2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Tabii bizim de 16 haftalık olduk dediğimizde aslında 4 aylık oluyoruz ama , buna göre de doğumumuzun 6 ay sonra olacağnı hesaplamamız gerekiyor.9 ay düşünüpte haftalık hesabımızdan gidersek arkadaşın gibi beklemek zorunda kalırız.
benim sat 4 nisan
4 mayıs=tam 1 aylık
4 haziran=tam 2 aylık
4 temmuz=tam 3 aylık
4 ağustos=tam 4 aylık
4 eylül=tam 5 aylık
4 ekim=tam 6 aylık
4 kasım=tam 7 aylık
4 aralık=tam 8 aylık
4 ocak=tam 9 aylık + 10 gün = 14 ocak
eeeeeeeeeeee doktor nie 9 ocakda doğcak dedi o zaman????
5 gün nerden geldi???
9 ayın içinde 5 tane mi 31 çeken ay var? o 1ler mi fazla???
ayyyyyyyyyy zati sıcaktı daha da sıcak oldu şindi iyi mi:)

Toboticim, bir de şöyle düşün,
nisan ayı ile ocak ayı arasında 5 adet 31 çeken ay var
5x31+4x30=155+120 = 275 gün+ 5 gün daha =280 gün
normal gebelik dönemi 280 gün olunca sonuç dr.unun dediği gibi 5 gün ilaveli 9 ocak oluyor:kahve::kahve:

yani benim 4 hafta = 1 ay değil söylemiyle bu tartışmayı başlatıp
şimdi de ortalığı karıştıran o diilmiş gibi mışıl mışıl uyuyan kocişim haklı öyle mi water?
tamam işte öyleyse 4 ağustosta aşağı yukarı 4 aylık olcem ben:teytey:

Evet canım, sen kocişi boşver, onlar sadece ortalığı karıştırıyor:roflol::roflol::roflol:

Evet canım, sen kocişi boşver, onlar sadece ortalığı karıştırıyor:roflol::roflol::roflol:

boşvercem de
water saat 10da kaldırdım kahvaltı ettik
11de geri yattı bilgisayarı ben kaptım die
saat 3 yani neredeyse 4 saattir uyuyor
üstelik gece uykusunu uyudu yani bu gündüz uykusu
boşveremiyorum çok endişeliyimmmmmmmmmmmmmmmm
uyanır mı ki acep bugün????? :1hug:

ya watefull yanı tobotının kocişi haksız,tabotı 6 gun sonra 4 aylık oluo dimi,şimdi çatlıcam bennnn:eek:klava:

tobbotı nerden çıkardın bu konuyu ya,herkes kendı bıldığınde gidiodu iştekafamçokkarıştı

Göstersin diye ne rüşvet verdin doktora gitmeden önce kuzucuğuna????
Tüyo ver.. Dondurma mı yiyeyim de göstersin?? Kuzucuklar ne sever ki işte kıvır zıvır abur cubur şeyler :)

canım ben dr a gitmeden 1 saat önce çikolata yemiştım,endorfın hormonu bebişi hareketlendırıomuş,tavsıye ederim

ya watefull yanı tobotının kocişi haksız,tabotı 6 gun sonra 4 aylık oluo dimi,şimdi çatlıcam bennnn:eek:klava:

tobbotı nerden çıkardın bu konuyu ya,herkes kendı bıldığınde gidiodu iştekafamçokkarıştı

yaw ne bilem çıkarttım işte:eek:
yatcek yerim yok benim zaten dimi?????:a015:
üvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
senağlama

boşvercem de

canım benim kocişde uyuo mışıl mışıl ama 1 aydır sureklı gece gundzu çalıştı,bugun ilk defa eve öğlen geldı,kahvaltı yaptık o yattı,bizimkide uyanırmı bu gece bılmıorum,bende sizinle vakıt geçırıom,ne ew işi yapıom nede başka bişey,acayıp tembelleştım

canım benim kocişde uyuo mışıl mışıl ama 1 aydır sureklı gece gundzu çalıştı,bugun ilk defa eve öğlen geldı,kahvaltı yaptık o yattı,bizimkide uyanırmı bu gece bılmıorum,bende sizinle vakıt geçırıom,ne ew işi yapıom nede başka bişey,acayıp tembelleştım

Benim ev kendini dağınık sevio. Ben topluom o dağılıyo burdan anlıyorum bunu.
Evimin şahsiyetine olan saygımdan toplamıyorum ben de artık.
Onun isteklerine saygılı olmam lazım di mi??

