atıyo zıplıyo kollarını açıyo ayy çok güzeldi kızlar yaaa...dr çok yaramaz olcak bizi ok uğraştırcak dedi :)))
yarında 2li test için kan veremye gidicem inş bunuda atlatırız...
aramıza yeni gelen arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun...

gözünaydın canım inşallah kan sonuçlarında iyi çıkar bebişinin cinsiyetini görebildiniz mi?

günaydın arkadaşlar.bugün benim kontrolümde var.ikili testlerim yapılacak.ama içimde bir sıkıntı var.sizde de olmuşmuydu doktor kötü birşey söylerse diye.yoksa ben kuruntumu yapıyorum.

Hadi hayırlısı kendini hiç strese sokma canım. iyi düşün her şey yolunda gider inşallah. Bende de heyecan olmuştu tabi ama geçer üzülme

günaydın ocak ayının güzel anneleria.s.
bu aralar nete pek giremiyorum dolayısıyla yeni gelişmelerden haberim yok,sorun yoktur umarım :nazar:
yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz güzel bir hamilelik geçirirsiniz inşallah
balım bende önümüzdeki pazartesi dr.gidicem inşallah benimde testlerim olacak iyi düşünelim iyi olsun canım allah onlara ve bize sağlık versin:nazar:
barcli çok sevindim her şeyin yolunda gittiğine bende dr.giderken çikolata vs.yiyimde benim fasülye de bana el sallasın:emir_bebek::nazar:

merhaba kızlar 3 gündür giremiyorum ama okuduğum kadarıyla hepiniz iyisiniz bu iyi haber. kötü haber ise ben çok ağır grip geçirdim zaten o yüzden girememiştim inşallah bebeğime bişey olmamıştır kızlar ya çok korkuyorum halada iyileşmiş değilim gerçi senağlama

geçmiş olsun miniğim.sende benim gibi tedirginsin galiba.bugün benimde ikili testlerim var içimde bir sıkıntı var.inşallah bebeklerimize hayırlısıyla kavuşuruz.kötü şeyler düşünmemeye çalışmak en iyisi.

miniğim geçmiş olsun üzülme içini ferah tut, bir şey olamamıştır bebeğine canım, dr kontrolünde dr ona göre muayene eder zaten seni üzülme

geçmiş olsun miniğim.sende benim gibi tedirginsin galiba.bugün benimde ikili testlerim var içimde bir sıkıntı var.inşallah bebeklerimize hayırlısıyla kavuşuruz.kötü şeyler düşünmemeye çalışmak en iyisi.

ay canım ya inşallah sağlıklıdır hiçbirşeyi çıkmaz tertemiz gelirsiniz eve inşallah..

benimde haftaya salı günü olacak ikili test aynı şekilde endişeliyim şu testli günleri atlatsakta bi rahatlasak valla...

X