2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım ben oturuorum geç vakte kadar,tabı sabahta kalkamıorum 11 den önce,
ilk bebişinmı canım senın,yaş kaç

ilk canım,yas 31 ve sürpriz bebek,çünkü bana yapılan 3 kez asılama yapıldı tutmadı,haziranda tüp bebek yapılacaktı ama ben mayıs tatilinde meğer hamile kalmısım,hayatıman en büyük sürprizi yani,senin ilk mi?

ilk canım,yas 31 ve sürpriz bebek,çünkü bana yapılan 3 kez asılama yapıldı tutmadı,haziranda tüp bebek yapılacaktı ama ben mayıs tatilinde meğer hamile kalmısım,hayatıman en büyük sürprizi yani,senin ilk mi?

bencede mucıze olmuş iyi olmuş,bende 31 yaşındayım ve ilk bebiş,banada süprız olmuştu,doğumgumunde öğrenmiştim

ezracım su mesajlarınızın altındaki resimleri nerden yüklediniz

http://ticker.7910.org/
bu adrese gir canım,nasıl yapacağına dair açıklama ise gebelık bölümünde ay ay anneler yazıo ya,ocak şubat die oranın dahada altına in,konularda ewlılık çizelgesi nasıl yapılır dıe konu war,ordada açıklaması war,yapamazsan yardımcı olurum

http://ticker.7910.org/
bu adrese gir canım,nasıl yapacağına dair açıklama ise gebelık bölümünde ay ay anneler yazıo ya,ocak şubat die oranın dahada altına in,konularda ewlılık çizelgesi nasıl yapılır dıe konu war,ordada açıklaması war,yapamazsan yardımcı olurum

tsk tatlım yarın ilgilenirim onunla artık çünkü benim uykum gelmeye basladı yavas yavas

sen çalışıomuydun ki,bende ewdesin sandımkafamçokkarıştı
Günaydın kıslarrr, inşallah güzel bi pazar geçirirsiniz.

Canım ben çalışıyorum, ama kendi işimiz.Mimarlık ve inşaat üzerine. Eşimle beraber çalışıyoruz.O yüzden gündüzde işim olmadığı zamanlarda çok rahat bir şekilde girebiliyorum nete.sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

şüküxxx hoşgeldin canım sende.

Son düzenleme:
günaydın kızlar hepinize güzel bir pazar günü diliyorum...slm waterfull köpeklerin çok şeker bayıldım eşimde 10 yıl beslemiş köpegi çocugu gibiymiş köpegini kaybedince cok etkilenmiş bahceli bir evimiz olunca almayı düşünüyorum ama kendisi istemiyo ...

Son düzenleme:
günaydın hanımlar:)
pazar pazar kimsecikler yok tabi ,keyifli vakit geçirirsiniz umarım ..
ben de uzanmıştım televizyonun karşısında ,uyumuşum bi sürü gene,kafam patlayacak!!
neys gidip bişiyler yiyeyim bari:))

slm arkadaşlar iyi pazarlar hamişler ben dün bebiş için mobilya bakmaya gittim eşimle beraber çok cici şeyler var maskoda ama karar vermek çok zor siz mobilya için nereye gittiniz?isimlerini yazarsanız mağzaların birde bebk için şampuan falan ne marka aldınız yada alacaksınız ben avrupa yakasındayım ist bana tavsiyelerinizi bekliyorum malum biz kış anneleri olucaz ve alışverişi kışa bırakmak istemiyorum çünkü dün belim koptu bide koca göbişle düşünemiyorum dimi ama

tünaydin hanimlarrr :) hepinize iyi pazarlar diliyorum.
bebek yagin markasi fark etmiyor yani icinde E vitaminide olmali.
benim kizimda alerji yapmisti sampuani bende bunu gec fark ettim sampuandan diye, yanaklarini sürekli kasiyordu kanatana kadar :KK43: bir sürü krem denedim ise yaramadi sonunda penaten sampuani aldim (bi anne tavsiye etti onun bebegindede aynisi olmus) ve gecti diger markalar nivea , dalin , gibi benim kizimda aleji yapti bunu sizinle paylasmak istedim.

X