2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhhaba kızlar bende allah izin verirse 14 ocak 2009 anne olcam
ama şuan düşük tehlikesi yaşıyorum ve devamlı yatıyorum 3 doktora gittim iç hapı yat aşagıya napıcam ben yaçok korkuyorumm

canım hayırlı olsun hamileliğin. inşallah sounsuz atlatırız hepimiz. dikkat et kendinede bebeginede

benimde babamın d.günü 8 ocaka bende 9 ocak 2009 olsun uyumlu olsun sölemesi diorum :)))

benimde babamın d.günü 8 ocaka bende 9 ocak 2009 olsun uyumlu olsun sölemesi diorum :)))

evet dimi 09/01/09 çok güzel olur.

9 da ugurlu sayımızdır eşimle ... kapı numaramız bile 9 tesadüf... doktorumuzun kapı nosu da 9 çok gülmüştük görünce :)))

ay allahım hayırlısını versin inşallah.

Son düzenleme:
merabalar bayanlar,herkes iidir umarım:)
marsg çok geçmiş olsun umarım bu son tekrar olur,kurmamaya çalış kafanda ..
gerçi bugün ben de çok kötüyüm bi kaç gündür çok midem bulanıodu.bu sabah gene başladı tuvalete yolculuklar,başımda çok ağrıo artık dayanamıorum,bi de karnıma ağrılar girio ..resmen ölü gibiyim artık bitsin bu ağrılar,keyifli hamilelik günleri gelsin..
bi de pretty woman a dün çok üzüldüm her karnıma ağrı girdiğinde acaba die yedim kendimi..offf sıkmadım umarım sizleri de..
artık şen kahkahalarımı duymak istiorum..:))

HERKESE TÜNAYDIN KIZLARa.s.
PRETTY WOMEN İNAN ÇOK ÜZÜLDÜM TATLIM ALLAH SANA SABIR VERSİN EN KISA ZAMANDA GÜZEL HABERLERİNİ DUYARIZ İNŞALLAH
CİCİKIZSİNEM CANIM BEBİŞLERİMİZİ HİSSETMEK İÇİN DAĞA ÇOK ERKEN DR.UM BANA 4.AYDAN SONRA HİSSETMEYE BAŞLARSIN DEDİ AMA SENİDE ANLIYORUM ORDA OLDUKLARINI BİLMEK VE HİSSEDEMEMEK ÇOK KÖTÜ DİMİyerimseniben
MARSG ÇIM GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNŞALLAH BU OPERASYON SON OLUR
SMRİSK BOYUDA UZUNMUŞ NE GÜZEL CANIM YA UZUN BOYLU OLUCAK DEMEKKİ SENİN BEBİŞ ERKEK Mİ YOKSACADIARZU
EKİNSU CİNSİYETİNİ İLK ÖĞRENENLERDEN BİRİDE SEN OLACAKSIN YA NE GÜZEL ALLAH GÖNLÜNDEKİNİ VERİR İNŞALLAH BENİM 3 HAFTAM VAR DAHA YA OFF:çok üzgünüm:
AYSUN 5 ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM DİKKAT ET KENDİNE ALLAH SANA VE BEBİŞİNE SAĞLIK VERSİN İNŞALLAH

amin inş hepimiz için sen nrde doğum yapıcaksın bellimi doktorun nerde

benim doktorum hasekinin kadın doğum bölüm başkanı.

bakırköyde özel muayenesine gidiyoruz. ayrıca aile dostumuz bizim. eşim ve babamla çok samimi.

hastane konusunu ve doğum konusunu konuşmadık daha. ama medikal park bahçelievler olabilir.

sen hangi hasteneye gidiyorsn

benim doğum da 6 ocak görünüo ama ..ben aralıkta doğurmak istemiorum 2009 da doğsun bebişim 1 yıl gibi muamele görmesin sooona,
sizlerin fikri nedir,doğar mı erkenden??

canım teşekkür ederim.

bende yeni kurtuldum mide bulantılarımdan darısı başına canım.

