2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Teşekkür ederim canım senin duyduğunda lafmı neyse bak yine ağlattınız beni senin bu ikinci çocuğun mu canım cinsiyet bellimi

Canım kızının doğum günü kutlu olsuna.s.
Benim bu kısmetse 4.doğumum olucak.
Dr.erkek dedi bakalım kısmet.
Şu anda 2 kızım 1 oğlum var:1hug:

Gözün aydın canıma.s

miniğim merak etme.benim ablam çocukluğundan bu yana süt içmez ve süt ürünleri yemez.hamileliğinde de öyleydi dişlerinde hiç bir sorun olmadı.olmayacağında olmuyor.vücutla alakalı galiba.ama süt içmekte fayda var.bende içemiyorum ama hergün sabah kaşarlı tost yapıyorum.her öğün desem daha doğru olur.başka birşey yiyemiyorum nedense(

Merhaba arkadaşlar.tatildeydim uzun süre giremedim.geçmiş sayfalarida okuyamadim malum tatil dönüşü ilk iş günü inanilmaz yoğun.umarim herkesin bebişi ve sağliği yerindedir.doktorumada gittim ikili testimiz çok iyi çikti.allaha şükür bi problem yok .1kg 20gr daha almişim yani hamileliğimden bu güne kadar 2kg 10gr almiş bulunmaktayim şimdilik çok iyi dedi doktor umarim hep böyle düzenli gider sonuna kadar.hepinizi çokk çokk öpüyorum.

Bende süt içemiorum ama hazır ayranlardan alıyorum onuda severek içiyorum.Bide dr.kalsiyum ilacı verdi her akşam onu içiyorum.

Hoşgeldin canım ne güzel herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim.:1hug:

Bende süt içemiorum ama hazır ayranlardan alıyorum onuda severek içiyorum.Bide dr.kalsiyum ilacı verdi her akşam onu içiyorum.

burada gittiğimiz bir yer var oranın ayranları çok güzel oluyor.üzeride köpüklü köpüklü.ben hazır ayranı içemiyorum kokuyor gibi geliyor.

blooms ne güzel dördüncü çocuğunmuş.benim eşimde hep dört çoçuk istiyordu.biz bu gidişle bir taneyi zor bulucaz galiba.

Blooms dördüncü çocuk gerçekten iyi cesaret tebrikler.geniş ve mutlu bir aile olacaksiniz ne güzel

Canım biz doğalını bulamadığımızdan hazırlar kokuyomu kokmuyomu anlayamıyorum:roflol:
Evet 4 tane olucak bende hayal bile edemezdim.İnşallah ALLAH senin ve eşinin gönlüne göre verir canım.

Blooms dördüncü çocuk gerçekten iyi cesaret tebrikler.geniş ve mutlu bir aile olacaksiniz ne güzel

Valla ALLAH verdi.Yoksa ben o kadar cesaretli değilim.Tüm önlemlerime rağmen onlar gelmek istedi bende buyrun dioruma.s Bu sefer kesin tüpler bağlanıcak:lepi:

slm kızlar bugun dayanamayıp doktora ugradım amelıyata gırıyormus ama sağolsun kırmadı baktı 2 dk %90 erkek dedi

slm kızlar bugun dayanamayıp doktora ugradım amelıyata gırıyormus ama sağolsun kırmadı baktı 2 dk %90 erkek dedi

hadi canim gözün aydin sende öğrendin.bende merak içerisindeyim israrla sordum söylemedi biraz daha beklemen lazim dedi 09/ağustos ta öğreneceğim inşallah.

aman ne tatlı doktorun var maşallah:) ameliyata girerayak ultrason:)
hayırlı olsun. inşallah gönlünün dilediği gibi bi oğluşun olur hera..

Valla ALLAH verdi.Yoksa ben o kadar cesaretli değilim.Tüm önlemlerime rağmen onlar gelmek istedi bende buyrun dioruma.s Bu sefer kesin tüpler bağlanıcak:lepi:

Allah evlatlarına sağlık sana da kolaylıklar versin blooms. Hem çok güzel hem de çok meşakkatli bir iş.. İnşallah hepsi hayırlı evlatlar olur da yaşlandığında çoluk çombak kalabalık mutlu bir tablo olursunuz torun torba ve de:)

hera sende öğrendin sonunda.

sen ne istiyordun kız mı erkek mi?

lilam hoşgeldin canım özlettin kendini :))

tebrikler hera.inşallah gönlüne göre vermiştir allah.

bu gidişle bizim oğlanlara zor kız bulucaz biz:)) neyse bende paylaşamam oğluşumu zatenŞeniz

tebrikler hera.inşallah gönlüne göre vermiştir allah.

bu gidişle bizim oğlanlara zor kız bulucaz biz:)) neyse bende paylaşamam oğluşumu zatenŞeniz

Hiç bile benim kuzucuk yeğenlerimin kapısında kuyruk olcek kızlar bi kerem...
Ha sen verirsin vermezsin orası sana kalmış balım:)
ben daha öğrenemedim 4 ağustos'ta kısmetse bakalım

Hiç bile benim kuzucuk yeğenlerimin kapısında kuyruk olcek kızlar bi kerem...
Ha sen verirsin vermezsin orası sana kalmış balım:)
ben daha öğrenemedim 4 ağustos'ta kısmetse bakalım

hadi bakalım hayırlısı.kız mı erkek mi istiyorsun.önce sağlık ama içinden geçen birşey vardır mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…