2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

walla catlıcam meraktan yaaa benim bebişin cinsiyetini düşünmekten elim kolum baglı bişiyde alamıyorum önce saglık tabii ama gönlümde bir erkek yatıyo heryerdede indirim var erkek oldugunu bilsem lacivert,kırmızı,haki renklerde bişiyler alıcam çizgili filan dayanamadım dün mavi hastane cıkısı aldım allahım bir eldivenleri filan var sormayın minicik minicik adama da söyledim cinsiyet kesin erkek ama problem olursa degiştirir misin diye o da tamam dedi kanz da ,chiccoda süper seyler var 29 u na ögrenirim insallah...

ilahi montesori ya nasıl güldüm, adamı kandırdın ha alemsin valla:roflol::roflol::roflol:

günaydııın!!bende 15+4 haftalık hamileyim ama hala bulantılar devam.bazan hayat çekilmez hale geliyor vallahi.ama tek teselii bebişim:)onlar için herşeye katlanıyoruz.bide bu aralar bacağımdan kalçama doğru bi kasılma yaşıyorum yürürken bunu yaşayan varmı aranızda?
Benim bir haftadır, belimin sol tarafında hareket ederken bir ağrı var, bu ağrı aynı zmanada ayağımı da kastırıyor.Dr.a gittiğimde soracağım bakalım. Mide bulantısı filan hiç yaşamadım alalha şükür. İnşallah bundan sonra da sorunsuz devam eder, hepimizin.

ben nevşehire balayına gitdiğim zaman mavi patik almıştım.yani hamile kalmayı bile beklememiştim.şimdi eşim birşey aldırtmıyor daha önce iki düşük yapınca korkuyoruz birazda.

mavi patikler aldım demekki oğlan olacağı o zaman içime doğmuş.gerçi kızım olsada giydirirdim ya sonuçta hatıra olsun diye almıştım.

Kızlar ben büyük ihtimalle yarın gidiyorum eşim yıllık izne çıkıyor bu akşam itibariyle , ilk önce kayınvaldemlere ankaraya oradan da annemlere bursaya gidicez, gittiğim yerlerden ara ara girer bakarım ama tabi her gün elimin altındaki gibi olmaz, maalesef annem ve kayınvaldem bilgisayar kullanmayı bilmiyolar o yüzden adsl leri de yoook, bebiş isim listelerine siz devam dersiniz

merhaba arkadaşlar.marsg benim oğlanın pipisini çekmedi doktor.elini çekti.ben 4 parmağını gördüm baş parmağı içeride saklarmış.açtı sonra elini 5 parmağınıda gördük.canım benim ya.minicik elleri var.

bugün benim belim ağrıyor çok kötü.sizde de varmı bel ağrısı?

geçenlerde ikizimiz yok demiştiniz ya benim görümcemin bebekleri ikiz.o da ocak 27 de doğum yapacak.gelin görümce doğuracağız artık.bu kadar tesadüfte olamaz yani.6 yıl beni beklemiş galiba:))

ben kanıt istiyorum dedim doktora erkeğebenziyor sanki gördük bişeyler deyince. doktor , kardeşim, eşim, hemşire hepsi yandan görmüş pipiyi :)) ben göremedim :)) dedim kanıt olacak. 10 gün dayanamam acabayla. :)))

ellerini çekmiş bizim doktorda yavrumun minicik. baş parmağı gözüküyormu yada gözükenmi ? 4 ü çok nette sanki silik bir baş parmak var orada :)
viewer.php
[/URL][/IMG]

bu ne tesadüf bilmem ama bugün acayip belim ve kasıklarım ağrıyor allahtan dün doktordaydım yoksa noluyoruz diye çok korkardım. ama her şey yolunda çok şükür.

Ekinsu. canım sana iyi tatiller.Bebişinle beraber güzel bir tatil yap, ve bu tatilin tadını çıkar. Daha sonra ki tatilerde sürekli yanında bir bebiş olacağı için , o zmana yapamayacağın şeyleri yap, gez.naniknanik
İyi tatiller.

ekinsu iyi tatiller canım,kendıne ve bebişe dikkat et,merakta bırakma bizi haberlerını beklıoruz

Merhaba kızlar,
Bu aralar yoğunum biraz taşınıyorumda, bir taraftan eşya topluyorum, ama çok çabuk yoruluyorum, yoruluncada belim ağrıyor, yani pekde bir şey yapamıyorum, Pazar günü de taşınıyorum üstelik, bu taşına işi beni hem yoruyor, hemde daha alıngan oldum, ne yapacağız bilmem artık.:uhm:

Merhaba kızlar,
Bu aralar yoğunum biraz taşınıyorumda, bir taraftan eşya topluyorum, ama çok çabuk yoruluyorum, yoruluncada belim ağrıyor, yani pekde bir şey yapamıyorum, Pazar günü de taşınıyorum üstelik, bu taşına işi beni hem yoruyor, hemde daha alıngan oldum, ne yapacağız bilmem artık.:uhm:

kolay gelsin canım ama dikkat et o telaşede anlamazsın hiç bir bakmışsın bir sürü iş yapmaya başlamışsın , nereden nereye taşınıyorsunuz bu arada

Merhaba kızlar,

kolay gelsin canım dikkat et aman ağır kaldırma

Merhaba kızlar,

allah yardımcın olsun canım ya hem sıcak bı yandan hamilelik bır yandan işin zor,sana yardımcı olan kımse yok mu,ara ara dinlen çok ayakta kalma,kolay gelsın

Merhaba kızlar,

Kolay gelsin güzelim , aman kendine de bebişe de dikkat et. Taşınma işi oldukça zordur. Birileri taşısa bile illaki kadınlar herşeye karışmak zorunda kalırlar. Yorma kendini fazla.

X