2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Ya güzeller doktorcum çatlak için bişiler kullanmaya başlayalım dedi. Badem yağını önerdi doğal olsun dedi. Aktardaki amca badem yağını kaş çıkarsın diye sürüyorlar kıllanma yapar ben sana havuç yağıyla kakao yağı karışımı vereyim dedi. Amennah ama o çok kötü ve ağır kokuyor. Deli olucam. Siz ne kullanıyorsunuz??? Öneriniz var mı?? Ben kilo alıp vermeler çok yaşadım ve halihazır çatlaklarım zaten var. Potansiyelim var yani çatlama konusunda:) Bana göre çok dert değil ama eşim dikkat edelim diyor:)

merhaba canım,ne kullanırsan kullan istersen en pahalı kremi kullan çatlıcak oldumu çatlar.badem yağı besleyici kıl kökleri beslenir uzarmı bilmiyorum.ama yumusak tutar sölim.bebe yağı kullanıyorum ben oda güzel yumuşak oluyo,istersen dene sende.ama çatlağa çare yok.eğer iç karnın genişse fazla çatlamaz,ama deilse dar ise çatlar güzelim.

a.s.
Kızlar günaydın, hepinize güzel bir gün diliyorum, üçlü test sonuçlarım çıkmış allaha şükür temiz , o yüzden bende gönül rahatlığı ile gidiyorum, birazdan yola çıkıyoruz, hepinizi çokkk öpüyorum, kendinize ve bebişlerimize iyi bakın, sizleri çok özlüyeceğim, internet bulduğum her yerden gireceğime emin olun, Hoşçakalın
:teytey:

ekinsu canım tahlilerin temiz çıktığına sevindim özleyeceğiz seni sende bebişine ve kendine iyi bak

kızlar moralim çok bozuk tatil planı yapıyorduk eşimle suya düştü kayınvalidem ameliyat olucak tam izne çıktığımız zaman off off onun ameliyat olucağına mı üzüleyim yoksa 1 senedir tatil planı yaptığıma ve iptal olucağına mı ? buna çok ihtiyacım vardı bebekten önce bende de hiç şans yokmuş senağlama

arkadaşlar yarın doktora gidiyorum belki cinsiyetini öğrenirim dua edin nolur rabbim gönlümdekini versin

KIZLAR GÜNAYDIN .İYİ BİR HAFTA SONU GEÇİRİRİZ İNŞALLAH:teytey:

FATOCUM İNŞALLAH GÖRÜRSÜN CANIM CİNSİYETİNİ ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN:nazar:
WATERFULL KÖPEKLERİNİZ ÇOK TATLILAR BENDE SEVERİM KÖPEKLERİ BAHÇELİ Bİ EVİM OLSAYDI KESİN KÖPEK ALIRDIM
KIZLAR BENİMDE ERKEK OLACAK GALİBA İÇİME DOĞUYOR AYIN 4'ÜNDE RANDEVUM VAR ÇOK MERAK EDİYORUM BAKALIM CİNSİYETİ NE OLACAK

inşallah gönlüne göre verir allah.hayırlı sağlıklı evlatlar versinde.nasılsın mide bulantın filan varmı?bende iğneyi göbekten yaptırmaya başladım.ankaradaki doktorum tatile gelmişti onların sayesinde göbekten vurdurmaya cesaretlendim.hatta kendin yap dediler ama hala kendim ypamıyorum.

merhaba güzelim,evet allah hepimize hayırlı evlatlar versin.benim mide bulantım olmadı ilkte 1-2 gün birazcık oldu ama yok,çok yersem o zaman biraz bulanıyor,ama oda bulanıyor sayılmaz.göbekten yapması kolayda zamanla iğne yeri sertleişyor ve acıyor,o yüzden yapcak yer bulamıyosun.nasıl dağıtıcam bu sertliği bilmiyorum.ama rahat,hiç korkma kendin yap,çok az acırsa acıyo,bazen hiç acımıyo,alışıyosun ya.bende başkasına göbekten yaptıramam,korkarım,hem iğne yapmayı öğrenmiş olursun:)))

kızlar moralim çok bozuk tatil planı yapıyorduk eşimle suya düştü kayınvalidem ameliyat olucak tam izne çıktığımız zaman off off onun ameliyat olucağına mı üzüleyim yoksa 1 senedir tatil planı yaptığıma ve iptal olucağına mı ? buna çok ihtiyacım vardı bebekten önce bende de hiç şans yokmuş senağlama

