2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iim hayatım ya,çamaşır asıcam,bulaşık makinesını boşalatıcam,yarın sabah da balıkesire gidiorum,offf çok iş war çok
sen napıosun canım

Bende iyiim canım.İşleri bitirdim öyle uzandım:icecream: Canım yaa ikiside en nefret ettiğim işler ALLAH kolaylık versin.Yarın tatile mi çıkıosun?

Bende iyiim canım.İşleri bitirdim öyle uzandım:icecream: Canım yaa ikiside en nefret ettiğim işler ALLAH kolaylık versin.Yarın tatile mi çıkıosun?

walla bende makıne boşaltmayı sewmıorum,
annem balıkesire geçtı canım,bız oralıyız zaten,bikaçgünlüğüne gıdıcez babannem halam falan onları zıyaret edicez,deişiklık olur,ben tatıldeyım ya çok bunaldım ewde:1no2:

GÜNAYDIIIN tüm ocak annişleri
lilam tatilden dönmüşün hoşgeldin canım.
pembe panter aramıza hogeldin sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah.
hera oğluşun hayırlı olsun canım.inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur canım.

kızlar ben şimdi ikinci kez yaptırdığım ikili test sonucunu almaya gidiyorum.dualarınızı eksik etmeyin gelince sonucu yazarım.

evet balımcım bende aynen senin gibi yapmaya çalışıyorum. sabahları mutlaka kaşarlı tost yiyorum ve öğlen ve öğleden sonra 2 bardak ayran içiyorum e yetsin artık değilmi yerimseniben

günaydın blooms,versene su tarifi,bugünlerde canım böyle ev yapımı bişeyler isttiyora.s

Günaydın kızlara.s.
Şüküxxx canım ben bu poğaça tarifini çok seviorum hep çok basit hemde yumuşacıka.s
1 su bardağı sıvıyağ
1 su bardağı ılık süt
1 su bardağı ılık su
1 paket toz maya
1 yemek kaşığı şeker
2 çay kaşığı tuz
Alabildiği kadar un
Canım bu malzemeleri yoğur içine istediğin malzemeyi koyup şekil veriosun.Üzerine yumurta sarısı ve çöreotu serpiosun.Önceden ısıtılmış 200 derece fırında pişiriyosun.En fazla 20dk. pişiyor.Hamuru yarım saat dinlendirmeyi unutma:icecream:

günaydın kızlar,
nazlıcan inşallah hayırlı haberlerle gelırsın
blooms oldu mu şimdi ya yapan war yapamayan war yola çıkacak olan war,
ben nasıl yapayım şimdi poaçayı balıkesıre çıkıcam birazdan canımızı çektirtttin amasenağlama

Ayy canım kıyamam kusura bakma:çok üzgünüm:Canım hayırlı yolculuklar.Git şöyle güzel güzel gez kafa dağıt.Bende kısmet olursa Cuma yola çıkıorum.

heracım hayırlı olsun oğluşun canım allah ikinizede sağlık ve sıhhat versin
ezra cım hayırlı yolculuklar sanada kendine ve bebişe dikkat et
lilam hoşgeldin canım:1hug:
pembe panter hoşgeldin canım aramızaa.s. güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah artık hepimizin göbüşler ufak ufak büyümeye başladı :bbo:
allahtan bu sene bol tunikler ve lastikli pantalonlar çok moda kızlar çok şanslıyız benim görümcem geçen seneki hamilleliğinde giymek için doğru dürüst bişi bulamamıştı.olanlar da çok pahalıydı
nazlıcan inşallah test sonuçların iyi çıkar canım dualarımız seninle

Son düzenleme:
blooms sağol canım bende deniyim bu tarifi güzele benzer eee sen yaptığına göre güzeldir de tabii

günaydın kızlar.

nazlıcan inşallah iyi haberlerle gelirsin.merakla bekliyorum sonucunu.

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…