2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlar günaydin sizlere bi sorum var sizlerin ense kalinligi nekadar cikmisti ve kacinci haftada yaptirmistiniz??
benim yavrumun boynunda kordonu vardi dr, 1 saat ugrasti dogru öclmek icin ve sonunda 2,8 mm dedi ama benim moralim cok bozuldu destek olursaniz sevinirim :KK43:

Canım bozma moralini ben hiç hatırlamıorum.İyi düşün iyi olsun.Doktorun ne dedi bi problem olurmuki.Doktorlar bazen abartıolar sen içini ferah tut başka bi doktora gitsen kafanda soru işretide kalmazdı aslında.

hepinize merhaba,

ben ameliyatımı oldum diş etimden ağzımda 5 dikiş birde tampon yine size geldim :)))

bu akşam da bebişimi görmeye gidicem çünkü çok merak ediyorum. çocuk bir sürü antibiyotik ve anestezi aldı. gözümle görmem lazım.

bloom slm canım bilge hast. aradım sabah randevu kalkmış gelin bekleyin dediler :))) devlet hast. bile yok artık bu gitmiyoruz o yüzden.

nazo bülo eşini çok iyi kandırmışsın :))

bakalım bizim doktor cinsiyet hakkında bişey diycek mi ? aman sağlıklı desinde başka bişey demesin bekelriz daha :)

kizlar günaydin sizlere bi sorum var sizlerin ense kalinligi nekadar cikmisti ve kacinci haftada yaptirmistiniz??
benim yavrumun boynunda kordonu vardi dr, 1 saat ugrasti dogru öclmek icin ve sonunda 2,8 mm dedi ama benim moralim cok bozuldu destek olursaniz sevinirim :KK43:

Hiç moralini bozma , 3'ün üstü riskliymiş,seninki 3'ün üstü değilki. Hem zaten öyle bile olsa boynunda korddon olduğu için yanılma payı yüksek.
ikili test sonucunu alana kadar bekle eminim herşey yolunda çıkacaktır. İstersen tekrar başka bir yerde daha ölçtür, eminim için daha rahat edecektir.

Ben 13 haftada yaptırmıştım 1,8 çıkmıştı

cidy benim 1.4 mm cıktı bu ölçüm cok hassas ben senin yerinde olsaydım farklı bir yerde daha yaptırırdım ama doktorların cogu bu numarayı cok sevdi en yakın arkadasım yaptırdı su alınınca düşük riski oluyo istanbul da nişantasında yapılıyo fiyatı 2 milyar diye biliyorum sonucu da 15 gün içinde veriliyo arkadasımın 15 gün döktüğü gözyasını unutamam sadece tuvalete kalktı onda da korkarak...sonucu normal cıktı saglıklı bir kızı var keşke hiç yaptırmasaydı bu stresi bebegine eşine yasatmasaydı kendisine de tabii ... ben olsam napardım gitmezdim o teste bebegim nasılsa o sekilde dogmasına izin verirdim unutmayalım arkadaslar hepimiz saglıklıyız ama hepimiz bir engelli adayıyız içimde canlının yasama hakkını almazdım elinden ben ...çok tatlı down sendronlu ögrencilerim oldu çok özel çocuklar kolay degil anneler için ama o anaların cennet ayaklarının altında içini ferah tut arkadasım sen...bide 2.8 cıkmıs 3 üstü riskli...

Son düzenleme:

canım başka doktorada gitsene... güvendiğin iyi bir hastaneye.

test sonucuna çok var daha benimki 2 çıkmıştı

hepinize merhaba,

ben ameliyatımı oldum diş etimden ağzımda 5 dikiş birde tampon yine size geldim :)))

bu akşam da bebişimi görmeye gidicem çünkü çok merak ediyorum. çocuk bir sürü antibiyotik ve anestezi aldı. gözümle görmem lazım.

bloom slm canım bilge hast. aradım sabah randevu kalkmış gelin bekleyin dediler :))) devlet hast. bile yok artık bu gitmiyoruz o yüzden.

bakalım bizim doktor cinsiyet hakkında bişey diycek mi ? aman sağlıklı desinde başka bişey demesin bekelriz daha :)

çok geçmiş olsun, bebişi gördüğünde bizlerden selam söyle :)

şimdiki halde bende memnunum bazen ne ilaç verdiğini unutuyo karıştıyo ama oda normaldir heralde :))
marsg çok geçmiş olsun

Günaydın kızlar, nasılsınız_?
Ne güzel balımda öğrenmiş, hayırlısı olsun balımcım. Bugün ekinsu ile barçlı da öğrenecek sanırım.Hadi hayırlısı olsun kızlar, inşallah gönlünüze göre olur.
Cidycim bence sorun yapma, bak bebeğin kordonu filan varmış o nedenle yüksek çıkmış olabilir.Dr. tam olarak ölçememiştir.Benim bildiğim zaten 3 cm den fazla olursa asıl risk olduğu.Zaten tek başına da bu değer geçerli değil, kan testi sonuçlarında gelsin dr un o zaman asıl değerlendirmeyi yapacaktır.