benim doğum da 6 ocak görünüo ama ..ben aralıkta doğurmak istemiorum 2009 da doğsun bebişim 1 yıl gibi muamele görmesin sooona,

sık kendini doğurma 2009 kadar :))

ya bu arada bebişin gözükmüyor hiç.

normal atsana onu bize.

resim yükleden resmi yükle sonra verilen forum numarasını buraya ekle. görelim bizde bebişini

sezeryan olursan 1 hafta 10 gün önceden alırlar canım maalesef, benim bebiş ne yapsın 1 ocak kesin ben aralık ayında doğurucam biliyorum

ben memorial hastanesine gidiyorum doktorum orda doğumuda orda düşünüyorum ama bakalım o zaman ne olur (orda yeni doğan üniteside var) kızlar sizde buna dikkat edin doğum yapacağınız hasatenede yeni doğan ünitesi olmasına dikkat edin

bende ya yılbaşında doğarsa die tırsıyorum :)) eşime diorum ayarlar ocağa yazdırırsın diorum :)))

blooms ta memoriala gidiyor.

güzel hastane. ben karar vermedim doktorum ne derse uyucam hastane konusunda. özel sigortam var hepsini karşılıyor doğumun.

haseki derse ona bile varım bildiği hastene en azından bir de epidural istiyorum ben bakalım ona ne diycek hala gelemedik o konulara :))

benimde özel sigorta var ama şuanki masrafları bi yıl olmadığı için karşılamıyo ama ekimde doluyo bi yıl eh doğumda kısmetse ocakta olduğuna göre doğumu karşılıcak bizde daha hiç doğum konusunda konuşmadık sadece doğum tarihini sölediğinde eyvaaah ya yılbaşında olursa dedim oda sezaryen olursa geçirtiriz canım dedi ama ben sezaryen sitemiyorum dedim oda bende tavsiye etmiyorum ama bi aksilik halinde dedi bi dahada konuşmadık hele bi 9 ay olsun çatıydı çocuğun duruşuydu falan bi bakılsında

canım benimde 7 ocak görünüodu ultrasonda,fakat ikili test kağıdında sonradan farkettim tahmini doğum tarihi 30 aralık yazıo,dr uma sorucam bi dahaki gittiğimde,bende hiç istemıorum yılın sonunda doğmasını,hele de yılbaşı doğumunu hiç istemem,ama malesef korktuğumuz şeyler oluo hep,o yüzden inşallah 2009 da doğarlar,normal olursa tabı,eğer sezaryen olursa kesin aralık sonu olacak,nüfüsa geç yazdırılıo mu acaba?

evet daha bir sürü şey var.

gerçi zamanda öyle çabuk geçiyor ki şaşıp kalıyorum.

ezra benimde 11 ocak ama kağıtta 6 ocak yazıyordu. bence daha sonra toparlanır onlar. bilg. bebeğin boyuna vs göre ototmatik ayarlıyor bence onu. doktor girmiyor ki

benim doktorumda kesin sezeyan olunca 8 ocak dedi ama bende bir aksilik olmaz sağlıklı olursa 09.01.2009 istiyorum hem uyumlu bir tarih hem kızımda cuma doğmuştu iki kardeşde cuma mübarek günde doğsunlar istiyorum.doktoruma söylicem 9 ocağa planlayalım diye

canım bende ilk hamileliğimi sağlık ocağında öğrendiğim için o gün hemen kaydımı yaptılar,kart doldurdular,her ay süreklı benı arayıp kontrol edıolar çok ilgililer,her ay 1 kez gidip kilo tansıyonumu işlıolar karta,tetanoz konusunda ise ben geçen sene d.bakırda görev yaparken 2 doz tetanoz aşısı olmuştum onuda kontrol ettiler,bı daha dr a gittiğimde onuda sorucam sonuncu dozuda olmam gerekıo sanırım,geçen bir hamile arkadaşımda gitmiş yaptırmış aşısını dr onayıyla.,bu aşı sanırım doğum esnasında hastaneden herhengi bir mikrop kapmaması içinmiş bebeğin,yanı bebek için önemlı aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…