2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Sağol ekinsu, biraz yoğunluk vardı projelerde.Maillerime bile bakamadım 2 gün. Şimdilik rahatladımnaniknaniknaniknaniknaniknanik

KIZLAR GÜNAYDINa.s.
İYİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ DİLİYORUM

balım, doktor sebebini bilmiyor ama bence aclıktan oldu, cunku butun gun dısarıdaydım ve dogru duzgun yiyemedim :KK43: doktorum 6 ogun demisti ben o gun ancak 3 kez yiyebildim ve hic protein almadım sanırım sebep bu.

bende öyle çalıştığım için 5-6 öğün yiyemiyorum 3 öğün yiyorum ve başlarda 1 kilo aldım hala aynı iştahsızlık da var

kızlar,şimdi aralık annelerinin sayfasına baktım da ,hani aralıkta doğurursam die:)) çok azlar ya,sadece 28 sayfa yazmışlar,bizim maşallah 400 lere geldi nerdeyse,çok güzel liste tutuolar,sat,bebek cinsiyetlerı hatta isimlerine dair,bizimde bir ara tutulan bir listemiz wardı noldu acaba,o arkadaş yok mu artık aramızda

merhabalar,
benim bebişimde 12 hafta 4 günlük...
ocağın 2,ci haftalarında bebisimle tanısıcaz insallahhh..

Yeni gelen arkadaşlar miemre,reyhan,ecrin hoşgeldiniz aramıza herkezede merhaba kızlar nazar değmesin ama 2 gündür daha iyiyim:lepi:daha iyi olurum inşallah şu cinsiyetler belli olsada hepimiz rahatlasak inşalah hepinizin gönlündeki olur:1hug:

kızlar,şimdi aralık annelerinin sayfasına baktım da ,hani aralıkta doğurursam die:)) çok azlar ya,sadece 28 sayfa yazmışlar,bizim maşallah 400 lere geldi nerdeyse,çok güzel liste tutuolar,sat,bebek cinsiyetlerı hatta isimlerine dair,bizimde bir ara tutulan bir listemiz wardı noldu acaba,o arkadaş yok mu artık aramızda

ezracım bende bazen bakıyorum aralık annelerine benimde SAT 27 mart çünkü, birde bizden 1 ay daha tecrübeli oluyorlar ya ondan:)
ama onlar 28 sy değilki 600 küsurlu sayfalardalar, bu arada bizim cinsiyeti belli 3 kişi var henüz, liste varda daha çoğalamadı maalesef öğrenemedik cinsiyetleri

Yeni gelen arkadaşlar miemre,reyhan,ecrin hoşgeldiniz aramıza herkezede merhaba kızlar nazar değmesin ama 2 gündür daha iyiyim:lepi:daha iyi olurum inşallah şu cinsiyetler belli olsada hepimiz rahatlasak inşalah hepinizin gönlündeki olur:1hug:

evet bebislerimizin cinsiyetleri belli olsa dahada rahatlıycaz.belki ben biraz erken davranıo olabilirim ama,,esya alırken yeşil beyiz sarı alıorm..çünkü cinsiyet belli değil daha...belli olunca rahat rahat gönlümüzün isteği gibi alacağız inssalah..
:sm_cool:

ezracım bende bazen bakıyorum aralık annelerine benimde SAT 27 mart çünkü, birde bizden 1 ay daha tecrübeli oluyorlar ya ondan:)
ama onlar 28 sy değilki 600 küsurlu sayfalardalar, bu arada bizim cinsiyeti belli 3 kişi var henüz, liste varda daha çoğalamadı maalesef öğrenemedik cinsiyetleri

ya canım ben liste olan sayfaya bakmışım,haklısın onlar daha fazla bizden,
bu arada çatlaklarla ilgili foruma baktımda,bepanten mavi merhem olanı çatlak öncesi yada sonrası acayip iyi geliomuş kullananlar öle söyluo,birde motherlove çatlak krmını övüolar,bunlara ilaveten bol su içmek gerkıomuş,ilgilenen arkadaşlara duyurulur

X