2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar günaydın umarım herkes iyidir

Ezra ve marsg nin bir sorunumu var eskileri biraz okudum onalrınkini bulamadım banad anlatırmısınız inşallah önemli bir şey yoktur.

Kızalr ne olur banada yardım edin Amniyosentezi yaptırmak istemiyorum çok korkuyorum bana yardım edin yaptıranlar ne olur bana bir fikir verin kafam çok karıştı napcam ben bilemiyorum

Bende 19+3 üm birbuçuk hafta önce yaptırdım amniyosentezi yaş riskim vardı benim amniyosentezden düşük riskinden korkuyorsan bence hiç korkma ben amniyosentez yaptırıpda düşük yapan hiç duymadım 200 kişide bir kadar düşük bir oran ama tabiki işinin ehli insanlara yaptıracaksın bu işi.Sonra ne canın acıyor ne birşey 5 dakkika bile sürmüyor.

:)) kırma hevesini boşver çok tatlı oluyorlar.

bende sen begen istediğin ismi koyalım dedim. erkek için bora bulmuştu çok sevmiştim bende. babası koydu diyordum bayılıyordu :))

kız için de kibar birşeyler bul dedim. şmdide kızı için arıyor :))

bende defneyi beğendiğim için öyle yapıyorum zaten üstelemedim iğerleri için öle söledim bi iki her defasında yok ya defne güzel defne diyip durunca bende tamam senin dediğin olsun dedim hem dinimizde isim hakkı babaya aitmiş :))) elifde hem ben bi dini ön ismi olsun istediğim için hemde ninesinin adı olduğu için seçtim dahada hoşuna gitti tabi
bak iyki bora deil :)))) ikizler var arda bora felaket bişeyler

güzel ve ince düşünmüşsün linaycım bence benimde eşimin büyük abisi ahmet benim bi büyük eltimde Ahmet efe koymuş hem eşi için hemde ahmet ismini zaten çok severmiş
:))) kızlar farkındamısınız hepimiz eşlerimizin daha çok hoşuna gideni ve onları memnun edicek kırmıycak isimleri düşünüyoruz

güzel ve ince düşünmüşsün linaycım bence benimde eşimin büyük abisi ahmet benim bi büyük eltimde Ahmet efe koymuş hem eşi için hemde ahmet ismini zaten çok severmiş
:))) kızlar farkındamısınız hepimiz eşlerimizin daha çok hoşuna gideni ve onları memnun edicek kırmıycak isimleri düşünüyoruz

evet sorma ben o yüzden hiç istemesemde 2 isim koyucam tosunuma, biri babası çok istiyor diye babasının adı olacak

Bende 19+3 üm birbuçuk hafta önce yaptırdım amniyosentezi yaş riskim vardı benim amniyosentezden düşük riskinden korkuyorsan bence hiç korkma ben amniyosentez yaptırıpda düşük yapan hiç duymadım 200 kişide bir kadar düşük bir oran ama tabiki işinin ehli insanlara yaptıracaksın bu işi.Sonra ne canın acıyor ne birşey 5 dakkika bile sürmüyor.

canım saolasın düşükten korkmuyorum ben sonuçta negatif bir sonuç alırsak Allah korunsun naparım diye düşünüyorum doktoum işinin ehli aslında ama ben genede korkuyorum

ekşncim öle söleme bak diorum ya en baştan en baba iki simi kullaırsa ve herkese öle sölerse herkesin dili alışıyo ve bileşik isim gibi kullanıyo ne bilim mehmetali gibi senin koycaklarında birbirine uyumlu ve beraber söyleniyosa ikisinide kullanırsın

ekinsu meriç çok güzel bir isim ama. şanslısın ya abdurrahman, abdülmüttalip falan olsaydı :))

:))) reyhancım ben çalışıyorum temizlik h.snları kahvaltıda geldiğim gibi ofiste ya evden ekmek arası yada tost

ben sabah 9 da yaptım kahvaltımı temizliğim de yok bugün yarın evde büyük tadilat var temizlik ondan sonra

malesef yapmadan olmuyo Allah raız olsun ebn yıkıyorum yıkıyorum ütüye annem geliyo bide dip köşe o yapıyo ben anca haftada bi iki şöle üstünden yapabiliyorum yoksa çok yoruyo geçen hafta sonu biraz fazla yaptım belim koptu

ekinsu meriç çok güzel bir isim ama. şanslısın ya abdurrahman, abdülmüttalip falan olsaydı :))

o zaman koyamazdım herhalde ya , evet kocişimin adı çok güzel, evlendiğimizden beri eğer bir çocuğumuz olursa kızda erkekte olsun benim adımı koyalım derdi bende kırmadım çok istiyor
o ilk isminide buldu da ben kararsızım taylan meriç olsun diyor bakalım ben araştırıyorum hala

bende çalışıyorum. sabah 7 de kalkıyorum kahvaltı edip çıkıyoruz eşim bırakıyor işe güzelim. iş yapmadan olmuyor ev berbat oluyor. ütü yapmam lazım benimde bu sıcakta hiç çekilmiyor.

ne güzel benim anneciğim yok burada uzakta başka şehirde benim kimsem yokki burada yapayalnızım , ben herşeyimi kendim yapıyorum malesef çokda üzerine düşmüyorum olduğu kadar dip köşe falan kalıyor artık 5 ay sonra napalım

200645424a000000r1gy7jm9.th.jpg
[/IMG]

örgü işinden anlayananız varmı ? ben anneme sipariş verdim sizede atıyım bir kaç tane bunları yapıcaz kızma. bu da aynı benim küçüklüğüm bu arada :))

pemberghrkarq4.th.jpg
[/IMG]

vvvvec7rh9.th.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
X