Benimde bebiş sol tarafta, ilk başlarda kız diye içimden geçiyordu, şimdide içime erkek olacağı doğuyor.Zaten bir kızım var, bir de oğlum o yüzden cinsiyet önemli değil benim için ama , sanki ilk doğumummuş gibi de heyecanlıyım.
Kızım 19 yaşında , oğlum 16 yaşında olunca çoğu şeyi unutmuşum, zaten ultrasonda görüntülerini hiç görmemiştim onların, o zamanlar yoktu böyle şeyler.

Cidy canım üzülme ense kalınlığı ölçümü çok hassas olduğu için zaten çok sapmalar olabiliyormuş 3 ün üzeri riskli zaten, birde şöyle düşün 2 li test yaptırmayan direk 3 lü yaptıran bir sürü kişi var onlar hiç bilmiyorlar ense ölçümlerini demekki daha çok 3 lü test önemli, üzme ne olur kendini bebişini

marsg sanada geçmiş olsun canım merak etme bebişin iyidir

montesori çok alemsin valla , yeşil gözlü olamaz kız bebiş, bende kocişimde kahverengi gözlüyüz:)

kızlar ben çıkıyorum akşama görüşürüz öptüm hepinizi

Son düzenleme:
hepinize merhaba,

Canım çok geçmiş olsun
İnşallah güzel haberlerle gelirsin
Ekinsu ve Barclide bugün doktora gidiolar
Valla merakla haberlerinizi bekliycem:teytey:

Günaydın kızlar, nasılsınız_?
Ne güzel balımda öğrenmiş, hayırlısı olsun balımcım. Bugün ekinsu ile barçlı da öğrenecek sanırım.Hadi hayırlısı olsun kızlar, inşallah gönlünüze göre olur.
Cidycim bence sorun yapma, bak bebeğin kordonu filan varmış o nedenle yüksek çıkmış olabilir.Dr. tam olarak ölçememiştir.Benim bildiğim zaten 3 cm den fazla olursa asıl risk olduğu.Zaten tek başına da bu değer geçerli değil, kan testi sonuçlarında gelsin dr un o zaman asıl değerlendirmeyi yapacaktır.

Benimde bebiş sol tarafta, ilk başlarda kız diye içimden geçiyordu, şimdide içime erkek olacağı doğuyor.Zaten bir kızım var, bir de oğlum o yüzden cinsiyet önemli değil benim için ama , sanki ilk doğumummuş gibi de heyecanlıyım.
Kızım 19 yaşında , oğlum 16 yaşında olunca çoğu şeyi unutmuşum, zaten ultrasonda görüntülerini hiç görmemiştim onların, o zamanlar yoktu böyle şeyler.

vav süper kocaman çocukların var. kaç yaşındasın sorması ayıp.

Canım çok geçmiş olsun
İnşallah güzel haberlerle gelirsin
Ekinsu ve Barclide bugün doktora gidiolar
Valla merakla haberlerinizi bekliycem:teytey:

sağol canım. bakalım minik benimki daha zaten doktor 16. haftada gel demişti de ben dayanamadım . bir göreyim yavrumu dedim :)

4 boyutlu kısmet olmadı gene sen iyiki gitmişsin o arada

vav süper kocaman çocukların var. kaç yaşındasın sorması ayıp.

:lepi::lepi::lepi:38 yaşındayım canım, o yüzden ikili testte çok korkmuştum, ama allahtan sorun çıkmadı.:dance:

Senin diş olayında inşallah bir an önce geçer, bebişin daha şimdiden antibiyotik almaya başladı, bence çok sağlıklı doğacak:eek::eek:
Hadi bakalım sizin haberlerinizi bekliyoruz:teytey:

marsg çok geçmiş olsun.bu sıkıntıları bir daha yaşamaman dileğiyle.
montesori down lu öğrencilerim oldu demişsin nerde öğretmenlik yapıyosun?özel eğitim mi yoksa?

Sayende canım oda aradan çıktı.Ne güzel olucaktı sen de gitseydin ama saçmalamışlar neo sabahtan akşama kadar sıramı bekliyeceksin.Umarım güzel haberlerle gelirsin canım.

X