2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

1-barcli....................................1 ocak.............9+3
2-blooms..................................1 ocak.............9+3
3-gulçinf....................................3 ocak
3--almina-Göksu........................5 ocak.............8+6
4-ezra2001...............................5ocak...... ........8+6
5-met.nur.................................5 ocak.............8+6
6-ballım...................................6 ocak..............8+5
7-miniğim................................6 ocak
7-Kancicegim...........................10 ocak...........8+2
8-gülsü...................................11ocak.... ..........8+0
9-suprise................................11ocak..... .........8+0
10-aleya...................................11 ocak
10-montesori............................12ocak....... ........7+6
11-stridyeyim_incimsin.............13 ocak.............7+5
11-hera796 ..............................13 ocak.............7+5
12-hande................................13 ocak..............7+5
13-deniz....................................14 ocak
13-talya....................................15 ocak.............7+3
14-thinkerbell............................17 ocak
14-cidy.....................................22 ocak..........6+3
15-fatocum...............................22ocak...... ......6+3
16-nisan4234............................24ocak....... ......6+1
17-birgül38...............................24ocak..... ........6+1
18-melegim16..........................26ocak......... ......5+6
1 haziran itibariyle bebişlerin haftaları
kızlar ekledim yeni arkadaşları..
diğer düzeltmeleri akşam yapmaya çalışıcam
çıkmam lazım
sevgilerle

kızlar moralim çok bozuk ya bu gidişle bu listede de kendimi göremiycem....bugün dr la randevum vardı geçen hft kalp atışını duymak için gidip duyamamış bu hft ya ertelemiştik yine duyamadık sat'a göre 8hft ultrasona göre 6+6 olmasına rağmen dr um umudunu yitirdi ve bebeği alıcağını söyledi çok üzgünüm ya senağlamasenağlamasenağlama

kançiçeğim ve cicikızsinem in de bugün randevuları var umarım onlar iyi haberlerle dönerler

canım benim ya çok üzüldüm. ama allahtan ümidini kesme. belki geç döllenme olmuştur ultrasyona göre anca yeni yeni duyman gerekmiyormu. benim bildiğim 8. haftada çok net duyulduğu.canını sıkma hayırlıysa ve nasibinde varsa bu bebek yaşar hayırsızsa sağlıksızsa böyle bi evladın olmasını istermisin. canım ben ocak ayında ilk bebeğimi düşürdüm mesela çok üzülmüştüm ama bak şimdi yine rabbimin izniyle hamileyim. allah sana ve eşine can sağlığı versin

kızlar moralim çok bozuk ya bu gidişle bu listede de kendimi göremiycem....bugün dr la randevum vardı geçen hft kalp atışını duymak için gidip duyamamış bu hft ya ertelemiştik yine duyamadık sat'a göre 8hft ultrasona göre 6+6 olmasına rağmen dr um umudunu yitirdi ve bebeği alıcağını söyledi çok üzgünüm ya senağlamasenağlamasenağlama

kançiçeğim ve cicikızsinem in de bugün randevuları var umarım onlar iyi haberlerle dönerler

canim üzülme ya gec döllenmistir bebisin baska doktora git bence tek doktorun fikrine bakma ve sakin bebegini almasina izin verme lütfen baska doktora git biran önce :teselli:

dr bana 8 hft da gelişim olabiliyo ama çok nadir dedi açık açık benim umudum yok dedi geçen hft kese 20 cm 25 cm olunca belli olur kalp atışı dedi bu hft 24 cm olmuş hala belli değil beni uçuruma dr sürüklüyo daha çok rahat rahat konuşuyo ya........

canim üzülme ya gec döllenmistir bebisin baska doktora git bence tek doktorun fikrine bakma ve sakin bebegini almasina izin verme lütfen baska doktora git biran önce :teselli:

bizim burdaki dr ların en iyisi ya hamile kalmadan altı ay önce buldum ben onu kürtajdan çok korkuyorum Allahın verdiği canı Allah alır zaten olmıcaksa düşük yaparım herhalde uuufffff kafam çok karışık?????????????