ÜZÜLDÜM CANIM YA ANLIYORUM SENİ BU SENE BİZİM TATİL DE İPTAL OLDU BENDE ÇIKAMIYORUM AMA NE YAPALIM 2010 SENESİNDE İNŞALLAH BEBİŞLERİMİZ BİRAZ BÜYÜSÜN ÇIKARIZ:1hug:

Günaydın arkadaşlar hepinize,

Canım üzülme, tatilini evde yapacaksın anlaşılan, ama bu da dinlenmeni sağlar. Önümüzdeki sene bebişle beraber çıkarsın tatile...gamyoncuiremsu

WATERFULL KÖPEKLERİNİZ ÇOK TATLILAR BENDE SEVERİM KÖPEKLERİ BAHÇELİ Bİ EVİM OLSAYDI KESİN KÖPEK ALIRDIM
Sağol talyacım, gerçektende evin bir bireyi olarak çok hoş oluyor onlarla uğraşmak, yaşadığımız yer onları besleyebilmek için ideal olduğu için rahatım, büyük şehirlerde olsaydık besleyemezdik sanırım bizde.

Ekinsucum sana da iyi tatiller, iyi eğlenceler. Bebişe iyi bak.

günaydın arkadaşlar.

iyi yolculuklar ekinsu.bebeğe dikkat et tamam mı.ne güzel tahlillerinde temiz çıkmış.

cicikızsinem sende üzülme boşver yeni seneye artık.bebekte üzülür sen üzülünce.

marsg benim ticker 16 haftalık göstermesi gerekiyor bugün.ama ilerlememiş.ne yapmam gerekiyor?

Güzeller hepinize günaydın ve de iyi haftasonları.
Benim bebiş hala kıpraşmaya başlamadı ve çokkkkkkkkkkkkkk sabırsızlanıyorum kıpraşsın diye...
Deneyimli anneler hu huuu neye benziyor bu kıpraşım?? Nasıl anlayacağım bunun bebişim olduğunu??

merhaba kızlar ekinsu iyi tatiller
cicikız canım üzülme her işte bi hayır vardır.
ya kızlar bu arada çocukla tatile çıkmaktan niye bu kadar tedirginsiniz anlamadım
ben kızımla hiç bişeyden geri kalmadım valla.şimdi bir aydır annanede valla o yokken hiç gezmiyoruz dönünce beraber gezelim o da değişik yerler görsün planı yapıyoruz eşimle
daha yeni bir yaşındayken geç balayına gitmiştik üçümüz.en çok eğlendiğim tatil diyebilirim.
yani rahat olun.hem çocuklarda seviyo gezmeyi bebekken kızım dışarı çıkıp geldimi çok güzel uyurdu valla.

Güzeller hepinize günaydın ve de iyi haftasonları.
Benim bebiş hala kıpraşmaya başlamadı ve çokkkkkkkkkkkkkk sabırsızlanıyorum kıpraşsın diye...
Deneyimli anneler hu huuu neye benziyor bu kıpraşım?? Nasıl anlayacağım bunun bebişim olduğunu??

