2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

aman ne biliyim kızlar ya belki öledir belkide değildir ama bi heyecan yaptım paylaştım işte sizinle nasıl olsa çok fazla zamanı gelince hissedeceğiz ama ne bileyim işte sırnaşık şey sırnaşık şey

ben eşim nedeniyle 2 senedir burdayım.adapazarı merkezde özel eğitim kurumunda çalışıyorum.

cok özledim adapazarını ,bütün stajlarımı orda yaptım çatı cafe ye giderdik hala duruyo mu bilmiyorum carkta rodi vardı harikadır pizzası cark mesire,serdivan filan...walla gözümde tütüyo oralar...

gerçekten mi özledin.ben burdan gitsem özlermiyim bilemiyorum.evet rodi duruyo hatta dahada güzelleşti.bende seviyorum orayı.çatı kafe duruyomu bilmiyorum doğrusu.artık pek dışarı çıkamıyorum malum...

evet haklısın herkese göre değişiyo.bide ben deniyeyim bari çkolatayı hareket edicekmiii.yaa güzelim benim arada kasıklarım ağrıyor yaa,sende de oluyor mu?bende karnımı yokluyorum ama bende hissetmiyorum.az kaldı salı günü gidicem,şu 2'li testede bişey çıkmasa içim rahatlıycakta,hayırlısı artık napalım.bebeğine ve kendine çok iyi bak öpüyorum canım,teşekkürler.

miniğim eğer gazın yoksa odur canım ben neredeyse bir haftadır hissediyorum.birinci hamileliğimden bebek hareketlerini bildiğimden anladım hemen.

zaten o kadar hareketi hissetmek için hevesli olan biirisi değilim aksine bundan korkan biriyim gaz, bağırsak hareketlerini gayet iyi bilirim farklı idi o yüzden yazmıştım sizede...

Nazlıcan sen ne zaman alıcaksın tekrar yaptırdığın tahlil sonucunu?

canım işlerin yoğunluğundan yeni girebildim.ancak cevaplıyorum kusura bakma.ikinci kez yaptırdığım ikili testi pazartesi alıcam.devlet hastanesinde yaptırdım bu sefer.onlar özelden daha geç veriyor sonucu 12 gün gibi.1 ağustosta da amniosentezim yapılacak.beklemek beni de gerdi ama tek yapabildiğim dua etmek.

hayırlı olsun canım oğlun olucak demek,sevindim,ayy herkesin cinsiyetleri belli olmaya başlamış,heyecanlanmaya başladım,benimki ne olucak acaba,ama bende biliyorum,senin gibi benimde erkek olucak,kızı çok isteyenlerin oğlu,erkek isteyenlerinde hep kızı oluyor.benim eşimde kızı çok seviyor,erkek olucak eminim.kardeşimin eşi erkek olmasını çok istiyodu ama dünya tatlısı kızı var şimdi.deli oluyorum ona:))allah günah yazmasın ama kız çocukları bi başka oluyo yaaaa.dediğin gibi bizde kaynana oluruz napalım,hem benden cadı kaynana olur haa:)):roflol:

zaten o kadar hareketi hissetmek için hevesli olan biirisi değilim aksine bundan korkan biriyim gaz, bağırsak hareketlerini gayet iyi bilirim farklı idi o yüzden yazmıştım sizede...

ay canım benim sakın korkma bebek hareketi hissetmek dünyanın en güzel dokunuşunu hissetmek canım gamyoncuiremsu bundan sonra kendini sana sık sık hissettirecek.annecim ben burdayım diyecek .hatta ilerleyen aylarda dışarıdan bile görünecek.eşinle beraber onu takip edeceksiniz sürekli.gözünaydın canım.:lepi:

ben hamile kalmadan 3 ay önce başlamıştım folıc asite bana 12.haftamda bıraktırdı dr.um yerine elevit verdi bu ilacın içindede varmış folic

ayy gözlerimi yaşarttın valla senağlama inşallah o günleri gösterir allah hepimize... senağlama

çok weriolarmış ya,bende bişey sandım,ama 3 çocuk yapın demesini biliolar,zaten çok sinirliyim bu ara maaştaki zammı görünce ,neyse ben çok konuşmayım sonra mazallah benide alırlar malırlar içeri,allah dewletimize zewal wermesinKötü Kazen

ramitep hoşgeldin canıma.s. ne güzel cinsiyeti de belli olmuş sorunsuz bir hamilelik geçrirsin inşallah...
cidy canım bence başka bi yerde yine ense kalınlığını ölçtür canım ne sen üzül ne bebişin baksana bebeğin o esnada kordon dolanmıştı boynuna diyorsun ne biliyim yanlış ölçtü belki de dr.un....
ekinsu,barcli hayırlı haberlerle gelin inşallah ne güzel cinsiyetlerini öğreneceksiniz allah bizede o günleri göstersin inşallah....
marg çım sende bi git dr.una bebişini bi gör için rahatlasın arkadaşım:1hug:....
waterfull arkadaşım sende benim gibi geç hamilelik yaşıyorsun(dr.uma göre tabii lülülülülülüben hala kendimi 18'lık gibi hissediyorum o başka)senden de illaki amniyosentez istedimi dr.un ben çok kararsızım ve sadece 2 haftam var dr.um kararını vermiş olarak gel 3'lü testle birlikte yapıcam diyor....

Son düzenleme:
toboti senin dr.un kim canım ben mithat bursalı'ya gidiyorum şimdilik memnunum bide amniyosentez diye tutturmasa daha iyi anlaşıcaz

kızlar amniosentezden korkmayın bana kesin yapılacağı için baya arştırdım.uzman ve tecrübeli bir doktor yaparsa çok çok az riskl bir işlem.sonuçları ise yüzde 99 yüzde 100 yakın doğru.ben kendimi alıştırdım bu fikre.bence doktorunuz ısrar ediyorsa dinleyin.İnşallah sağlıklı olurlar ama biz elimizden gelen gerekli her tahlili yaptıralım ki bebiş için en iyisi olsun.

toboti senin dr.un kim canım ben mithat bursalı'ya gidiyorum şimdilik memnunum bide amniyosentez diye tutturmasa daha iyi anlaşıcaz
merhaba arkadaşlar.bende ocak annesiyim.15+2 haftalık olduk miniğimle.bu arada aranızda izmirli olupta özel bi sağlık merkezinde 3 lü test yaptıran varmı.lüften bana bilgi verirmisiniz?

merhaba arkadaşlar.bende ocak annesiyim.15+2 haftalık olduk miniğimle.bu arada aranızda izmirli olupta özel bi sağlık merkezinde 3 lü test yaptıran varmı.lüften bana bilgi verirmisiniz?

canım benimde arada kasıklarım batıo,ama dewamlı deıl,rahım buyudukçe böle oluo tabı,
dun yenı doğum yapan bır arkadaşımla konuştum,kızı oldu hatta isminide cemre koydular :))tesadüfe bak,dediki eğer hareketlerını şu an hissetmıosan kız dır dedı,erkek bebişleri daha hareketlı oluomuş,bu da bı bakış açısı tabı,zaten benım % 90 kız söyledi dr,
seninde az kalmış kontrole,içini ferah tut,hayırlısıyla hiç bişey olmaz,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…