2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ezra asıl ben seni kıskanıyorum. ben kız istiyordum :)))))))))

http://ticker.7910.org/ burdan yapıyorum ben. yapamazsan bir kız ticker ı zevkleeeeeeeee hazırlarım süslü püslü :))))))

canım yanlış oldu,ticker ı kıskanıorum demek istemıştım cicili bicili olmuş ya ,herşeyın hayırlsı canım ya,sağlıklı olsunlarda hiç önemlı deil,
bu arada ben yapmaya çalıştım,ama şimdi asağıda gözukmezse olmamış demektır,o zaman senden rica edicem süslü püslü bir kız stıckeri:dance:

canım yanlış oldu,ticker ı kıskanıorum demek istemıştım cicili bicili olmuş ya ,herşeyın hayırlsı canım ya,sağlıklı olsunlarda hiç önemlı deil,
bu arada ben yapmaya çalıştım,ama şimdi asağıda gözukmezse olmamış demektır,o zaman senden rica edicem süslü püslü bir kız stıckeri:dance:

anladım canım ben seni.

yok gözükmedi. dur oynak bişey yapim :))))))))

Blooms tebrikler canım seninde oğluşun oluyor ne güzel , ne bu böyle ama hep erkek hep erkek, bu arada blooms sen hangi çocuklara daha söylemedin anlayamadım ben de

Canım benim ALLAH bağışlarsa üç çocuğum daha var.Bu kısmet olursa 4. olucak.Aslında hiç düşünmüoduk ama sürpriz oldu.İyikide olmuş hayal bile edemezdim 2 kız 2 erkek annesi oluorum.Doğumda tüpleri bağlatıcama.s

blooms ilk biliyorum ben senin... o kadar koştur koştur gittin 4 boyutlulara :))))))))

allah bağışlasın. yaş kaç senin ...

bende kızı bulamazsam yapıcam 4-5 :)))))))))

ay hayatım niye takıyorsun ki hm takacağına sevinmen lazım bizim kızlar daha da kıymetleniyor baksana :roflol:

bak hiç bu yönden düşünmemiştim,kıymete binerler dimi,bizimde naz yapmamız lazım o zaman kız annesi olarak,eee 1 kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır dimi ama:sm_cool:

Canım benim ALLAH bağışlarsa üç çocuğum daha var.Bu kısmet olursa 4. olucak.Aslında hiç düşünmüoduk ama sürpriz oldu.İyikide olmuş hayal bile edemezdim 2 kız 2 erkek annesi oluorum.Doğumda tüpleri bağlatıcama.s

aa maşallah allah bağışlasın sağlıkla büyüt hepsini canım, sorması ayıp yaş kaç

bak hiç bu yönden düşünmemiştim,kıymete binerler dimi,bizimde naz yapmamız lazım o zaman kız annesi olarak,eee 1 kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır dimi ama:sm_cool:

tabiki canım ya sende bak o çizelge masmavi olacak bi ikimizinki parlayacak kırrmızı kırmızı :dance: :dance:

blooms ilk biliyorum ben senin... o kadar koştur koştur gittin 4 boyutlulara :))))))))

allah bağışlasın. yaş kaç senin ...

bende kızı bulamazsam yapıcam 4-5 :)))))))))

Yok anam sekiz sene oldu doğum yapalı.Akılda bişey kalmıoki bide hep üst üste şimdi hepsi okula gidio.Unutmuşum anlıycan.
Ben 32 yaşımdayım canım:lepi:

Yok anam sekiz sene oldu doğum yapalı.Akılda bişey kalmıoki bide hep üst üste şimdi hepsi okula gidio.Unutmuşum anlıycan.
Ben 32 yaşımdayım canım:lepi:

maşallah bloom 32 yaşında 3 çocuk,erken ewlenmişsin,
bende 31 yaşımdayım ilk bebişim olcak

X