boşvercem de

Canım, senin yerine kocişin herhalde hamilelik uykusu uyuyor:roflol:Ya da sen bilgisayarı kaptın diye seni korkutmaya çalışıyor:roflol:
ya watefull yanı tobotının kocişi haksız,tabotı 6 gun sonra 4 aylık oluo dimi,şimdi çatlıcam bennnn

tobbotı nerden çıkardın bu konuyu ya,herkes kendı bıldığınde gidiodu işte
Evet canım, haklısın. Toboti 6 gün sonra 4 ayını doldurup 5. ayına giriyor.Ama doğum gününü hesaplarken 10ay olarak hesaplayın bu hesaba göre.:lepi::lepi::lepi:

Benim ev kendini dağınık sevio. Ben topluom o dağılıyo burdan anlıyorum bunu.
Evimin şahsiyetine olan saygımdan toplamıyorum ben de artık.
Onun isteklerine saygılı olmam lazım di mi??

Aynı benim ev gibi desene toboti. Benim kini de ben topluyorum o dağılıyor. En sonunda bırak dağınık kalsın dedim, kendi halinde takılıyor artık:eek::eek::eek:

Canım, senin yerine kocişin herhalde hamilelik uykusu uyuyor:roflol:Ya da sen bilgisayarı kaptın diye seni korkutmaya çalışıyor:roflol:
ya watefull yanı tobotının kocişi haksız,tabotı 6 gun sonra 4 aylık oluo dimi,şimdi çatlıcam bennnn

Evet canım, haklısın. Toboti 6 gün sonra 4 ayını doldurup 5. ayına giriyor.Ama doğum gününü hesaplarken 10ay olarak hesaplayın bu hesaba göre.:lepi::lepi::lepi:

Benim bakcek kimsem yok Bursa'da.
Hocam ben 20 ay olarak hesaplasam
direk 1 yaşında doğurup kreşe versem olurmu???
o zaman ayları 26 çekio diye hesap edip
kasımı aralığın 2 önüne alıp
nisanıda temmuzdan 2 sonraya atarsak
tamam olur bencenaniknanik

Benim bakcek kimsem yok Bursa'da.
Hocam ben 20 ay olarak hesaplasam
direk 1 yaşında doğurup kreşe versem olurmu???
o zaman ayları 26 çekio diye hesap edip
kasımı aralığın 2 önüne alıp
nisanıda temmuzdan 2 sonraya atarsak
tamam olur bencenaniknanik

Olur olur, aslında bende şöyle liseyi falan bitirsin içerde, üniversiteyi de kazansın geldikten sonra ben şu üniversitede , şu bölümde okumaya giidyorum desin gitsin, diye düşünüyorum. Ne güzel olurdu yaaaaa.....Aaaaaah ah hayaller işte.:dance::dance:

İşte uyanmış benimki klavyenin şıkır şıkır sesinden (2 parmak ile 10 parmak hızında yazarım da ben:)
Az sonra buralarda gezinmeye başlar
"yeter artık 4 saattir o bilgisayarın tepesindesin in artık" bakışıyla:)))))

Bnece sen ona tv kumandasını ver , bir süre de öyle idare etsinlülülülülülülülülülülülü

dur dondurma koymuş kendine. çok yavaş yer benimki dondurmayı.
bu onu biraz oyalar:)
kumanda evet hah aldı onu kendisi vermeme gerek kalmadı:)
Chuck da CNBCde baksın işte acık ona bitene kadar

Toboti, bursa da neredesiniz_?
2000 -2002 yıllarında bizde bursada kaldık.Eşim ilkokuldan itibaren bursada büyümüş. İlk evlendiğimde bursaya gitmiştim bende.
Şimdi kız kardeşim orada evli.

ya kızlar alemsiniz,siz hiç doğurmayın istersenız,içinizde kaldın ,kocaya verırsınız dırek ewlendırıplülülülülülü

var ya benim evde de çocuğu koycek yer yok:)
İçerde tutabildiğim kadar tutmak en iyisi o yüzden.....

Toboti, bursa da neredesiniz_?
2000 -2002 yıllarında bizde bursada kaldık.Eşim ilkokuldan itibaren bursada büyümüş. İlk evlendiğimde bursaya gitmiştim bende.
Şimdi kız kardeşim orada evli.

8 senedir bursadayım. 8 senedir de fomara civarı oturdum hep.

X