2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlaaaarrrr... allahım ne büyük bir heyecan yasıyoruz herkeste bir cinsiyet telaşı var bizim evde de heyecan dorukta ...kızlar ben doktora bebişin hareketlerini ne zaman hssedierm diye sordum doktorum 20, hafta dan önce hissedilmez fakat anne adayları bekleyişte oldukları için her bagırsak hareketini bebek hareketi diye yorumlar dedi bilginize...yoksa ben cık üzülüyodum niye hissedemiyorum diye blooms ne kadar erken tahmin etmiş doktorun istanbul da hangi hastaneye gidyosun... kızlar bide bişiycik sorcam doktora sorcaktım unutmusum folic asidi daha ne zaman kullancaz yada bırakan var mı içinizde...

folic asidi ben daha önceden kullandığım için hamileliğimi öğrendikten sonra doktorum bıraktırdı.megadeyn kullanıyorum.

ben biraktim 12 haftalikken falan dr birak artik dedi vitamin demir ve kan ilaçlarina başladik

Canım Memorial'e gidiorum.Ben folic asidi bıraktım ama megadayn içiorum onun içindede var.Ben bebğimin hareketini hissetmeyi bırak dün bizzat gördüm.Yatakta uzanmıştım karnımda kıpırdanma oldu hemen göbişimi açtım veeeeeee çıkıntılar olmaya başladı o an o kadar duygulandımki anlatamam.senağlama

evet montesori haklısın bebeğin ilk hareketleri 16 haftalıkken hissedilirmiş ama ilk annelikte bu 20 haftayı bulurmuş ikincide 16da hissedilebilirmiş evet bağarsak hareketi diolar ama zaten dedim ya bende hareketini deil sadece nerde olduğunu hissedebiliyorum oda şöle orda bi baskı bi batma hissi bi şişikinlik hissediypsunuz ki ilk başlarda benim kadar gazı olan biri bunun bağarsak hareketi olup olmadığını çok iyi anlar
ben ilk iki ay kullandım folikasiti sonra verdği demir hapı ve vitaminin içinde olduğu için kesti

blooms memoraılde kime gidiyosun ebnde memorıal e gidiyorum

kıslar slm bende ocak annesiyim dün çizelge olduğu yere yazmışım burayada yazayım dedim sormak istediklerim olacak sizlere allah hepimize sağlıklı güsel hamilelikler versin ist oturuyorum 2 yıllık evliyim ve oğluşum olacak inş.

hoşgeldin allah sanada oğluşuna da sorunsuz bir hamilelik versin inşallah

canım aramıza hosgeldin kaç haftalıksın ne güzel cinsiyette belli saglıklı bir hamilelik gecirmek dilegiyle canım...
bana da doktor verdi demir aaahhh nasıl unuttum sormayı neyse 13 gün sonra kontrol o zaman sorarım demir hapıda beni mahvetti ishal yaptı cok kötüydüm iyiyim şimdi...
ekinsu nun oglu olcak ,adı meriç olcak,gözleri yeşil olcak ne biliyim tahmin işte...

kizlar günaydin sizlere bi sorum var sizlerin ense kalinligi nekadar cikmisti ve kacinci haftada yaptirmistiniz??
benim yavrumun boynunda kordonu vardi dr, 1 saat ugrasti dogru öclmek icin ve sonunda 2,8 mm dedi ama benim moralim cok bozuldu destek olursaniz sevinirim

hoşgeldin canim aramiza ne çabuk öğrendin kaç haftaliksin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…