2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

♥ Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

kızlar nasılsınız marsg ayy ne güzel ayakkabısını bile almışsın benim doktorda şu cinsiyeti bir söylese çılgınlar gibi alışveriş yapcam:)
aklım karıştı ben ikili testimi yaptırdım doktor sonuclar iyi dedi bu kadar yani ne ben sordum üçlü testi ne de o bişiycik dedi...atladıgı bişiy yoktur umarım gerci cuma günü gitcez ögrenirim de şimdi okuyunca telaşlandım walla...

canım slm ,
benım de sonuçlarım iyidi, hiç 3 lü testten bahsetmemişti,dun merak ettim tel açtım,3 lü yapılacaakmı die,iyide çıksa sonuç muhakkak yapıomuş,cumaya yaptırıcam bende,

ezra cuma kontrole gittiğimde ben soruyum ona göre yaptırırım...
kızlar bir arkadaş elif şafak ın siyah süt adlı kitabından bahsetmişti ben bugun aldım güzel bir kitap sizlere de tavsiye ederim...

inşallah bir sorun olmaz ya.benim bir tanıdığım var kan uyuşmazlığı olan bugünlerde doğum yapacak.belki yapmıştır bile.

ben iğnelere hala devam ediyorum.dozajı yükseltik işte.artık kendim vurmaya başladım iğnemi.

merhaba balımcığım,nasıl gidiyo canım.iğnen değiştimi,neden doktor dozajı yükseltti kii,kan pıhtılaşması çokmuymuş sendede doz yükseltiyo,alla alla anlamadım,17 haftalıkmı oldun şimdi canım sen?benimki aynı devam ediyor.alıştınmı kendin yapmaya:))kendin yapman daha iyi.bu bebekten önce düşüğün falan varmı?nasıl ortaya çıktı bu kan pıhtılaşması?

Kızlar merhaba bir kaç gündür giremiyordum nete yazdıklarınızıda okuyamadım haliyle dün hastaydım dr'a gittik eşimle bebeğimize bakmaya göstermedi yine cinsiyetini yaaa ama sağlıklı dedi çok şükür daha ne isterim hayırlısı olsun haftaya izinliyim çarşamba da 3 lü test için gidicem bakalım belki o zaman görürüm...

kıslarr slm nasılsınız yoktum bir kaç gündür misafirlerim vardı yeni gittiler kandilin mubarek olsun dualarımız kabul olsun inşş doktora gittik dün bebiş iyimiş uzun boylu olacak dedi doktor benim gibiymiş

kıslarr slm nasılsınız yoktum bir kaç gündür misafirlerim vardı yeni gittiler kandilin mubarek olsun dualarımız kabul olsun inşş doktora gittik dün bebiş iyimiş uzun boylu olacak dedi doktor benim gibiymiş

iiz canım sol,senınde kandılın mubarek olsun
cinsiyet belli olmuşmuydu

ARKADAŞLAR
ORTALAMA HEPİMİZ 14- 15 16 17. ci haftalardayız düşünüyormusunuz nasılda cabuk gecdiğini gebelik 40 hafta sürüyor ve bizlerin en fazla 26 haftamız kaldı ay bi an düşündümde cok ccabuk gecdi bence ortaklaşa konuşarak birbimizin sıkıntılarını dinleyerek zamanın gecdiğini anlayamıyoruz onun buyu sunun suyu ikili si üçlüsü derken anlamıyoruz. beni şimdiden korku sarmaya başladı bile

yazık değil mi? miniğine ...

zehirliyorsun onu. ben yanımda bile içirtmiyorum.

sigara içen hamile görünce burnuna sokmak geliyo o sigarıyı içimden....

sende içme artık yazıktır.:eek:klava:

arkadaşlar sonuçlarımı aldım..Trisomy21 riski cutr off değerinin üzerinde çıktı..yani 191 de 1 risk taşıyormuş..diğer değerlerde risk yok..doktorum moralini bozma yaşla da alakalı olabilir anlamanın en iyi yolu amniyosentez yaptırmak dedi..amniyosentez yaptırmam şart oldu artık, iyiki bir ay önceden almışım randevumu..

arkadaşlar sonuçlarımı aldım..Trisomy21 riski cutr off değerinin üzerinde çıktı..yani 191 de 1 risk taşıyormuş..diğer değerlerde risk yok..doktorum moralini bozma yaşla da alakalı olabilir anlamanın en iyi yolu amniyosentez yaptırmak dedi..amniyosentez yaptırmam şart oldu artık, iyiki bir ay önceden almışım randevumu..

hayırlısı olsun canım.

iyi haberlerini alırız inşallah.

miniğim sen yinede doktoruna danış vbence nasıl bırakabilceğini. yanlış bilgi verip seni yanışltmak istemem, bend esıgara kullanıyorum önceden günde bir paket içiyordum şuaraklar ya hiç içmiyorum yada günde 2 3 tane iç,iyorum, doktoruma sordum hemen bırakabilmemin kolay olmadığını anladığını ve bırakmamında iyi olacağını söyledi ne kadar az içersek okadar iyi .
kinmse canından bir parçaya zarr vermek istemes herkesin iradesi bir değil

cok gecmiş olsun arkadaşım inş amniyosenteztin iyi çıkar kalbini bozma

miniğim sen yinede doktoruna danış vbence nasıl bırakabilceğini. yanlış bilgi verip seni yanışltmak istemem, bend esıgara kullanıyorum önceden günde bir paket içiyordum şuaraklar ya hiç içmiyorum yada günde 2 3 tane iç,iyorum, doktoruma sordum hemen bırakabilmemin kolay olmadığını anladığını ve bırakmamında iyi olacağını söyledi ne kadar az içersek okadar iyi .
kinmse canından bir parçaya zarr vermek istemes herkesin iradesi bir değil

kesinlikle çok haklısın canım ya irade meselesi ben kalp hastası olduğum halde sigara içen bir insandım ama bebeğim için elimden geldiğince dayanmaya çalışıyorum günde 1-2 nefes bak tane demiyorum nefestende bişey olmaz heralde

X