bizim burdaki dr ların en iyisi ya hamile kalmadan altı ay önce buldum ben onu kürtajdan çok korkuyorum Allahın verdiği canı Allah alır zaten olmıcaksa düşük yaparım herhalde uuufffff kafam çok karışık?????????????

ben ayni senin durumu yasayan TV de bi haberde izlemistim bu olay almanyada olmustu dr.kadina bebegin yasamiyor demis ve alinmasi gerek demis baska doktora gidiyolar bebek yasiyor ve kadin bebegini doguruyor.
belkide en iyi doktor o degildir

öncelikle çok üzüldüğümü söylemek istiyorum ama umarım doktorda yanılıyordur ve miniğinn sana sıkı sıkı tutunur. doktorun konyadan mı kim olduğunu öğrenebilirmiyim

öncelikle çok üzüldüğümü söylemek istiyorum ama umarım doktorda yanılıyordur ve miniğinn sana sıkı sıkı tutunur. doktorun konyadan mı kim olduğunu öğrenebilirmiyim

konya değil ben üye olurken yanlış butona başmışım herhalde küthya konyadan sonra geliyo ya yanlış olmuş farkettim ama kaldı öyle bikaç kişi daha sordu ama konya değil

cnm ya kıyamam ben sana sakın kendini bırakma başka bi dra gitsen olmaz mı

ben ayni senin durumu yasayan TV de bi haberde izlemistim bu olay almanyada olmustu dr.kadina bebegin yasamiyor demis ve alinmasi gerek demis baska doktora gidiyolar bebek yasiyor ve kadin bebegini doguruyor.
belkide en iyi doktor o degildir

sana katılıyorum hadi aldılar sonra bana deseler ki yanlışlık olmuş almasaymışız yaşıyacak mış gelişmiş falan diye ölürüm o zaman cinayet işlemiş gibi olmaktan korkuyorum bunun vebali çok büyük ...
aslında bugüne kadar adet gecikmesi göğüslerde dolgunluk tan başka belirti yok kendim inanmıyordum hamile olduğuma şimdiden içimden ALDIRMA ALDIRMA diyo psikolojik mi acaba?????

evet kendisi görünüyo boş gebelik falan dadeğil yolk sac kesesi oluşmuş yani onu koruyan zarmış galiba

surprıse canım arkadaşlar çok haklı kesinlikle başka bi doktora gitmelisin belki ultrasonu iyi değildir ya da o göremiyordur başka bi doktorun olurunu almadan hemen kürtaj olma canım.ancak herşeye rağmen olursan da sakın kendini üzme ilk aylarda yaşanan düşükler genellikle bebekteki bir anomaliden kaynaklanır.Allah yardımcın olsun canım hayırlısı olsun.şunu da unutma en önemlisi senin sağlığın.moralini hiç bozma.

dr peki tekrar kontrole çağırdı kı yoksa direk bebeği alıcaz mı dedi
bak cnm seni üzmek istemem ama bebeğin düşmesini beklesen kendin ya sana bi zararı olursa druna bunu sormayıda unutma çünkü bebek anneyi zehirleyebiliyo onun için çok ii karar vermen gerekiyo off cnm benim durumun grçekten zor allah sana sabır ve kolaylık versin

surprıse canım arkadaşlar çok haklı kesinlikle başka bi doktora gitmelisin belki ultrasonu iyi değildir ya da o göremiyordur başka bi doktorun olurunu almadan hemen kürtaj olma canım.ancak herşeye rağmen olursan da sakın kendini üzme ilk aylarda yaşanan düşükler genellikle bebekteki bir anomaliden kaynaklanır.Allah yardımcın olsun canım hayırlısı olsun.şunu da unutma en önemlisi senin sağlığın.moralini hiç bozma.

ultrasonlarınızın markasını biliyor musunuz???????? hani size verilen fotolarda yazıyo ya bi bakabilir misiniz özellikle kalp atışını duyduysanız eğer benimki phılıps mesela yanılma payı çok değildir ama..........

X