2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hadi bakalım hayırlısı.kız mı erkek mi istiyorsun.önce sağlık ama içinden geçen birşey vardır mutlaka.

helbet önce sağlık ama oğluşum olsun çok isterim. daha rahat kuduruluyor onlarla. kızlar daha narin oluyo kıyamıyo insan hırpalamaya:)

teşekkür ederim kızlar a.s. darısı tüm merak edenlerin başına. marsgım kız bebekleri çok severim ben gönlüm kızdan yanaydı ama rabbim erkek evlat nasip etmiş sağlıklı hayırlı olsun

hera hayırlısı olsun canım sende kaynana adayı oldun demek :)ne güsel bi duygu birde cinsiyetini öğrenmek ama isim bulmak çok zormuş yaw ben bulamıyorum eşim beyenmiyor bişi bide

hera haıyrlı olsun ne güzel sende öğrenmişsin bizde haftaya pztsi inş öğreneceğiz allah hepimize gönlümüzden geçeni versin...

selam arkadaşlar.ben de ocak annesiyim.çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz burda.bu heyecanı birileriyle paylaşmak çok güzel.inşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.:1hug:

selam arkadaşlar.ben de ocak annesiyim.çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz burda.bu heyecanı birileriyle paylaşmak çok güzel.inşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.:1hug:

slm canım hoşgeldin.ocak kaç gözüküyor doğum amin canım rabbim kimseyi yarı yolda bırakmasın....

18 ocak gözüküyor ama bakalım hayırlısıyerimsenibenben korkumdan nazar filan değmesin diye çok yakınlarım hariç kimseye daha hamile olduğumu sölemedim.insan hem herkesle paylaşmak istiyor hem de Allah korusun mutluluğuma nazar değer diye korkuyor.ama yakında herkes öğrenicek çünkü göbüşüm fena halde büyümeye başladısüprizzzzz

benimde 23 ocak gözüküyor.demek seninde göbüş çıkmaya başladı benimde öyle hatta beni artık eski, kotlarım sıkmaya başladı ve artık beli lastikli pantalonlar giymeye başladım 6 ay sonrası nasıl olcam bilemiyorum

aman canım sakın kot giyme artık.belini sıkmayan bol şeyler tercih et havalar da sıcak malum.ben belimde lastiğe bile tahammül edemiyorum bazen.hamilelikten olsa gerek sıcağa karşı çok dayanıksızım.

2 haftadır giymiyorum beli lastikli pantolonlar aldım artık onları giyiyorum çokta rahatmışlar valla. kotta çok rahatsız olyorum zaten.sıcakla benimde hiç aram yoktur hemen tansiyonum düşüyo hava kararmadan dışarıda çıkmıyorum.

2 haftadır giymiyorum beli lastikli pantolonlar aldım artık onları giyiyorum çokta rahatmışlar valla. kotta çok rahatsız olyorum zaten.sıcakla benimde hiç aram yoktur hemen tansiyonum düşüyo hava kararmadan dışarıda çıkmıyorum.

aynen ben de şu beli lastikli pantolon eteklerden aldım.Allahtan moda oldu şansımıza çok rahat.

X