2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar selam,ben ilk kez yazıyorum,ne güzel bi siteymiş burası böyle,benim bebeğimde 13+4 haftalık ve 12 ocakta tanısıcaz insallah,ben sacımı kestirmek istiyorum ama her kafadan bi ses çıkıyor,sizler ne düşünüyosunuz bu konuda yaa,beni rahatlatın nolur : (

bu gün dr.gittim cinsiyet tam belli değil ama erkek gibi dedi bende esinleştiriyim diye başka bi dr. gittim oda kıza benziyo dedi oooooff kafam çok karıştı ya sizce

2 farklı fikir nasıl oluo ya,pipisini görmeden nasıl erkeğe benzio dıo mademCADIARZU

kızlar selam,ben ilk kez yazıyorum,ne güzel bi siteymiş burası böyle,benim bebeğimde 13+4 haftalık ve 12 ocakta tanısıcaz insallah,ben sacımı kestirmek istiyorum ama her kafadan bi ses çıkıyor,sizler ne düşünüyosunuz bu konuda yaa,beni rahatlatın nolur : (

hoşgeldın canım hayırlı olsun bebişin,
walla canım bende kestirmek istıodum,banda öle kestırme falan dediler,şimide yaz zaten süreklı topladığım için kestırmıorum,çok saçma gelıo böle şeyler ama insanın içinde yınede şüphe kalıo

hiç inanmazdım hurafelere ama dediğin gibi ezra,insanın içinde şüphe kalıyo,bu arada göğüsler ve karın için krem kullanmaya basladınız mı,hangisini kullanıyorsunuz?

şüküx hosgeldin bende bu sac kestirmeme olayına inananlardanım üç arkadasım da kestirdikten sonra bebişlerini düşürdü kısa sac kullanan biri olarak ocakta kestiririm artık...
ezraaa eşin yedi mi kızatma...
fatocum kafanın karısması dogal o ne yaa iki ayrı fikir ...
şüküx pregnacare kullanıyırum aksamları motherlove var pahalı bide arkadasım dedi ki catlıcaksa karnın naparsan yap catlar bol su içiyorum bide catlamalar genelde 8. 9. aylarda yada son haftalarda oluyo bence catlaktan ziyade meme bası catlakları kötü bebegi olumsuz etkiliyo lansonah diye bir ilaç var harika 7. ayda baslıcam gögüs uclarına....

şüküx hosgeldin bende bu sac kestirmeme olayına inananlardanım üç arkadasım da kestirdikten sonra bebişlerini düşürdü kısa sac kullanan biri olarak ocakta kestiririm artık...
ezraaa eşin yedi mi kızatma...
fatocum kafanın karısması dogal o ne yaa iki ayrı fikir ...
şüküx pregnacare kullanıyırum aksamları motherlove var pahalı bide arkadasım dedi ki catlıcaksa karnın naparsan yap catlar bol su içiyorum bide catlamalar genelde 8. 9. aylarda yada son haftalarda oluyo bence catlaktan ziyade meme bası catlakları kötü bebegi olumsuz etkiliyo lansonah diye bir ilaç var harika 7. ayda baslıcam gögüs uclarına....

yedii canım kızartmayı,sen naptın bitirdinmi ütüyü,kocişinde uyuyomu hala,
şükü ben şu an sadece bebe yağı kullanıorum,montesorının dediği gibi bol su içmek önemlı yoksa ne yaparsan yap çatlıo,bünyeyle alakalı sanırım

bitti ütü kociş de uyandı...ezra yaaa bende bebek yagı kullansam nasıl olur acaba 7.8.aylarda mı baslasam kullandıgım kreme ilk aylar yaa bide amaç vücudu nemli tutmak ...

sağolun kızlar,kremlere bu aylarda baslamak gerekiyomus,cilde elastikiyet kazandırmak için,bende şimdilik clarins kullanıyorum ama o yeni bir ürün olduğu için emin olamadım.

bitti ütü kociş de uyandı...ezra yaaa bende bebek yagı kullansam nasıl olur acaba 7.8.aylarda mı baslasam kullandıgım kreme ilk aylar yaa bide amaç vücudu nemli tutmak ...

benim dr şu an için pahalı kremleri kullanmaya gerek yok,şimdi bebe yağı sür daha ilerleyen aylarında kullanırsın krem dedi,bende öle yapıorum,sonuçta bebe yağıda güzel nemlendırıo,sende bırak kremı yoksa krem dayanmaz sana 9 ay boyunca

bende alıyım bebe yagı şu fısfıslı kolay sürülüp emilenlerden...
ben cok mutsuzum kızlar yememe içmeme dikkat ediyodum iki haftaya kadar 1,5 kg almısım hep annemin yüzünden bende kansızlık oldugunu ögrenince bi dünya pekmez,kara üzüm komposto yedirdi içirdi ayy bide üzümleri cekirdekli yedirdi bebekler 40gr civarı anneler masallah kilolanıyo sabahın kör vakti kalkcam yürücem ...57 ile hamile kaldım 58,5 im:KK43:(

ben atayım o zaman kendimi,58 ile hamile kaldım şimdi 62 yim,:eek:klava:
dert etmeyın ya o kadar enınde sonunda werılecek nasıl olsa

benimde moralim bozulmustu,bütün pantolonlarımın beli sıkıyor ama yapacak bişey yok,son aylarda daha fazla üzülmek istemiyosan buna alış ve keyfini çıkar bence : )

yok canı atmadım göbiş resmimi atmıcam da çünkü ben 8 aylık duruyorum senin de göbişini gördüm minicik walla göbiş 90 bende...niye nispet yapıyın ezracımmm....
şüküx neresindesin istanbulun...

X