2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sen çalışıomuydun ki,bende ewdesin sandımkafamçokkarıştı

ya cak cak kızın başını şişirdik. meğer çalışıomuş garip. neyse mesaisi iyi erken bitiomuş bari. dinlensin şimdi naapcan
senin okul ne zaman başlıyo ezra?? kaç aylıkken işe başlıcan..

cemremm hareketlerını hissetmiorum deyınce dedım senınde kızın olacak die,çünkü kız çocuklarının hareketlerı pek hissedilmez dıolar,doğrumu bilmem,ama bende hıssetmıorum drumda kız dedi,sen benden bir kaç gün öndesin ,war mı hareket
sorma bende hergun saçma sapan ruyalar görüorum,dunde kendı kendıme hastaneye gıgıorum,doğurcam dıorum ama daha 27 haftalığım,hemşire bana iğneler serumlar takıo falan,o anda aklıma gelıo aaaa dr a haber wermemişim,hemşireye dıorum ben gidip dr u çağırayım,sankı tel yok ben bacağımda serumler falan yuruyerek dr un ewıne gidıorum falan filan ,yoruo beni bu rüyalar

bende de hareket yok hatta ultrasonda öyle hareketli bir bebek değil di sadece 1 kaç kez zıpladı o kadar sonra arkasını döndü yattıkafamçokkarıştı

ya cak cak kızın başını şişirdik. meğer çalışıomuş garip. neyse mesaisi iyi erken bitiomuş bari. dinlensin şimdi naapcan
senin okul ne zaman başlıyo ezra?? kaç aylıkken işe başlıcan..

1 eylulde başlıo bızım okul,2 ay giderim 7. ay ayrılabılıorum sanırım bu izin konularını daha tam araştırmadım çünkü,eğer 5 o cak olursa doğum kasım aralık 2 ay doğum öncesi iznim war,aslında önce rapor alayım sonra kullanayım diorum ama,şu çıkan yenı yasada doğum öncesi iznı erteleme yok dıolar,o bızı bağlıomu daha araştırmadım,
ban zaten raporlarla falan onümüzdekı hazırana kadar gitmemeyı planlıorum,yanı bı dahakı eylül işe balarsan nerdeyse 10 aylık olacak bebiş,
sen nasıl düşünüosun

ben gittim. sonra görüşürüz inşallah güzeller................. öpüldünüz.....................

8 hatfa doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası izin var
doğum öncesi 8 haftanın 5 haftasını çalışıp (inşallah yani) doğum sonrasına aktarcam
8+5=13 haftalık olcek bebiş
yıllık izinim var 20+20=40 gün aşağı yukarı 6 hafta falan da ordan
19 haftalık.. yani ancak 5 aylık yapabiliyorum. sonrası Allah kerim maddi durumlar uygun olursa ücretsiz izin alırım olmazsa bakıcı bulcaz artık

ne oluyor kızlar burda çok sıcak çok bunaldım eve gidip yatsam bişeycik istemicem fisfisfis

sinemcim ezra beni yanlız bırakma dediydi. ben de 4 saattir bilgisayar tepesindeyim. kociş bilgisayara oturmak isticek artık doğal olarak. o bakımdan ben bilgisayarı kaptırınca ezrayı sana emanet etcektim

8 hatfa doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası izin var
doğum öncesi 8 haftanın 5 haftasını çalışıp (inşallah yani) doğum sonrasına aktarcam
8+5=13 haftalık olcek bebiş
yıllık izinim var 20+20=40 gün aşağı yukarı 6 hafta falan da ordan
19 haftalık.. yani ancak 5 aylık yapabiliyorum. sonrası Allah kerim maddi durumlar uygun olursa ücretsiz izin alırım olmazsa bakıcı bulcaz artık[/QUOTE

sen araştırdınmı aktarma oluomuymuş,benım okuduğum yasa deişiklığınde eger doğum öncesı izin aldığında erken doğum yaparsan o doğum öncesi iznini kesiolarmış hemen,ama işe yenı başlayanlarımı etkılıo,biz eskilere eskisi gibi mi bılmıorum
yınede iyi 5 aylık ele avuca gelmiş olur,bende sonra napcam bılmıorum kim bakcak nasıl bakcak zor işler

X