2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

walla çok zor bi durum inşallah bi mucize olurda bu gebelik sonuna kadar gider Allah kimseye yaşatmasın üzüldüm ama bi o kadarda ne testi olduğu merak ettim beta hcg mi,ayrıca bi kan testi mi, yada idrar veya başka bişey mi bende o kadar test yaptırdım hiçbirinde bu kadar net bi türkçe kullanılmamış hep tıbbi terimler dr dan hariç yorum yapamıyoduk sonuç için

ALLAH nasip ederse sizler ne durumdasınız ben son günlerde yemeklerin kokusu felaket tutuyo nezamana kadar sürer bilmiyorum ama yeni başladı daha ilk zamanlarda hiç bişey yoktu sadece fazla uyuyodum okdar şimdi yemeklerin kokuları çok kötü yapıyo beni. birde şişkinlik hissi arttı bende :))))

Hoşgeldin haklısın biraz şişkinlik oluyo bende bulantı falan yok kokuya duyarlıklık arttı biraz sigara içiyodum ZAR ZOR bıraktım şimdi evde eşime de izin vermiyorum kokusu boğuyo beni

canım bende içiyodum ama hamile kalmadan 1 yıl önce bıraktım bence sende en iyisini yapmışsın nede olsa herşey bebişlerimiz için...

tebrik ederim sen kendi kendine bırakmışsın azimlisin ben hamile olduğumu duydum üstünden bi kaç gün geçti ancak bıraktım bebeğim için hatta hamile kalacağım aklımın ucundan bile geçmiyodu deli gibi içiyodum meğer 3 haftalıkmış o zaman inşallah bi zararı olmaz bilmeden içtiklerimin...

canım walla ben de aynı durumdayım,bulanmıo mıdem ama hiç yemek yapasım gelmıo işkence gıbı gelıo yemekle uğraşmak bazen eşime bırakıorum kolay pratık şeyler yapıoz,sadece yemek olsa iyi elim kolum kalkmıo,öğlen ewe gelıorum hemen yatıorum hiç bi işe elimi surmuorum,sonra hfata sonu eşimle bırlıkte temızlık yapıoruzyerimseniben

kızlar hepimiz yeni anne adayıyız henüz bebişinin kalp atışını duymayan varmı??? duyanlar varsa kaçıncı haftada duydunuz paylaşır mısınız????

kızlar hepimiz yeni anne adayıyız henüz bebişinin kalp atışını duymayan varmı??? duyanlar varsa kaçıncı haftada duydunuz paylaşır mısınız????

canım ben 6 hafta bitip 7 .haftaya girdiğimde kalp atışlarını duyduk,güp güp die o kadar hızlı atıodukı çok heyecan verici bişey,darısı hepinize inşallah,sen duydunmu suprise

maalesef canım duymak için gittim hiç beklemediğim bişey oldu doktor hmmmm kalp atışı henüz yok dedi normal mi dedim değil dedi sonra birde baktı ki güzelim sat'a göre 7 hft hesaplıyoruz ikimizde fakat ultrasona göre 6 hft arada 1 hft oynama var int araştırdım böyle şeyler olabiliyomuş pazartesi randevum iple çekiyorum o zmn belli olacak inşallah olumsuz bişey olmaz
dk da kaç atıyo senin bebişin kalbi hesapladınız mı??

kızlar valla hepimiz hemen hemen aynı durumdayız.valla ev aldı başını gidiyo dün biraz toparlıyim dedim ama nerdeeeee..oturdum bi güzel ağladım hiçbişey yapamıyorum.bide akşamları vücüdüm ateş gibi yanıyo ayak ve eller özelikle sizdde varmı?

bazen içimden ateş geliyo tam soyunuyorum bu kez de üşümeye başlıyorum ben dengesizim bu aralar

ahhh ahhh onu gel bide sen bana sor walla ayaklarımı açıp yatıyom eşim kızıo kapatıyo ne zamana kadar sürer bu olay bilmiyorum ama...

merhaba herkese bende 2009 ocak annesi olacağım inşallah. keseyi gördüm 5 sene evveldış gebelik geçirmiştim bu sefer hemen kan testi yaptırdım hiç bir kontrolü ihmal etmeyin kızlar .allahım inşallah kalp atışlarınıda duymayı nasip eder sonrada kucağıma almayı sağlıklı bir şekilde .kızıma kardeş geliyo şükürler olsun isteyen herkese nasip etsin yüce rabbim:teytey::dance:

ewet ya akşamları çok kötü ateş basıo hatta geçen eşim bile endişelendi acaba ateşin mı war die ama sonra bunun her akşam olduğunu farkettik.
bu ağlamanda sanırım yıne hormonların dengesının bozulduğundan, dr um ilk gittiğimizde sebebsız yere ağlaya bılırsın alınganlık yapabılırsın deyıp eşime de bunlara hazırlıklı ol demiştiyerimseniben

ewet canım hamileliğe göre sat alınsada esas dölllenmenın olduğu arada öle farklar olablıo,olumsuz bişey yoktur içini ferah tut sen,
canım hiç dk da kaç attığını sormadım ama dr ım normal şekilde attığını söledi

kızlar bu arada test sonuçlarımı inceledi dr bıde benden tıroıd testı ıstedı,tıroıdın çok çalışıo gıbı , ne olur ne olmaz dıe bı bakalım dedı onada,sizden de isteyen oldumu acaba

evet arkadaslar bende 2009 ocak ayıının annesiyimm...aynı seyler bendede oluo.ates basıo içim yanıo resmen midem yanıo ama napalım cefa çekilmeden sefa sürülmüo dimi:)

şekerim yüreğime su serptin iyi düşünelim iyi olsun kalp atışını da bi sitede okudum dk da 140 ve üzeri atıyorsa kız 140 ın altında ise erkek olma ihtimali yüksek olduğu yazıyodu o yüzden sordum gerçi sağlıklı olsun inşallah kız erkek farketmez........:dance:

evet arkadaslar bende 2009 ocak ayıının annesiyimm...aynı seyler bendede oluo.ates basıo içim yanıo resmen midem yanıo ama napalım cefa çekilmeden sefa sürülmüo dimi:)

hoşgeldin hayırlı olsun canım,izmirden çoğalıoruz burda...mide yanması acayıp rahatsız etmeye başladı beni özeliikle folic hapını içtimmi mahvoluorum,dun gece yarısı ağzımda ilaç tadıyla uyandım ve mıdem kasılarak bulantı yaptı,hapı içmek işkence gıbı gelıo artık tiksindin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…