2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg çok üzüldüm canım aynı kaderi paylaşıyoruz insan ikilemde olunca daha beter ayın 8 ini nasıl yaparım bilmiyorum inşallah gönlündeki olur.Bu ikinci doktorlar işi bozuyo çok sinir bozucu

arkadaşlar bu arada bu gün diş doktoruna gittim diş etlerim kanıyor ve azım yara bişey yiyemiyorum diye daktor hiçbişey kullanamazsın sadece tuzlu suyla gargara yapabilirsin dedi benim gibi olup tavsiyesi olan var mı:CüvCüv:

fatocum sendeki dis sorunu bende de var canim...ki ben hala 20 lik disimi tam cikaramadim cektirmek de istemiyorum ama bazen cok fena agriyor...tuzlu su gargarasini duymadim ama dene istersen gecmis olsun canim....

canım o yirmiliği ben kaç sene çektim enson hamile kalmadan önce yine abse yapar felan diye çektirdim kurtuldum

herkese günaydın,

bugün cok tuhaf bişey oldu sabah 5 de uyandım elimi karnıma bi götürdüm oda ne şişlik var sol tarafımdaydı eşimde uyandıı oda biraz elini koydu ay ne güzlemiş ya valla çok hoşuma gitti sonra wc falan geri yattım bakdım yok olmuş :))

herkese günaydın,

bugün cok tuhaf bişey oldu sabah 5 de uyandım elimi karnıma bi götürdüm oda ne şişlik var sol tarafımdaydı eşimde uyandıı oda biraz elini koydu ay ne güzlemiş ya valla çok hoşuma gitti sonra wc falan geri yattım bakdım yok olmuş :))

canım o idrarın seni sıkıştırıyosa bebek yukarı doğru çıkıyor bazen sola bazen sağa hatta ultrasonda benim dr dediki idrara çıkma kontrole gelirken dedi daha net görürüz dedi bu da bir gerçek bende de oluyor o şişlikler

günaydın güzel hamileler bende temizlik telaşına düştüm arada gözatıyorum neler yapıyosunuz diye hepimizia.s.

herkese günaydın,

günaydın canım,onu bende hissetmiştim,yatar pozisyonda mesane dolu olunca rahimi sıkıştırıyormus,ele gelende o,artık her sıkıştığımda hissetmeye çalışıyorum bendeyerimseniben

herkese günaydın,

heh işte kaç zamandır bahsettiğim bu yaşamışsın sonunda benimki hep sağda çıkıyor sana kız geliyor demek :))))))))))

herkese merhaba işte benim cinsiyetteki yanılamma sebep olan bi durum daha var ben kah sağda kah solda bzanede ortada hissediyorum benimki nekine

marsg çok üzüldüm canım aynı kaderi paylaşıyoruz insan ikilemde olunca daha beter ayın 8 ini nasıl yaparım bilmiyorum inşallah gönlündeki olur.Bu ikinci doktorlar işi bozuyo çok sinir bozucu

valla ya kadın deli etti beni. boşuna bulandırdı beni.

smirsk, canım akıntı bende de oluo,eskisine oranla daha fazlalaştı ama normalmiş,geçen tv de bır dr açıklama yapıodu,bu zamanda rahim doğuma kendini alıştırdığı için kendını yenılıomuş,bu yenileme esnasındada bu şekılde akıntı oluomuş,
marsg canım walla insan emın bıle olsa zıt bişey duyunca hakkaten kötü oluo,ama şunu farkettım bu sitede, sanki kimin içine ne doğuosa tam tersi oluo gibi,kız isteyenlerın erkek erkek isteyenlerın kızı oluo yazılardan okuduğuma göre,benımde içime hep erkek doğuodu ama tutmadı, dr nu bir defalığına mı deiştirdın yoksa süreklımı,tset için bile olsa bence aynı dr unla dewam etmelisin

valla bir daha gitmem zaten başka doktora.

benim doktorumun muayanesi var ya oda dışarı gönderiyor test için o yüzden dedim gideyim hastaneye gitmeseydim keşke.

slm kızlar ooooo cok zor bir durum marsg tabii şok olursun ama senin doktorun aile dostunuzdu bence içini ferah tut pipiyi bilem gördük burda senin bebiş erkek gamyoncuiremsucanım strawberryden dün ilk defa begendiğim bir parfüm vardı onu aldım yani ilk defa netten alısveriş yaptım hemde yabancı bir siteden önce sanal kart cıkarıyım diye düşündüm ama pek çok forumda site güvenirliği ve orjinalliği hakkında güzel yazılar okudum arkadaslarım kullanıyo demişsin parfümüm tahmini ne kadar da elime gecer zahmet olmazsa ögrenebilir misin bide harika bir site ye fiyatlar ucuz bu üründen sorun yasamazsam mutlaka daha alısveriş yaparım ordan...
ezracım tatil nasıl geçiyo,bende tatile gitmek istiyorum ama kociş cok yogun tatilde bile calısınca deli oluyorum:roflol: eve tıkıldım kaldım ama yanlız degilim benim gibi tatilini evde gecirenlerde var...

arkadaşlar hep alıyor 10 günde geliyor güzelim.

bu çok bilinen bir site burda. yurt dışında zaten türkiyeden daha ucuz parfümler.

valla kızlar ben hissetmiyorum :çok üzgünüm:hamilelikle ilgili şikayetlerde bitti artık ultrasonda da görmesem inanamıycam:CüvCüv:bende artık hissetmek istiyorum yaaaaaaaaa

Talyacım ben de seninle aynı durumdayım.Şüphe ediyorum kendimden bazen diğer kızlar hissettiklerini söyleyince.Azıcık sabredelim 16.haftadan sonra bir bakalım.

sold aolunca kız olur demişdiniz bakalım ne kladar doğru öğreniriz önümüzdeki haftalarda. talya sabah yatakdan kalmadan önce elini koy bi tarafda şişlik hissedebilcekmisin bende inanamıyorum ve son bir iki haftadır yapıyordum bu sabah hissettim çok komik ya.

X