2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Mrhaba hanımlar
Ben de kısmetse Ocak annesi olacağım, 7 haftalık hamileyim muhtemel doğum tarihimiz 13. ocak 2009 şimdilik her şey yolunda kesemizi ve kalp atışını gördük.Şanslı azınlıktayım galiba bulantım kusmam yok, belim ağrıyor sadece, bir dahaki kontrole giderken tiroid testiyle gideceğim zaten.Umarım herkes için her şey yolunda gider, sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız a.s.

istanbulda oturan arkadaşlarım bana bi dr ve hastane önerebilirmisiniz bi türlü karar veremedik bi hastaneye ve dr başlatıp orada kalmak istiyorumda.avrupa yakasında oturuyorum.

arkadaşlar bende allah kısmet ederse 6 ocak 2009 da anne olacağım umarım hepimiz sorunsuz hamilelikler geçiririz

melegim16 hosgeldin canim aramiza,kac haftalik hamilesin sen??

Allah bebegini saglikla kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah...
hosbulduk canim... ben suan 6 haftalik hamileymisim ama daha kucuk oldugundan kalp atislari duyulmuyodu.2 hafta sonraya randevu verdi bakalim insallah o zaman buyumus olurda duyariz.Amin Alah herkesin cocugunu kucagina almayi nasip etsin ve tamamini getirsin........

evet canim benimde ayni 58 kilo ile hamile kaldim ve 1 kilo vermisim bile.Dedigin gibi eskiden nasil yiyorsam oyleyim yine ne bir istah artisi var nede canim bisey cekiyo...bizde ilerde aliriz kilo insallahh......

kızlarrr benide listenize alırmısınız 14 ocak muhtemel doğum tarihim:)) hayırlısıyla:)

slm kizlar nasi gidiyor hamislik sekerlerim bebislerimiz büyüyor dimi ben 7+6günlük oldum ama hala kalp atisini duyamadim cünkü ilk randevum 4bucuk haftalikti 2.yi 9haftalik olunca verdi yani 9haziranda cildiriyorum meraktanya insallah rabbim ogüzel ani gösteriri banada hepimizin hakkinda hayirlisi güzel hamisler

merak etme canim benim ben de 6+5 haflaikken gitmistim en son kalbini duyamamistim simdi 8 haftaligim pazartesi gidecegim kalbini ben de duymadim hala hayirlisi olsun insallah...:1hug:
cok kucuk oldugu icin duyulmuyor bu haftalarda ama merak etme 7 haftadan itibaren duyulur...

saglikli bir hamilelik gecirmen dilegimle sevgilerra.s.

slm canim oncelikle Allah tamamina erdirsin insallah....seninle hemen hemen ayniyiz gibi ...ben de tam 8 haftalik oldum...dr a pazartesi gidecegim bakalim...

insallah hersey olunda gider canim saglikli bir gebelik dilerim...a.s.

ay canim benim cok sevindim:sm_cool: ne mutlu sana :1hug:
Allah tamamina erdirsin insallah...

ben de 8 haftaligim pazartesi ilk kez kalbini dinlemeye gidecegim inslalah ben de senin gibi sevincli donerim...

tekrar tebrikler Saglikla kucagina al insallah...

http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/gebelik_takvimi.asp
kızlar bu adrese bakın derim son regl gününü girdiginizde yapılacak testler riskli dönemler hakkında sizi bilgilendiriyobi de burdaki hesaplamaya göre benim 11 mayıs ta duymam gerekiyodu kalp atsını ben 6 haftalıkken gittim duymadım 7 haziranda randevum ama içime bir kurt düştü:uhm:
acaba ben neden duymadım var mı 6 haftalıkken giden ve duyan kalp atısını yada duyamayan ben gibi senağlama
bakalımbir hafta bekleyebilicek miyim...

montesori canim alti haftalikken genelde duyulmuyor ki ben de duyamadim bir iki hafta sonra git insallah duyarsin canim ...

met.nur sagol canım biraz morale ihtyacım vardı iyi geldi sabırla beklemek en hayırlısı herhalde kancicegi sana da tşk. ediyim içim rahatladı biraz ewt insan arastırdıkca acaba lara düşüyo aslında herkesin gelişim özelliği farklı hatta karnımda ki küçük mercimegin de ...

evet canim benimde ayni 58 kilo ile hamile kaldim ve 1 kilo vermisim bile.Dedigin gibi eskiden nasil yiyorsam oyleyim yine ne bir istah artisi var nede canim bisey cekiyo...bizde ilerde aliriz kilo insallahh......

hoşgeldin sağlıklı hamilelikler diliorum,benım iştah durumu yavaş yavaş deişmeye başladı,çok sık midem kazınır oldu artık,2 defa gece yarısı mıde gurultusuyla kalkıp bişeyler atıştırdım,artık 9 haftanın içindeyım sanırım kilo alma dönemı başladı,yakında senınde deişir canım:teytey:

istanbulda oturan arkadaşlarım bana bi dr ve hastane önerebilirmisiniz bi türlü karar veremedik bi hastaneye ve dr başlatıp orada kalmak istiyorumda.avrupa yakasında oturuyorum.

canım bende senin gibi kararsızdım.en son ethica hastanesi ile medical park arasında kaldım pazar günü çok rahatsızlanınca pazartesi sabahı apar topar Nisa hastanesine gittim ferdağ hanıma muayene oldum çok memnun kaldım.Nisa ya hiç gitmeyi düşünmüyordum kalabalık olduğu için ama bu dr.tüp bebek katında ve çok sakin huzur dolu.yerimsenibenyerimseniben

arkadaslar selam bende allah nasıp ederse ocak 2009 da dogum yapacagım.suan 5+2 gunluk 2 hafta sonra kalp atıslarını duymak ıcın gıdıcem buarada kan ve ıdrar tahlıllerımı yaptırdım cok heyecanlıyım ve bu ıkıncı bebegım ama yınede heyecanım cok fazla

hoşgeldin aramıza canım hepimizde çok heyecanlıyız.sağlıklı şekilde bebeğini kucağına alman dileğiyle yerimseniben

canım sen hıc bulantı yasamadın sanırım sadece iştahsızlık oldu demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…