2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

mobilya konusunda benim şöle bi düşüncem var bizim evimiz ufak ve muhtemelen alt daireye geçicez oraya geçersek yatak odasına bi tane sepet düşünüyorum çocuk odasına oda takımı bide çekyat gayet geniş bi yer zaten oraya beşik almam gerekecek gündüz yatak odasında oturamamki e sepetide getir götürmü yapıcam e kıyafeti için dolap lazım bare takım alırım bişeye benzer çekyatta aldımmı gündüzleri orda olurum hem o yatağında olur hemde oraya yayılırız salon temiz kalır dolaplarıda öle mavi pembe deil ortak bi renk düşünüyorumki ikinciye kullanılabilsin

valla ben deli gibi kız istiyrdum, hissediyordum. doktor erkek dedi şokkk oldum
ama alışmışım demek şimdi kız deyince 2. şoku yaşadım :roflol:

çok alıştırma kendini valla... insan garip oluyor.

benim oturma odam var şuan 2 li koltuk var yatak olan birde tekli koltuk. tv sehpası falan.

koltuklar kalcak bir beşik ve dolap koyucaz. koltuk lazım dediğin gibi.

gerçi eşim oğluma oda alıcam diye tutturuyor bu ara ama bakıcaz artık :))

ya beni yanlış anlamayın ama etrafımda da çok görüyorum ev iki odaysa illa oturma odası yapıyolar sonra hooop daha koltuklar eskimeden çocuk odası oluyo bne ikinci odalara tek bi çekyat veya baza alma tarfatarıyım eğer bi odam olsaydı öle yapıcaktım beşiğinide biraz büyük alıcamki şöle 5 yaşına kadar yatsın

ben de renk olarak düz beyaz istiorum ama bulmak çok zor ,özel yaptırmak gerekio,sonuçta yatak dolap isteyen sifonyer vs..alınacak ama 2 çeşit tahta var suntalem ve mdf ,kızlar sizler de araştırın hangisini almak lazım ben daha karar veremedim belki bi fikre beraberce varırız..:1shok:

benim iki oda + 1salon. biz mecbur aldık koltuk yatak olan çünkü kalanımız çok oluyor. salonda oturuyorduk hep ama

eşimin yegeni üniversitede okuyor bizde kaldı 3 aya yakın. orası onun odası gibi olmuştu.

ama oturma odası iyi oluyor salonun tertemiz kalıyor. ani bir misafirin olunca çok iyi oluyor.

bende krem rengi düşünüyorum ama mesela kulpu kızsa pembeli erkekse mavili bişey olur ikincide de değiştirilir yani detaylar renkli olabilir yooo byeazda çok var internet sitelerinde dolu bide adını hatırlmaıyorum çok pahalı bi markada var çok güzel

geçen gece tv de vardı bir filmde

bembeyaz bir oda yapmışlar kocaman pencereli ama...

birde tüller içinde bir sepet kız odası o kadar şirindi ki ....

nazlican ve suküxx cok tesekkür ederim yardimlariniz icin yarin doktor randevum var ona sorcam zaten ama merak iste erkenden ögrenmek istedim.

kızlar birde bugünkü doktor

BEBEĞİNİZİ BEKLERKEN SİZİ NELER BEKLER

kitabını al muhakkak dedi.

sizde bir bakın isterseniz. çok faydasını görürsün dedi.

biz heralde 2.ciyti yapmayacağız o üzden daha rahatım ..
bu arada kadınlar kulübü-ortaya karışık-mimari ve iç derorasyon bölümünde süper mobilyalar ve uyku setleri varama hala tahta cinsini yakalayamadım )
bu arada o kadar pahalı bi takım alamam zati kocam tek başına kaldı..

yazdığım yerde 2.sayfada adresler var o kadar güzel takımlar varki...
bakın bence çok ii fikir olur:),

smirsk, canım akıntı bende de oluo,eskisine oranla daha fazlalaştı ama normalmiş,geçen tv de bır dr açıklama yapıodu,bu zamanda rahim doğuma kendini alıştırdığı için kendını yenılıomuş,bu yenileme esnasındada bu şekılde akıntı oluomuş,
marsg canım walla insan emın bıle olsa zıt bişey duyunca hakkaten kötü oluo,ama şunu farkettım bu sitede, sanki kimin içine ne doğuosa tam tersi oluo gibi,kız isteyenlerın erkek erkek isteyenlerın kızı oluo yazılardan okuduğuma göre,benımde içime hep erkek doğuodu ama tutmadı, dr nu bir defalığına mı deiştirdın yoksa süreklımı,tset için bile olsa bence aynı dr unla dewam etmelisin

slm kızlar ooooo cok zor bir durum marsg tabii şok olursun ama senin doktorun aile dostunuzdu bence içini ferah tut pipiyi bilem gördük burda senin bebiş erkek gamyoncuiremsucanım strawberryden dün ilk defa begendiğim bir parfüm vardı onu aldım yani ilk defa netten alısveriş yaptım hemde yabancı bir siteden önce sanal kart cıkarıyım diye düşündüm ama pek çok forumda site güvenirliği ve orjinalliği hakkında güzel yazılar okudum arkadaslarım kullanıyo demişsin parfümüm tahmini ne kadar da elime gecer zahmet olmazsa ögrenebilir misin bide harika bir site ye fiyatlar ucuz bu üründen sorun yasamazsam mutlaka daha alısveriş yaparım ordan...
ezracım tatil nasıl geçiyo,bende tatile gitmek istiyorum ama kociş cok yogun tatilde bile calısınca deli oluyorum:roflol: eve tıkıldım kaldım ama yanlız degilim benim gibi tatilini evde gecirenlerde var...

slm canım walla benımkıde ufak bir aile ziyereti tatılı ,cumaya kadar dönucem ewe,bılıosun bende ewde çok bunalmıştım kocişde yoğun çalışıo bu ara senı anlıorum,bende sana katılıcam yıne merak etme,
bu dediğin siteye geçen bizde kocişle baktık,onun dışarda beğendığı bır parfum epey indirimlıydı,ama emınmısın güvenilirmi bu site,bu parfumler gerçekten orjınalmı dıe sordu,bende tam emın olamadım,sen alınca muhakkak banda haber et canım ,eğer gerçekse bizde alışveriş etmeyı düşünüoruz

pek cok yorum okudum hakkında hepside iyi yorumlardı elime gecince bildiririm marsg yok sorcaktım ona arkadasları problem yasadı mı diye...

beylikdüzü ha ,neresinde peki ben oradaki anadolu lisesinin ilk mezunlarındanım acayip güzel günlerimiz geçti orada..

yaa ne güsel bende barış mh muhtarlığını bilirsin hani otobüs durakların en son durağı onun arkasında oturuyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…