2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kısslarr ya benim cinsiyetini öğrenmeme 1 haftacık kaldı 15 haftalığım şimdi
şimdiye kadar sakladım ama dayanamıyorum meraktan ölücem artık
benim ilk gebeliğimde herkes iddiaya girmişti benim içime kız doğuyodu ama herkes oğlun olacak diyodu çünkü herşeyim oğlana benziyodu ama benim dediğim oldu ve bi kızım oldu
şimdi yine benim içime kız doğuyo ve yine herşeyim oğlana benziyo ve yine herkes oğlun olur diye iddiaya giriyo hala akıllanmadılar ya neyse
benim bu hcg 47 çıktı 13.haftadada bi sağlık personeli arkadaş kıza benziyo ama 3 hafta sonra oğlanda diyebiliriz belli olmaz henüz ufak dedi ama erkek olsa 13. haftada belli olurdu değilmi ne diyonuz tabiki önceliğim sağlıklı evlat ama bi kızım var bide oğluşum olsun isterdim ne yalan diyeyim bakalım hayırlısı

Canım ALLAH gönlüne göre versin.Seni çok iyi anlıorum.Benimde ilki kızdı ikincisinin erkek olmasını çok istiodum.4 aylık kontrole gittiğimde doktor kıza benzio demişti.Daha sonra detaylı ultrasonda erkek dediler inanamamıştım.İnşallah ALLAH hayırlı ve sağlıklı bi erkek evlat nasip eder.:teselli:

:))))))))))) allah razı olsunn :))))))))

hem kibar hem afilli oldu :))))))))

valla pembeye bayılıyorum ben ya ... bak benim mavi nasıl soluk kaldı :))))

aaa bu arada senin kız benim oğlandan büyük kart gelin istemem :))))))))

bak sen ya,şimdiden meleğime kart dedi,hııhhh bi sürü erkek war seçer seçer beğeniriz,senin oğlana mi kaldık biz:roflol:

Canım ALLAH gönlüne göre versin.Seni çok iyi anlıorum.Benimde ilki kızdı ikincisinin erkek olmasını çok istiodum.4 aylık kontrole gittiğimde doktor kıza benzio demişti.Daha sonra detaylı ultrasonda erkek dediler inanamamıştım.İnşallah ALLAH hayırlı ve sağlıklı bi erkek evlat nasip eder.:teselli:
amin canım inşallah allah herkesin gönlüne göre versin benimde tabi

de blooms dede daha önce tek çocuk diodum şimdi iki diorum ufak ufak üçü bile düşünemye başladım ama çok zor yani büyünce dertelride büyük o kadar sorumluluğu kaldırabilirmiyim bilemiyorum

waterfull burdamı

fotoda gördüm göbeği yanındaki köpekler ne canavar gibiiiii :))))

evdemi bakıyorsunuz

de blooms dede daha önce tek çocuk diodum şimdi iki diorum ufak ufak üçü bile düşünemye başladım ama çok zor yani büyünce dertelride büyük o kadar sorumluluğu kaldırabilirmiyim bilemiyorum

RABBİM sana peş peşe 3 çocuk nasip etsin İnşallah.Hamilelerin duaları kabul olurmuş:)))

canlı canım bildiğimiz köpek işte :))))

canavar gibi bunlar biraz bahçesi varsa evinde rahat rahat bakar nolcak

evin içinde zorda

65 kilo olmuşum.Yani 5 kilo almış oldum
Bebeğimse daha 125 grammış
Yediklerim sırf bana yarıo anlaşılan:))))

benim bebekte 6 gün hemde ben kilo verdiğim halde.

erkek ya ondan heralde iri bizimkiler :))

evet doktorum demişti bana ilk 5 ay bebeğin kilo almıycak alırsan kendine almış olursun diye.

5. ayında 500 gr oluyormuş daha

Son düzenleme:
benimde doktorum ilk üç ay alırsan kendine alırsın demişti bende tam 3 ayın sonunda 1 kilo almışım
blooms maşşallah sen iyi almışın valla

X