2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım sen hıc bulantı yasamadın sanırım sadece iştahsızlık oldu demi

ewet canım ya allaha şükür ben bulantı yaşamadım sadece iştahım kapanmıştı,ama artık oda açıldı çok sık acıkır oldum mıdem kazınıo adeta,az ama sık yemeye çalışıorum,sende durumlar nasıl bu ara,sen rapor almıştın bulantı için dimi

heracım bende hiç mide bulantısı çekmiyorum 7+6 haftalığım şuanda, iştahsızlığım yok her zamanki gibi yiyorum,ama belim çok ağrıyor mesela.Arasırada hazımsızlık yaşıyorum.Merak etme ilk üç aydan sonra biraz daha rahatlıyormuş çoğunluk.:teytey:

evet canım evdeyım persembe gunu baslıcam ama nasıl olcak bılmıyoum bende rahatım diye seviniyordum bırden basladı ne oldugunu anlayamadım hala aynı durumlar bulantı devam edıyor sanırım 3. ay bıtene kadar devam etceksenağlama

heracım senin mide bulantıların çok mu canım yanlış hatırlamıyorsam rapor almıştın demi 11.ci haftadan sonra bulantılar azalıyor canım az kaldı bende hiç bulantı yaşamadım ama çok zor olduğunu biliyorum kendine dikkat et canım sen izmirde hangi dr. gidiyorsun veya hastahaneye

bulantıyı önlemek için birşeyler yapıomusun ,mesela sabah bulantısı için yataktan kalkmadan tuzlu kraker atıştırmak iyi geliomuş,

saol cnm smyrna art tüp bebek merkezi var evıme cok yakın dr da funda koçyiğit

arkadaşlar yaşadıklarınızı paylaştıkça çok rahatlıyorum bulantım yok diye çok kafama takıyordum mesela artık o kadar takmıyorum hatta kalp atışlarını daha duymamama rağmen bebişime yelek ördüm teyzeleri çok erken ama dayanamıyorum içimde bi coşku bi heyecan çok mu erken sizce???:uhm: sizlerdende örgüye veya alışverişe başlayan var mı????

bulantıyı önlemek için birşeyler yapıomusun ,mesela sabah bulantısı için yataktan kalkmadan tuzlu kraker atıştırmak iyi geliomuş,

valla canım onu sureklı yıyorum zaten pek bısey yıyemedıgım ıcın, nane lımon ıcıyorum bı de ılac ıstedım doktorumdan emedur verdı ondan ıcıyorum gunde 1-2 tane yıne de kötü geçiyor folici bile içmek istemiyorum normalde günde 3 tane ben 1-2 tane zorla ıcıyorum cunku o daha da beter yapıyor

hayır cnm ben daha başlamadım çok erken daha allah korusun bişey olursa dayanamam kendimi her zaman en kötüsüne alıştırmış durundayım şu ilk 3 ayı bi atlatalım ondan sonra yavaş yavaş başlanır die düşünüyorum

benimde bulantım yok allahıma çok şükür ama dünden beri başım acayip ağrıyo çatlıcak sanki off((

sorma o folic hapı yokmu benim midemi deldi,2 gundur ilk defa bende aksattım hatta dun 1 kere içebildim,acayıp midemde yanma oluo hapı aldıktan sonra,geçen yatarken almıştım gece yarısı bı uyandım ki midemi mahvetmiş,midem kasıldı kaldı istıfrada edemedim,şu kutu bitsin die dua ediyorum inşallah bi daha içmek zorunda kalmayız,acayıp tiksindim ilaçtan

esracım mrb benim ilk kutum bitti dr 2.sini verdi o yüzden kurtulamıcaz bu folicten benimde sabah kalktığım zaman midem çok kötü oluyo..ilk 3 ay bunuu içicez 3 aydan sonra vitamin ve kan ilacı alıcaz bildiğim kadarıyla

ilk 3 ay diğer dönemlere göre daha riskliymiş evet ama ben bu konuda şöyle düşünüyorum ilk 3 ay bekledik garantilemiş mi oluyoruz bütün riskler kalkıyo mu yani ondan sonraki dönemdede Allah korusun düşükler ,ölü doğumlar v.b.yaşanıyor.komşumun da kızı hamile ilk 3 ay bitsin ahdım var ondan sonra hemen hazırlıklara başlıycam diyo ya sonra bi talihsizlik olursa -ki inşallah olmaz- neyse biraz uzattım ama ne zaman ne yaşayacağımız belli değil o yüzden dualarla içimizi ferah tutmak gerek benim düşüncem böyle

merhaba arkadaşlar.bende 6 ocak 2009 de doğum yapacağım allah izin verirse.şu anda 8 haftalık benimkide.

evet sölediklerin doğru ne zaman ne olacağı belli olmaz ama hani derler ya gebelik için ilk 3 ay çok önemli diye bendede takıntı yaptı yoksa bence 9 ayda çok önemli ben 3 aydan sonra illa yaparım demiyorum zamanı gelince yani kafama eser dışarda bişey beğenirim alırım mesela o yüzden sende içinde nasıl geliyosa öle davran

canım neyden bahsediosun,merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…