2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ya ezra ben yanlış mı hesaplıyorum. 8+4 çıkıyor şu takvime göre... ben 9+4 diye biliyorum...doğum 13 ocak gözüküyor. son regl 6 nisan... haftaya doktora gidicem tekrar bir soruyum. bir yerde yanlışlık yapıyorum galiba. günaydın bu arada herkese ...

evet yanlıs hesaplıyorsun canım sat'a göre 8+4 görünüyor takvimin doğru

Süper Ya Hişbişey Kullanmadan Hiç çatlak Oluşmamasi.benim Iş Arkadaşimda Ayni şekilde Iki Kez Doğum Yapti Ve Hiçbirşey Kullanmamiş Hiçte çatlaği Oluşmamiş.

valla bende daha göbek falan yok sizin bulantınız olmadığı için iştahınız açık ondan çıkmış olmasına.s.

evet yanlıs hesaplıyorsun canım sat'a göre 8+4 görünüyor takvimin doğru

evet yanlış cidden hesabım. seninle aynıyız nerdeyse... kızım olursa ismini hera koyayım dedim herkes ayağa kalktı :)) sen nerden esinlendin hera yaptın nick ini

evet yanlış cidden hesabım. seninle aynıyız nerdeyse... kızım olursa ismini hera koyayım dedim herkes ayağa kalktı :)) sen nerden esinlendin hera yaptın nick ini

önceden kullandığım bi nickti aklıma bu geldi yine o yüzden. seviyorum herayı güzellik kraliçesi ne de olsa:nazar:

merhaba arkadaşlar bugün nasılsınız benim heyecanım giderek artıyor cumartesi bebeğimi göreceğim :teytey: :teytey: :teytey:

Selam kızlar folıc asit kullanmaya başladınız değil mi ? Doktor bana elevit verdi. Kullanan var mı ? Hamile kalmadan bir ay önce kullanmam gerektiğini söyledi. 3.denememde hamile jkaldığım için 3 aydır içiyorum

Selam kızlar folıc asit kullanmaya başladınız değil mi ? Doktor bana elevit verdi. Kullanan var mı ? Hamile kalmadan bir ay önce kullanmam gerektiğini söyledi. 3.denememde hamile jkaldığım için 3 aydır içiyorum

slm sudenaz folic plus alıyorum günde 3 tane. ve vitaminde verdi elevit benimde.
folibol u de hamile kalmadan 1 ay önce gitmiştim o zaman vermişti.1 ay günde bir tane folibol içmiştim yani. hangi hastane ve doktor. ben benim doktordan çok emin değilim yenisini aramaya başladım.

Merhaba sudenez ve tum anne adaylari :dance:.Bende 6+4 gunluk hamileyim ve banada doktorum elevit verdi.Yaklasik iki haftadir kullaniyorum. Biz 6 aydir deniyorduk ve denemelerin ilk uc ayinda yine elevit kullanmistim ardindan folik aside gecmistim.Yani anliyacagin suan icin elevit yeterliymis........a.s.

merhaba Arkadaşlar Bugün Nasılsınız Benim Heyecanım Giderek Artıyor Cumartesi Bebeğimi Göreceğim :teytey: :teytey: :teytey:
Hadi Hayirlisi Canim Allah Bizede Göstersin Inşallah
Ben Geçen Hafta Dr.gittiğimde 7 Haftalikti Ve çok Küçüktü,çok Küçükken Anlaşilmiyor Sadece Bi Siluet şeklinde Oluyor.

Merhaba sudenez ve tum anne adaylari :dance:.Bende 6+4 gunluk hamileyim ve banada doktorum elevit verdi.Yaklasik iki haftadir kullaniyorum. Biz 6 aydir deniyorduk ve denemelerin ilk uc ayinda yine elevit kullanmistim ardindan folik aside gecmistim.Yani anliyacagin suan icin elevit yeterliymis........a.s.

şimdi folik asit almıyormusun ilk üç ay alman şart ama ... tek vitaminle olurmu.

merhaba arkadaşlar bugün nasılsınız benim heyecanım giderek artıyor cumartesi bebeğimi göreceğim :teytey: :teytey: :teytey:

bende haftaya görücem inşallah 13ünde sabırsızlıkla bekliyorum o minik kalbini görmek için. pıt pıt atıyor ya...

selam Kızlar Folıc Asit Kullanmaya Başladınız Değil Mi ? Doktor Bana Elevit Verdi. Kullanan Var Mı ? Hamile Kalmadan Bir Ay önce Kullanmam Gerektiğini Söyledi. 3.denememde Hamile Jkaldığım Için 3 Aydır Içiyorum
Canim Bende Hamileliğimden 3 Ay önce Günde 1 Adet Folic Plus Içtim.son Bir Aydir 3 Adet Içiyorum Günde

şimdi folik asit almıyormusun ilk üç ay alman şart ama ... tek vitaminle olurmu.

canim ben yurt disinda yasiyorum ve burda pek folik asid kavrami pek yok.Hamile kalmadan once kendi istegimle yani zorla doktorumdan istedim oyle verdi yoksa verecegi yoktu.Birde elevitinde icinde de sanirim folik asit var???dur ben bi okuyayim varmi merak ettim

canim ben yurt disinda yasiyorum ve burda pek folik asid kavrami pek yok.Hamile kalmadan once kendi istegimle yani zorla doktorumdan istedim oyle verdi yoksa verecegi yoktu.Birde elevitinde icinde de sanirim folik asit var???dur ben bi okuyayim varmi merak ettim

ne bilim benimki öyle ısrarla muhakkak iç folis asit dediki birden şaşırdım. elevitte var evet kalsiyum a vitmini falan

ya ezra ben yanlış mı hesaplıyorum. 8+4 çıkıyor şu takvime göre... ben 9+4 diye biliyorum...doğum 13 ocak gözüküyor. son regl 6 nisan... haftaya doktora gidicem tekrar bir soruyum. bir yerde yanlışlık yapıyorum galiba. günaydın bu arada herkese ...

canım son adet tarihine göre sen 8+4 sün, 9+4 olman imkansız,40 haftalık gebelığe görede muhtemel doğum 11 ocak verıo,
benım son adet 31 mart 9+3 üm

Hadi Hayirlisi Canim Allah Bizede Göstersin Inşallah
Ben Geçen Hafta Dr.gittiğimde 7 Haftalikti Ve çok Küçüktü,çok Küçükken Anlaşilmiyor Sadece Bi Siluet şeklinde Oluyor.

amin canım ya bütün isteyenlere versin allah. evet ya o zaman çok küçük oluyor ama sanırım benim miniş şimdi büyümüş olcak biraz sırnaşık şey

X