2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hııım anladım,ama benim kız erkek ile ilgili anlattığım bır yuzuk olayı wardı geçmiş sayfalardan bakarsan,7 senedır bılıorum bunu ve daha kımsede yanılmadı,sende deneyebılırısın,ben bılıorum bebişimi ama tabıkı allah sağlıklı bebekler nasip etsın cinsiyet önemlı deıl.

canım sağolasın yemek le sorunum yok allahtan.
benim bu aralar tansiyonum düşük ve buna bağlı olarakta sürekli bitkinim

tansiyonun düsüyorsa tatli seyler ye bende de oluyor bazen dr tatli seyler ye o zaman tansiyonunu dengeler demisti dene istersen canim...a.s.

fazla ayakta durmamaya calis ...sevgilerrrra.s.

geçmiş sayfalardan bulmak zor olur yorma beni tekrar yazsan olmaz mı (şutarafagitti)

bu nikah yüzüğüne ip bağlıyorsun karnının üzerine tutuyorsun o mu

ezra cim slm,bebegin cinsiyetiyle ilgili yuzuk olayi demissin ve kimse yanilmadi demissin biraz acar misin merak ettim de ??

melegim16 hosgeldin canim aramiza,kac haftalik hamilesin sen??

Allah bebegini saglikla kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah...

teşekkür ederım fatocum sayfa konusunda yardımcı olduğun için,
yazmak uzun oluo o yuzden 14.sayfadan bakarsanız daha ii,ilgilenen arkadaşlara,
öğrendıkten sonra bızede bıldırın

geçmiş sayfalardan bulmak zor olur yorma beni tekrar yazsan olmaz mı (şutarafagitti)

bu nikah yüzüğüne ip bağlıyorsun karnının üzerine tutuyorsun o mu

ewet aynı şekılde ama karnına deıl avucuna tutuosun çunku orda doğurganlıkla ilgili bı akım war sadece bayanlarda erkeklerde olmuo,eşlerınıze deneyebılırsınız

selam arkadaşlar.kızlar o saydığınız terleme hafif bi mide bulantısı bendede başladı,birde hiç iş yapasım gelmiyor sormayın ya.o yüzükle cinsiyet tahmin etmeyi duymuştum birde çin takvimine göre cinsiyet tahmin etme var duydunuzmu?

hanımlar sabah mide bulantılarını azaltmak için yoğurt (B6-Vitamini içeriyo)yiyin meyve suyu ve yağlardan uzak durun.zencefilli çaylarda iyi geliyomuş mide bulantısına ben zaten deli gibi yoğurt yiyiyorum aslında hiç sevmem ama bu aralar bayılıyorum:içelim:

sorma cnm ya benım zaten bulantılarım basladı bıde hap ustune tuz bıber oluyo gece uyanıp agladım mıdemın bulantısından dun dr u arayıp bulantı ıcın hap ıstedım emedur ve bı ılac daha tavsıye ettı emedur ıcıyorum 2 gundur ılacın etkısı gectımı baslıyor ıgrenc bı sekıldesenağlamasenağlamasenağlama

aramıza yeni gelenler bebişleriniz hayırlı uğurlu olsun evet kızlar yüzük falnın ben karnımda denedim her zaman çıkan sonucun tersi oldu karnımda yapıyorum 3 çıkıyo elimde yapıyorum 2 çıkıyo ve daha önceden yapıyodum ben bunu elimde hep 2 çıkıyodu ve erkek çıkıyodu o yüzden karnınızda değil elinizde yapın ve benide gece ateş basıyo böle vücudum yanıyo sanki eşim bile farketti ateşin mi var senin dedi

kızlar dün otururken kasığım iki kere pıt pıt attı sol tarafımda sizde böle olan var mı bebişimdi herhalde

kızlar dün otururken kasığım iki kere pıt pıt attı sol tarafımda sizde böle olan var mı bebişimdi herhalde

canım nasılsın sorun yok umarım,kasığım attı demışsın ya ama bebiş henuz daha cm olarak ıfade edılıo bence ondan deıl ama kese büyüme yapıosa ondan olabılır bence,bende öle atma yok ama arada sancı oluo

kizlarr bugun dr. gittim hersey normal gözüküyor sükür hatta kalp atisini gördük :dance: az kanama normal dedi.

esracım iiim sen nasılsın bazı bebekler kendilerini erken gösteriyomuş benim arkadaşımın annesi 2.5 aylık hamileyken kasığı atmış aynı benim gibi. attı öle durdu bişi yok yani iiim. senin test sonuçların nasıl peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…