2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

NAZLICAN hayırlı haberlerle dönersin inşallah canım:1hug:

ezracım iyi yolculuklar sanada bol bol eğlen bizim yerimizede :smiley-cool:

heracım bebişin :emir_bebek:hayırlı olsun bir erkeğimiz daha oldu bu sene erkek senesi herhalde jeyyar

günaydın hanımlar.

yani gelenler hoşgeldiniz. talya cım 39 u geçtik sanırım artık sen daha iyi takip ediyorsun :)))

ah nazlıcan cım hemen dönde öğrenelim şu haberi. inşallah güzel haberlerle dönersin.

ezra cım iyi yolculuklar iyice dinlen bizimyerimizede gez. ben ev ve iş arasında tıkıldım. bir de dişçi :)))

blooms en sevdiğim tarif şekli bu işte bardakla :)) katı yagda yok illet oluyorum katı yağlı tariflere. yoğurma işinide eşim güzel yapıyor evde muhakak deneriz. ben 6. haftamdan beri bulaşık mak. kapağını bile açamıyorum.çünkü çok midem bulanıyor. sağolsun eşim doldurup yıkıyor boşaltıyor. harika bir baba olucak :))))))))

günaydın hanımlar.

yani gelenler hoşgeldiniz. talya cım 39 u geçtik sanırım artık sen daha iyi takip ediyorsun :)))

günaydın margçım evet tam 41 kişi olduk 8 erkek bebişimiz 4 kız bebişimiz var şimdilik:nazar::teytey:

herkese mrb arkadaşlar, dün akşam doktorumuz ense kalınlığını ölçdü bugünde kan tahlillerim yapıldı dua edşiyorum inş temiz çıkar sonuçlarım, perşembe günü inş iyi haberler veririm herkese. cins,iyetini sordum doktoruma henüz bişey söyleyemem dedi çok erken miş yanıltmak şistemiyorum dedi.bende yüzükle yapdım :)) 2 kıs bi oğlan çıkıyor bakalım ilk kızmı erkekmi belli olur yakında.allah dan ahyırlısı sonuçklarım temiz çıksında başka bişey istemiyorum .

herkese mrb arkadaşlar, dün akşam doktorumuz ense kalınlığını ölçdü bugünde kan tahlillerim yapıldı dua edşiyorum inş temiz çıkar sonuçlarım, perşembe günü inş iyi haberler veririm herkese. cins,iyetini sordum doktoruma henüz bişey söyleyemem dedi çok erken miş yanıltmak şistemiyorum dedi.bende yüzükle yapdım :)) 2 kıs bi oğlan çıkıyor bakalım ilk kızmı erkekmi belli olur yakında.allah dan ahyırlısı sonuçklarım temiz çıksında başka bişey istemiyorum .

iyi çıkar canım hiç sıkma canını. karnın ağrıyordu çok sordunmu doktora nedenmiş

günaydın hanımlar.

günaydın margçım evet tam 41 kişi olduk 8 erkek bebişimiz 4 kız bebişimiz var şimdilik:nazar::teytey:

çoğaltmışız erkekleri... senin ne zaman belli oluyor. sanki erkek olcak seninde :))

:)))))))) bilmiyorum seni :))) senin içinden ne geçiyor. ben bana sorana deli gibi kız istiyorum ama içime erkek doğuyor oğlum olcak derdim hep.

ay anacım bende dönem dönem değişiyo bi dönem aynen kız istiyorum ama erkek olcak diorum bazende kesin erkek diorum ama içime kız die doğuyo yaaa rüyalarım bile öle :))) bu yüzden hala acaba ikizde doktormu görmüyo diorum :))

iyi çıkar canım hiç sıkma canını. karnın ağrıyordu çok sordunmu doktora nedenmiş
karnımın ağrısı gecdi. gecen hafta tatile gitmişdim sanırım yolculuk ve denizde üşütmemden kaynaklandı. doktorumda aynısını söyledi. allahdan gecdide bundan sonrada ağrımaz inş

ay anacım bende dönem dönem değişiyo bi dönem aynen kız istiyorum ama erkek olcak diorum bazende kesin erkek diorum ama içime kız die doğuyo yaaa rüyalarım bile öle :))) bu yüzden hala acaba ikizde doktormu görmüyo diorum :))

hayırlısını versin ... hayırlı bir evlat olsun. gerisi boşşş...

:)))))))))

eşimin babası ikizmiş.

o yüzden bizim ikizimiz olabilir diye eşim çok alıştırmıştı kendini.

aynı senin gibi doktor görmüyo belki arkadadır ikinci diye dalga geçiyordu :))))))))

karnımın ağrısı gecdi. gecen hafta tatile gitmişdim sanırım yolculuk ve denizde üşütmemden kaynaklandı. doktorumda aynısını söyledi. allahdan gecdide bundan sonrada ağrımaz inş

iyi bari. bir dahaki kontrole öğrenirsin heralde bebeğin cinsiyetini. ben 14+5 te gittim söyledi doktor :)) 2 hafta sonra git sende artık bekleme öyle 1 ay :))

merhaba arkadaşlar.herkes iyi sanırım.

benim yüzümde kırmızı minik benekler oluştu.nokta halinde.nye öyle oldu anlamadım.yüzümde çok yanıyor.ne yapsam geçer acaba?

bende de var aynılarından. üstelik hamile olduğumu öğrendiğimden beri krem falan kullanmıyorum ben yüzüme, onlardan oldu da diyemiyorum. hamilelikle ilgilidir heralde geçer yani umarım ne bileyim:)

benim kuzenlerim ikiz ve eşimin babaneside hem ikiz hem üçüz doğurmuş :))) bide rüyamda falan görmüştüm ben :))
tabiki en başat sağlıklı ve hayırlı evlat olması mühim olan cinsiyeti sadece bi detay

Merhaba Kızlar
Doktorunuza sordunuz mu hiç gebelikte xr cihazlarından geçmeyin diye bir şey söyledimi ?
Özellikle havaalanındakiler çok tehlikeliymiş diye duydum. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?Yarın doktoruma danışacağım bende siz ne düşünüyorsunuz

X