2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

alkışşşşşş :))

ay yerim ben onu ayaklara bak :)))

baş aşa etmişsin çocuğu annesi :))))))

yüz üstümü sanki yatıyo

he bayanlar aklımdayken yazayım ultrasyon çıkdıları zamnla siliniyor benden size tavsiye albümde saklamak istiyorsanız fotokopilerini alın

valla çözemedim benim gibi deli tyattığı kesinleşdide gerisini bilmem :)))) ay çok güzel duyguymuş ayaklarını kollarını oynattı gördüm okadar sevindimki inanamıyorum

kızlar ben dişçiye gidiyorum. dualarınızı eksik etmeyin bebeğimden. hepinize iyi hafta sonları

yok yok sen yinede fotokopi al bence ablamınkine bakdım dün hep silinmiş az az belli oluyor kalıcı olması için fotoğeraf kağıdına kopya yapdırmak en mantıklısı

doru söylüyosun öle yapmalı o zaman şimdiye kadar olanları ve olacakları fotokopi alalım 9 aydan sonrada hepsini resim kağıdına aktaralım :))

Allah kolaylık versin marsg rahat ol

smirsk , 3 boyutlu resmini aldınmı ,orda bebişin agzı burnu yuzu tam insan şeklinde belli oluo,hatta annem burnunu babasına bile benzetebildi,bende heveslendım şimdi pzaretesi scann edip bende ekiycem resmini
marsg geçmiş olsun canım tekrar,sanada ii hafta sonları

KIZLAR PİSKOLOJİM BOZULDU BEBEĞİMİ KAYBETMEKTEN ONA BİŞEY OLMASINDAN ÇOK KORKUYORUM. BU ARALAR BİR DE HEP DÜŞÜK VE BEBEĞİ KARNINDA ÖLEN İNSANLAR DUYUYORUM İSTER İSTEMEZ ETKİLENİYORUM ACABA BENİM BEBİŞİM YAŞIYORUMU 29 UNDA GİDİCEM DR'A DAHA ÇOK VAR NAPICAMI BİLMİYORUM İŞLER DE ÇOK YOĞUN İZİN OLAYIM DA YOK OFF ÇOK FENAYIM:çok üzgünüm:

cicikız ne oldu canım bu ne karamsarlık bi silkin de kendine gel canım ya.bak böle kendini strese sokarsan bebiş de çok üzülür.hem birkaç hafta sonra hareketlerini hissedince sana yaşadığını sık sık hissettirecek annesi bebişin, getirme aklına kötü şeyler.bak ben hiç düşünmüyorum yüksek test sonuçlarıma rağmen kötü şeyleri.lütfen rahatla biraz canım.

sinem bu haftalarda bu oluyor herhalde bende aynı kaygıyı taşıyorum ama bu kadar bırakma kendine her şey olucağına varır, Allahtan hayırlısı herşeyin

ay kızlar ya o konuda yalnız değilsiniz bende de var aynı korkular, doktorum izinden gelsin gideceğim hemen daha ayın 17 sinde gelecek ya:uhm:

canım sen şimdiden böyle yaparsan 9 ay nasıl geçerki,hem kendini hemde bebeği germiş olursunki ihtiyacın olan en son şey gerilmek,onun rahat bir ortama ihtıyacı war,muhakkak iyide kötüde şeyler olacak,ama sen duyduğun her kötü olayın kendı başına geleceğini düşünürsen kendıne işkence etmiş olursun,aynı şekılde iyi şeylerı düşün ki iyi olsun,şöyle bir gerçek war,hep korkulan şeyler başa gelir ,negatıf düşünürsen negatif olayı çekersin,hepimiz zaman zaman endişe duyuyoruz ,ama yersiz korkulara kapılmayada gerek yok,her şey olacağına warıo,düşük olan bebeklerde muhakkak bir sebebi olduğuna,yani bir sorun warkı bu şekilde allah onları yanına alıo,sen içini ferah tut allaha dua et hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı,sonuçta hiç birimiz kadere karşı gelemeyız

sinem bu haftalarda bu oluyor herhalde bende aynı kaygıyı taşıyorum ama bu kadar bırakma kendine her şey olucağına varır, Allahtan hayırlısı herşeyin

düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyor ekinsu bugüne kadar hiç böyle bişey düşünmeden ama bugün çok tuhafım herhalde bebeğimi bayadır görmüyorum ondan olabilir

bende ay sonunda gidicem 3 boyutluyu ya o zaman yada 5.5 aylıkken görücem detalı ultrasonda

sineeem yapma böle sakin ol evet hepimiz aklının bi köşesinde var ama sabahta dedim eğer o bebek senin kaderin ve ksımetinse ne olursa olsun sağlıkla dünyaya gelir ama senin nasibin değilse hiçbişey yokkende gidebilir ama bu düşüncelerle yorma kafanı herşey olcağına vaıyo okuma dinleme böle şeyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…