2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Muhtemel Dogum Tarihlerimiz: :nazar: :nazar:

barcli....................................1 ocak
almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
suprise................................11ocak
montesori............................12ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
cidy.....................................22 ocak
fatocum...............................22ocak
nisan4234............................24ocak
birgül38...............................24ocak
melegim16..........................26ocak

esracım iiim sen nasılsın bazı bebekler kendilerini erken gösteriyomuş benim arkadaşımın annesi 2.5 aylık hamileyken kasığı atmış aynı benim gibi. attı öle durdu bişi yok yani iiim. senin test sonuçların nasıl peki

alla alla çok ilginç:))canım benım testlerimi eksik yapmışlar,dewlet hastanesınden hayır yok anlayacağın özele gıdıp orda doğru duzgun baktırıcam,ekstradan dr um tiroid testi istedi şimdi,tiroidin fazla çalışıo gibi gözüküo bi kontrol edelim dedi.

kızlar,dr um benden tiroıd testi istedi dıe bi araştırma yaptım,hamilelikte tiroid hormonu çok önemlimiş eksıklığı yada fazlalığı hem bebek hemde anne için zararlı olabiliomuş,araştırma yaptığım sıtede anne adayları yada dr lar bu testi gözden kaçırabilirler ama sız muhakkak doktorunuzdan bu testin yapılmasını isteyin dior, özelliklede aileni zde guart hastası warsa dior bilginize

valla bilmiyorum ki cnm ya doktorun istediği testler arasında varmıydı..sorarım yarın olmazsa zaten arıcaktım tuvalete çıkamadığım için. ya şimdi ben tam 9 haftalığım son adete göre ama dra göre 3 gün önde yani 9+3 günlük yani dr gittiğimde geçen hafta 8+1 olması gerekken dr 8+4 dedi

Son düzenleme:
kızlar yazılarınıza okuyunca gerilere döndüm bende...başlarda bende sizin gibiydim...şimdi ise bebğime kavuşacağım günleri sayıyorum....sizinde sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almanız dileğiyle kızlar...azda olsa sizden deneyimliyim sayılır,sormak istediğiniz olursa cevaplayabilirim

galiba erkek bekliyosun cetvelin mavi renk Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin 1.sorum=doğuma ne kadr var?? 2.sorum=çok bulantı kusma oldu mu?

günaydın 2009 ocak anneleri doktor kontrolü olupda sonuçları iyi olanların gözüaydın.diğer arkadaşlarım inş.sizin de herşey yolundadır.bu arada dün bi arkadaş bahsetöiş troid testlerin önemi hakkında.çok güzel değinmiş lütfen ihmal etmeyin trid hormonu azlığı bebeğin beyin gelişimini engelliyor hatta düşük tehlikesi yaratabiliyor.umarım hepimiz hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza alırız.

hepinize günaydın arkadaşlar kaç gündür okuyamıyordum yazdıklarınızı bu aralar düğün telaşımız varda ne kadar çoğalmışız birkaç günde yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz sağlıkla bebişlerimizi kucaklarımıza almak nasip etsin allah inşallah.troid çok önemli kızlar bende de troid var az çalışıyor devamlı ilaç kullanıyorum bebeğe etkisi çok o yüzden dr.nuza söyleyin troid testi yaptırın kimi dr. gözden kaçırabiliyor hayırlı cumalar hepinize

YA BEN DAHA DUYAMADIM KALP ATIŞINI YA:1no2:pAZARTESİ İNŞALLAH DUYUCAM KONTROLÜM VAR BU İKİNCİ GİDİŞİM DOKTORA 1.5 AYLIK DA HAMİLEYİM

X