2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gebelik.org/dosyalar/haftalar/index.html kızlar bu sitede hafta hafta annede ve bebekte değişen ve gelişen olayları anlatıyor faydalı olucağını düşünüyorum.

ikinciyi bende belki o zaman doğururum :))) ancak unuturum çektiklerimi :)) çok şükür çıkmamış sorun.

evet şu diş işimden çok sıkıldım ya artık.

herşeyde bir hayır vardır derler ya . demek antibiyotiğe ihtiyacı varmış. ne bilim artık hayır nerde burda. :)

inşallah iyi haberlerle geliriz akşam 5 te benim randevum geçmek bilmez saat şimdi.

Sayende canım oda aradan çıktı.Ne güzel olucaktı sen de gitseydin ama saçmalamışlar neo sabahtan akşama kadar sıramı bekliyeceksin.Umarım güzel haberlerle gelirsin canım.

valla saçmalamışlar.

telefondada kıl kıl davrandılar anlamadım ucuzlayınca bir den kalite düşmüş sanki. hiç böyle değillerdi daha önce aradığımda

kızlar günaydın hepinize,
marsg geçmiş olsun canım,
ekinsu ve barçlı iyi haberlerini beklıoruz,
montesori,folıc asıdı 12 hafta bıraktırdı dr,şu an demir,folic asıd ve b 12 vitamını karışımı olan tek bır hap kullanıorum,
cidy canım endişelenecek bir durum olsaydı emınım dr un sölerdı,korkuya kapılma bence,benımde 12 hafta 2.3 cm çıkmıştı ense kalınlığı

marsg çok geçmiş olsun.bu sıkıntıları bir daha yaşamaman dileğiyle.
montesori down lu öğrencilerim oldu demişsin nerde öğretmenlik yapıyosun?özel eğitim mi yoksa?

yok canım normal okul ama sansa mıdır nedir 4 yıllık ögretmenliğimde dört down sendronlu ögrencim aldım merak ettim sakarya nın neresinde calısıyosun ben sakarya mezunuyum...
marsg gecmiş olsun canım dün girmedin ya bayagı merak ettim seni hafta sonu bilgi mi neyse o hastanenin oralardaydı cok varos yerler yaa duygu hastanesinde işimiz vardı fiyatlar düşünce her telden insan vardı görevli laf anlatamıyodu hiç birine bilge de öyledir sanırım ...
waterfull ay ne güzel iki yetişkin cocugun var erken anneliği yasamıssın deneyimlisin bizden...

sağol canım. giremedim ağrım vardı bugün daha iyiyim.

valla hastaneye sinir oldum ya napim kendileri bilir yani. hiç gitmedim 4 boyutlu ultrason 40 ytl idi o yüzden gitcektim. blooms gitti 11 ytl olmuş. bende dedim gidim bir bakim ama yok cins cins konuşma tarzı hiç alışık değilim. vaz geçtim.

başka bir yer bulucam artık.

hoşbulduk kıslar ben 14+5haftalığım hep kayıyor doktora ne zaman gitsem değişiyoo doğum tarihimiz falan :) valla doktora eşim sordu oda bakın dedi erkek gösterd,i ama tam söylemiyorum sayın dedi 2 gün önce gittik inş hayırlı evlatlar olur bu arada oğluşuma isim arıyorum beyendiğiniz isimleri yazarsanız sevinirim hoşş babamız zor beyeniyor ama :)

canım hayırlı olsun,ocak annelerı kısmında bebiş isimlerını paylaşalım adlı ayrı bır topic war,orda isim listesı oluşturduk,ordan bakabılırsın

marsg sen nerde oturuyosun canım bide bende 4 boyutluya girmek için can atıyorum beni bilgilendirirsin dimi...
ramitep ocak anneleri bebek isimleri diye bir topic var bulabilirsin orda bişiyler...sen hangi hastaneye gidiyosun ramitep

bunlarda bir kesin söyleyemiyor.
arkadaşlarım 12. haftalarında öğrenmişti hep. anlamıyorum ki.

hayırlı olsun canım

marsg sen nerde oturuyosun canım bide bende 4 boyutluya girmek için can atıyorum beni bilgilendirirsin dimi...
ramitep ocak anneleri bebek isimleri diye bir topic var bulabilirsin orda bişiyler...sen hangi hastaneye gidiyosun ramitep

canım ben avrupa yakasındayım.

işte özel bilge hastanesinde küçükköydeymiş 4 boyutlu muayene ssk ya 11 ytl :))

orayı bir ara istersen.

ben arıycam gene oğuz bey varmış cumartesileri orda oluyormuş. iyi diyorlar onun için.

yada radyomarlar varya onlara gitcem 200 ytl falan onlar

tşk bakıcam ordaki isimlere marsg evt tam söylemiyorlar ama hayırlısı biz oğluşumuz diyoruz şimdiden babamız memnun tabi bu durumdan :) montesori canım ben avcılarda gözlem tıp merkezi var orada fatma tulunoğlu var ona gidiyorum ama hangi hastahanede doğum yapıcam bilmiyorum ben beylikdüzünde oturuyorum siz nerede doğum yapacaksınız

benimde belli değil daha hangi hastanede doğum yapacağım. doktorumla konuşmadık doğum konusunu...

kızlaaaaaar az önce benim miniğim karnıma pıt diye vurdu gibi oldu çok şaşırdım acaba omuydu ki?? CADIARZU :teytey:

sewinirim canım,bilgimiz olsa iyi olur

Canım şimdi sordum maaş servisine. Ben fazla biliyormuşum. 123 YTL ödenmiş en son doğum yapan personele doğum parası. 657'ye tabi tüm personel için de geçerliymiş bu uygulama hangi kurum olursa olsun. Çok azmış yani. Maaştaki arkadaşla bu paraya güvenip özelde falan doğurmaya kalkıp rehin kalıyormuşuz diye gülüştük hatta:)

benim belli ben de özel güven tıp merkezine gidiyorum kontrollere doğumumda KARTAL HOSPİTALDA yapılcak gittim gördüm de hastaneyi güzel odaları doğumada doktorum gircek

kızlaaaaaar az önce benim miniğim karnıma pıt diye vurdu gibi oldu çok şaşırdım acaba omuydu ki?? CADIARZU :teytey:

a.s olabilir miniğim kaymış olabilir bende duştan sonra karnımı eledim yukarıya doğru bir sertlik vardı çok şaşırmıştm hemen eşime gösterdim çok heyecanlandım güldük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…