2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Ben yarın gidiyorum ikili test için bakalım çok heyecanlıyım, bende merak ediyorum cinsiyeti belli olur mu diye

Hadi hayırlısı ekinsu, ilk sen yaptıracaksın aramızda ikili testi.:emir_bebek:
Benim dr.umda 2 hafta sonra gel demişti, ikili test için , önümüzdeki hafta salı, çarşamba gideceğim.İnşallah hiç bir sorun olmaz, bakalım cinsiyetleri nasıl belli olacak mı_?:hooray:

kızlar sıcaklarla basım dertte evim aksam günesini alıyo girişin üstünde oturuyorum cam da acamıyorum demir parmaklık fobim var taktırmıyoruz kocam cok pibpirikli klimayı actırmıyo rahatsızlanırım ilaç içemem bebek etkilenir diye sabahı sabah ettim regl olmadıgımızdan herhalde gece bir uyandım elim ayagım yanıyo hemde ne yanma ateş cıkıyo eşim havlu ıslattı ellerime ayaklarıma soguk havlu koydum da uyumusum sizde de el ayak yanması oluyo mu kızlar...

kızlar sıcaklarla basım dertte evim aksam günesini alıyo girişin üstünde oturuyorum cam da acamıyorum demir parmaklık fobim var taktırmıyoruz kocam cok pibpirikli klimayı actırmıyo rahatsızlanırım ilaç içemem bebek etkilenir diye sabahı sabah ettim regl olmadıgımızdan herhalde gece bir uyandım elim ayagım yanıyo hemde ne yanma ateş cıkıyo eşim havlu ıslattı ellerime ayaklarıma soguk havlu koydum da uyumusum sizde de el ayak yanması oluyo mu kızlar...

aynen cnm benim evimde akşam güneşi alıyo kaç saat açamıyorum pencereleri açsamda sıcak geliyo daha çok..açma cnm klimayı eşin haklı ne olur ne olmaz bide hasta olursun allah korusun..geçen bi hamiş arkadaşımı gördüm gece ayaklarının yanmasından uyuyamıyomuş normal herhalde cnm böle şeyler

çalışan arkadaşlar sizdede ayni problem vardır belim çok ağırıyordu.küçük bir yastık aldım işyerinde sandalyeme koydum inanın çok rahatlatıyor belinizi.

Benim dr.umda 2 hafta sonra gel demişti, ikili test için , önümüzdeki hafta salı, çarşamba gideceğim.İnşallah hiç bir sorun olmaz, bakalım cinsiyetleri nasıl belli olacak mı_?:hooray:

Günlerimiz aynı seninle canım. Benim doktorumda test için en geç ayın 25 i demişti. Seninde gideceğin zaman o ana denk geliyor. Hadi hayırlısı. inşallah hiçbirimizde sorun çıkmaz. ben test sonrası yazarım sizlere

günaydin kizlarr yani tünaydin :)) okudugum kadariyla hepiniz iyisiniz bende iyiyim sükür bulantim sanki azaldi halsizlikte fazla olmuyor insallah hepimiz yavrularimizi saglikli kucaklariz amin :)

sicaklik konusunda bebekler bizim isimizdan sanirim 2 derecedi fazla hissediyolar yani kendinize dikkat edin bu yaz sicaklarindan :)

merhaba guzelim ayni dert bendede var ozellikle geceleri atesim cok cikiyo ama sicaktan degil sanirim hamilelikten. hatta dudaklarim ucukladi atesten.kac gundur sis dudak geziniyorum ortalikta.

merhaba arkadaslar. benim disim cok agriyo doktora gitsemmi acaba??? bide hamile kalmadan butun dislerimi yaptirmistim guya hatta siyah dolgulari cikarttirip beyaz bile taktirdim ama nafileee...senağlama

ben pek rahatsız olmuyorum ama eşim hep ateşim var sanıyor.vücudum çok sıcak 1 haftadır.ama dişimizi sıkıcaz napalım.ya son aylarımız sıcaklara denk gelseydi şanslıyız yani:icecream:

merhaba arkadaslar. benim disim cok agriyo doktora gitsemmi acaba??? bide hamile kalmadan butun dislerimi yaptirmistim guya hatta siyah dolgulari cikarttirip beyaz bile taktirdim ama nafileee...senağlama

meleğim bence dişindeki sorun ilerlemeden doktora gitmelisin.birde yeterince kalsiyum alıyomusun sabah akşam süt içmeyi ve hergün peynir ve yoğurt yemeyi ihmal etme canım :icecream: geçmişolsun a.s.

arkadaşlar çok moralim bozuk.yaklaşık 4 sene önce kıl dönmesinden ameliyat olmuştum.2 haftadan beri ağrı vardı bi baktım şişmiş ve kızarmış.sanırım tekrarladı.doktora gitmeyede korkuyorum.ya ameliyat derse naparım ben.çok korkuyorum bebeğime zarar verirsem diye.ilaçta kullanamam tam zamanını buldu yani.ameliyat olduğum doktoru aradım oda yokmuş haftayı bekleyeceğim artık zaman nasıl geçecek bilmem.sizlerde yada yakınlarınızda olan varmı hiç hamileyken.

bende çarşamba gideceğim anı gün yapılcak desene ikili testimiz :içelim:

arkadaşlar çok moralim bozuk.yaklaşık 4 sene önce kıl dönmesinden ameliyat olmuştum.2 haftadan beri ağrı vardı bi baktım şişmiş ve kızarmış.sanırım tekrarladı.doktora gitmeyede korkuyorum.ya ameliyat derse naparım ben.çok korkuyorum bebeğime zarar verirsem diye.ilaçta kullanamam tam zamanını buldu yani.ameliyat olduğum doktoru aradım oda yokmuş haftayı bekleyeceğim artık zaman nasıl geçecek bilmem.sizlerde yada yakınlarınızda olan varmı hiç hamileyken.

geçmiş olsun canım ya tamda zamanında nerden çıktı bu inşallah müdahaleye gerek duymadan halleder doktor

merhaba kızlar nasıl gidiyor hamilelik.haziran sonu kontrolüm çok merak ediyorum bebişimi.sıcaklarda çok kötü.bide şükretmemiz gereken çok güzel bir zamanda hamile kaldık herşeyin bol olduğu bir mevsim.

İçini ferah tut.İnşallah ameliyat olmana gerek kalmaz.Geçmiş olsun.

merhaba arkadaşlar bkıyorumda hepiniz bebişlere umutsuz bakıyorsunuz biraz canlanın ya benim gibi olsanız ne yapardınız ALLAH göstermesin benim tam 5 tane düşüğüm var en küçüğü 5 aylıktı bakın ben bu olanlara rağmen umutluyum sizde biraz canlanın biz sizinle beraberiz belki bende bu ay hamile kalırda size yetişirim ha şöyle canlanın çocuklarımız bizleri bekliyor.

X