tekmeler genellikle ilk zamanlarda karnının içinden şöle parmağından bi fiske atar gibi
dönmeler ise kayar gibi hissediliyo seğirme gibi.ilk bebeklerde 4. aydan önce hissetmek çok zor.ben hissediyorum ama çoğunu değil.uzanırken tesadüfen hareket ederse anlıyorum

merhaba kızlar ekinsu iyi tatiller
cicikız canım üzülme her işte bi hayır vardır.
ya kızlar bu arada çocukla tatile çıkmaktan niye bu kadar tedirginsiniz anlamadım
ben kızımla hiç bişeyden geri kalmadım valla.şimdi bir aydır annanede valla o yokken hiç gezmiyoruz dönünce beraber gezelim o da değişik yerler görsün planı yapıyoruz eşimle
daha yeni bir yaşındayken geç balayına gitmiştik üçümüz.en çok eğlendiğim tatil diyebilirim.
yani rahat olun.hem çocuklarda seviyo gezmeyi bebekken kızım dışarı çıkıp geldimi çok güzel uyurdu valla.

Nazlıcan anneanne nerde?? Zor olmuyor mu öyle 1 ay ayrı kalmak?? Yani kızın kızmıyor mu onu bırakıyorsunuz diye?? Biz de benzer durumda olacağız sanırım bebiş doğunca da merak ediyorum o yüzden:)

Son düzenleme:
günaydııın!!bende 15+4 haftalık hamileyim ama hala bulantılar devam.bazan hayat çekilmez hale geliyor vallahi.ama tek teselii bebişim:)onlar için herşeye katlanıyoruz.bide bu aralar bacağımdan kalçama doğru bi kasılma yaşıyorum yürürken bunu yaşayan varmı aranızda?

meraba paparina:)
ben de senin gibi düşünüorum herşey onun için ama o da azıcık beni düşünse...benim her yanım ağrıo ,bıçaklar saplanıo işallah normaldir..ii bak kendine,yalnız değilsin:))

Kızlar merhaba bugün doktora gittim.Aslında randevum Cumartesiydi ama işim çıktığı için bugüne aldım.Sabah 9'da attım kendimi yollara.Bebişim ALLAH'a bin şükür sağlıklı hiç bi problem yok.Cinsiyetine gelince artık kesin olarak söyledi ERKEK
Ekinsu canım iyi tatiller kısmet olursa ben de haftaya gidiorum.Ben daha çocuklara hamile olduğumu söylemedim tatile çktığımızda söyliycem İnşallah.Şok geçirecekler.:lepi:
Barcli'den ses seda yok oda dün doktora gidecekti merak ettim.:uhm:

hayırlı olsun oğluşun tatlım:))

tünaydın hanımlar :)
oku oku bitmedi vallahi dün ne çok yazmışsınız!!
herkes ii çok mutlu oluorum .
cinsiyetlerde belli oluo artık benim çok var daha çok merak ediorum.
hala dermanım yok dünden beri çok çok kötüyüm ,yapılır mı benim kadar tatlı anneye diorum anamıo,babası da kızmıo off geçsin die umutla bekliorum ..
en azından ağzımdaki kötü tat geçse,bi çaresini bilen lütfen yazsın..

hala dermanım yok dünden beri çok çok kötüyüm ,yapılır mı benim kadar tatlı anneye diorum anamıo,babası da kızmıo off geçsin die umutla bekliorum ..

Canım Allah kolaylık versin. Ağzımdaki kötü tat çok rahatsız edici olmamakla beraber bende de var hala. Suyu bol tükettiğim ve de çok uzun süre aç kalmadığımda daha rahat oluyorum bu konuda. Bir yerde öyle okumuştum vücut susuz kaldığında da olurmuş ağızdaki pas tadı. Başka da bi çözüm önerim yok canım üzgünüm.

Geçmiş olsun canım, biraz daha büyüsün söz dinler annesi,
Bence sürekli su iç, meyve türünde birşeyler atıştır. O pas tadını bu şekilde silebilirsin sanırım.

geçmiş olsun iannacım
yanında nane şekeri gezdir atıver ağzına arada bir tabii nane şekerini seviyorsanyerimseniben
benim olmadı ama görümcem çok çekti ondan biliyorum yanından hiç eksik etmedi 9 ay boyunca

bu arada kızlar bende göbüşümü tescilledim topic e fotoğrafımı koydum sonunda:lepi:

X