2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Evet valla blooms ne güzel erkenden anne olmuşsun bende 33 yaşındayım ilk bebişim , senide hep ilk sandım ben, neyse tecrübeli annelerimizin olması iyi birde waterfull var oda 3. bebişine hamileymiş

Yok anam sekiz sene oldu doğum yapalı.Akılda bişey kalmıoki bide hep üst üste şimdi hepsi okula gidio.Unutmuşum anlıycan.
Ben 32 yaşımdayım canım:lepi:

valla ne güzel genceceik annesin.

bende 28 yaşındayım ilk bebek.

ikinciyi nereye sıkıştırıcam bilmem :)))

maşallah bloom 32 yaşında 3 çocuk,erken ewlenmişsin,
bende 31 yaşımdayım ilk bebişim olcak

Evet canım yaa 18 yaşımda evlendim.Ben genelde dışarıda bana sorduklarında 3 çocuğum olduğunu söylemiorum.Çünkü insanları inandıramıorum İyisimi hiç başımı ağrıtmıorum.Çok gerekmedikçe söylemiorum.Bazende çocukları yanımda görünce kardeşlerinizmi die soruolar evet diorumjeyyar

blooms annemle benim aramda 20 yaş var. en iyi arkadaşım benim.

herkez kardeşinmi diyo. üzülüyorum ben :))))

o yüzden kızım olmasını çok istedim onun en iyi arkadaşı olayım diye.

genç anneliğin başka güzelliği var.

:))) kardeş ha süpermiş valla yaşları kaç çocukların sanırım waterfulun biri 16 biri 19du kendiside 38 yaşınadydı yanılmıyosam
bende 25 yaşında ilk bebişim olcak inş Allah nasip ederse 30 olmadan ikinciyi yaparım diorum inş tabi

Blooms sende benim gibisn. Kızımı da oğlumu da kardeşim sanıyorlar.Hiç açıklama yapmaya gerek yok bence de.genç anne olmanın güzel tarafları bunlar.
:kahve::kahve:

blooms annemle benim aramda 20 yaş var. en iyi arkadaşım benim.

herkez kardeşinmi diyo. üzülüyorum ben :))))

o yüzden kızım olmasını çok istedim onun en iyi arkadaşı olayım diye.

genç anneliğin başka güzelliği var.

ALLAH gönlüne göre veriri İnşallah canım.Nasıl olsa daha ilk :teselli:bebeğin

kısslarr ya benim cinsiyetini öğrenmeme 1 haftacık kaldı 15 haftalığım şimdi
şimdiye kadar sakladım ama dayanamıyorum meraktan ölücem artık
benim ilk gebeliğimde herkes iddiaya girmişti benim içime kız doğuyodu ama herkes oğlun olacak diyodu çünkü herşeyim oğlana benziyodu ama benim dediğim oldu ve bi kızım oldu
şimdi yine benim içime kız doğuyo ve yine herşeyim oğlana benziyo ve yine herkes oğlun olur diye iddiaya giriyo hala akıllanmadılar ya neyse
benim bu hcg 47 çıktı 13.haftadada bi sağlık personeli arkadaş kıza benziyo ama 3 hafta sonra oğlanda diyebiliriz belli olmaz henüz ufak dedi ama erkek olsa 13. haftada belli olurdu değilmi ne diyonuz tabiki önceliğim sağlıklı evlat ama bi kızım var bide oğluşum olsun isterdim ne yalan diyeyim bakalım hayırlısı

:))) kardeş ha süpermiş valla yaşları kaç çocukların sanırım waterfulun biri 16 biri 19du kendiside 38 yaşınadydı yanılmıyosam
bende 25 yaşında ilk bebişim olcak inş Allah nasip ederse 30 olmadan ikinciyi yaparım diorum inş tabi

Canım 13,kız10.erkek 8.kız darısı başına diyimmi:))))

oldu hemde çok harika oldu,saol marsg uğraştırdım senide,
neyse senın oğlana öncelik tanırız artık:smiley-cool:

oldu hemde çok harika oldu,saol marsg uğraştırdım senide,
neyse senın oğlana öncelik tanırız artık:smiley-cool:

:))))))))))) allah razı olsunn :))))))))

hem kibar hem afilli oldu :))))))))

valla pembeye bayılıyorum ben ya ... bak benim mavi nasıl soluk kaldı :))))

aaa bu arada senin kız benim oğlandan büyük kart gelin istemem :))))))))

X