2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

8 hatfa doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası izin var
doğum öncesi 8 haftanın 5 haftasını çalışıp (inşallah yani) doğum sonrasına aktarcam
8+5=13 haftalık olcek bebiş
yıllık izinim var 20+20=40 gün aşağı yukarı 6 hafta falan da ordan
19 haftalık.. yani ancak 5 aylık yapabiliyorum. sonrası Allah kerim maddi durumlar uygun olursa ücretsiz izin alırım olmazsa bakıcı bulcaz artık[/QUOTE

sen araştırdınmı aktarma oluomuymuş,benım okuduğum yasa deişiklığınde eger doğum öncesı izin aldığında erken doğum yaparsan o doğum öncesi iznini kesiolarmış hemen,ama işe yenı başlayanlarımı etkılıo,biz eskilere eskisi gibi mi bılmıorum
yınede iyi 5 aylık ele avuca gelmiş olur,bende sonra napcam bılmıorum kim bakcak nasıl bakcak zor işler

ben personelciyim. yeni yasa bizi bağlamaz. ama erken doğum yapınca eskiden de doğum öncesi iznin kesilirdi yine de öyle. erken doğurayım falan deme bekle sık dişini sonuna kadar ezracım..

ben personelciyim. yeni yasa bizi bağlamaz. ama erken doğum yapınca eskiden de doğum öncesi iznin kesilirdi yine de öyle. erken doğurayım falan deme bekle sık dişini sonuna kadar ezracım..

aaa ben onu bilmiodum ya ne saçmalık kesilmesi,o zaman normal doğum haftam 5 ocak ama sezeryan olcak olursam 2 hafta önce alıolar ya ,ona göre izne çıkmak gerek,offf ne karışık işler

slm canım nerdesin ya merak ettim,
ya sorma canım 8 senedır erkek olcak dıe beklerken kız dedi dr,ama inankı allah gönlüme göre werdi,:lepi:
okulda 2 arkadaşımda hamıleydı onlarada baktık doğru çıktı,bı sana tutmadı diolar,hayırlısı olsun sağlıklı olsunlarda,
sende 2 hafta daha sabret bakalım nolcak,sen baakmışmıydın yuzukle merak ettimsengözlerimebaksanab

valla sorma canım ya bodrumda dugun vardı oraya gıttık sonra anneannem rahatsızlanmıs kutahyaya gıttık baya bı uzaklastım buralardan. bana da erkek cıkmıstı canım bılmıyorum ne cıkacak cok merak edıyorum sabırsızlıkla beklıyorum

valla sorma canım ya bodrumda dugun vardı oraya gıttık sonra anneannem rahatsızlanmıs kutahyaya gıttık baya bı uzaklastım buralardan. bana da erkek cıkmıstı canım bılmıyorum ne cıkacak cok merak edıyorum sabırsızlıkla beklıyorum

geçmiş olsun canım,herkesin yavaş yavaş belli oluo artık,darısı sana bakalım

ooo işin var bu sıcakta da yemek cekilmiyo eşin uyandı mı brnim eşim yattı şantiyedeydi bütün gün yorulmus artık kalkar gece...

iki gün önce annemdeydik sagolsun eşimin sevdiği yemeklerden yapmıs kızının beceriksizliğini bilir mutfaktan nefret ederim birazda eve ayırmış eşim yemiş onlardan bende evde yoktum bugun dısardaydım tokum yani...akşam meyve yerim bu eşlerin canı niye sürekli bişiy ceker anlamam benim eşim de sürekli aşeriyo gecen kızartma canı cekmiş,sonra pide ...biz kilo cetveline onların kilolarını da yazalım:)

iki gün önce annemdeydik sagolsun eşimin sevdiği yemeklerden yapmıs kızının beceriksizliğini bilir mutfaktan nefret ederim birazda eve ayırmış eşim yemiş onlardan bende evde yoktum bugun dısardaydım tokum yani...akşam meyve yerim bu eşlerin canı niye sürekli bişiy ceker anlamam benim eşim de sürekli aşeriyo gecen kızartma canı cekmiş,sonra pide ...biz kilo cetveline onların kilolarını da yazalım:)

walla benım koçiş zayıf,ona dıom benle birlıkte kılo alman lazımkı kendımı kötu hissetmeyeyim,:lepi:

iyi işin yok yanı yemekle

bu gün dr.gittim cinsiyet tam belli değil ama erkek gibi dedi bende esinleştiriyim diye başka bi dr. gittim oda kıza benziyo dedi oooooff kafam çok karıştı ya sizce

X